שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "המתקשרים": להעביר חצי שעה בכיף
  מי שלא מאמין בתיקשור מראש אין לו מה לעשות כאן, אבל מי שכן מאמין בתחום עשוי למצוא עצמו מתמסר ואף נהנה מהטראש-ריאליטי הקליל הזה, בו מככבים ארבעה מתקשרים

  לפני שנים רבות (טוב, שתיים-עשרה) עלתה בערוץ 10 תוכנית ריאליטי בשם "הכוח". היא הייתה אמורה להוות תגובת נגד ל"היורש" ששודרה במקביל בערוץ השני, בה חיפש אורי גלר את אמן החושים הבא שיחליף אותו כשהוא יחזור לארה"ב לחפש נפט. "הכוח" ריכזה כמה מתקשרים (כלומר אנשים בעלי יכולות לתקשר עם ישויות שאינן מתקיימות בעולם הפיזי שלנו) והעמידה אותם בפני אתגרים שונים כדי למצוא את "בעל הכוח האמיתי". התוכנית הייתה מסע ממכר ומענג עבור אנשים (כמוני) שמכורים לתחום, מייסר עבור כל מי שפאראפסיכולוגיה גורמת לו לפריחה, ומקור לעגמת נפש מסוימת לערוץ 10, שלא זכה למרבה הצער לרייטינג שציפה לו.

   

   

  סטוריז באינסטגרם הלכו ובאו, השנים עברו ואת הכפפה מרים הפעם ערוץ הבידור הישראלי ב-HOT, שמעלה את הדוקו-ריאליטי "המתקשרים". הפעם זאת לא תחרות אלא דוקו-ריאליטי שמככבים בו ארבעה מתקשרים שנבחרו בקפידה, לאחר מבחני ליהוק מורכבים וארוכים (אולי, ואולי לא) - אופירה דהן שמתקשרת עם נשמות של נפטרים; אלין שלמה, נומרולוגית ומתקשרת שמשקיעה את כל המרץ העודף שלה במציאת בנות זוג לבן שלה, ורצוי שיהיו בתולות, כלומר במזל; יריב אפרת, שמתקשר באמצעות קלפי טארוט עם קצת עזרה מהדוד שלו, ויקטור, וינון בן דוד, שגם הוא מתקשר באמצעות קלפים ובדרך מנסה להשתלט על המשפחה הפרטית שלו.

   

  המתקשרים ()
  מופע טראשי קליל. "המתקשרים"

  כמיטב המסורת של ערוץ הבידור, מאחורי הביטוי דוקו-ריאליטי מסתתר מופע טראשי קליל שעם הטיפול הנכון (וקהל היעד הנכון, אהם), עשוי להפוך גם הוא לממתק במשקל נוצה שיעביר לכם חצי שעה בכיף. האכסנייה של "המתקשרים" פוטרת את הסדרה מהניסיון להציג את התחום באופן רציני וספקני. חובת ההוכחה לא חלה פה על איש. המתקשרים יודעים שמדובר ביחסי ציבור נהדרים שעשויים להזניק את הקריירה שלהם, האנשים שמגיעים אליהם מוכנים לחשיפה וליתר ביטחון שיגר הערוץ פה ושם גם ידוענים לרגע, פליטי ריאליטי למיניהם, כדי לשמור על עירנות הצופה ולהצדיק את השיבוץ בערוץ.

   

  עוד ביקורות טלוויזיה:

  בסופו של דבר, כמו בפוליטיקה ובכדורגל, למרות הנטייה להרבות בוויכוחים, האחוזים שעוברים ממחנה למחנה נמוכים עד לא קיימים. מי שלא מאמין בתקשורים, לא ישתכנע. מי שמאמין, ידחה על הסף כל הטלת ספק. מי שהגיע עד לכאן עושה את זה כדי ליהנות, ול"מתקשרים", שהנושא שלה עשוי לפרנס באותו להט גם ויכוחים מדעיים וגם טראש ריאליטי הגון, יש את היכולת לגרום לצופים שיתמסרו אליה בהנאה. ואם אתם מוצאים את עצמכם מפקפקים לרגע, זכרו, זה עדיין הרבה יותר אמין מסקרים לפני בחירות.

   

  "המתקשרים", הוט בידור ישראלי, ימים א' עד ד' ב-22:00. 

      

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים