שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נאמני הקואופ לביהמ"ש: לאשר כבר היום את מכירתה
  הנאמנים סבורים כי "בשים לב לחג הפסח הקרב ובא, נכון יהיה כי בית המשפט ייתן אישור עקרוני להצעה הזוכה". המתמודדות הן הרשתות רמי לוי וזול ובגדול שכבר קיבלו את אישורה של הממונה על התחרות, בכפוף להחרגת סניפים, ומחסני השוק שהצעתה ניתנת לאישור מהיר
  גם רשת רמי לוי וגם רשת זול ובגדול קיבלו את אישורה של הממונה על התחרות לרכישת רשת קואופ, בכפוף להחרגת סניפים. מתמודדת נוספת רלוונטית היא מחסני השוק שהצעתה ניתנת לאישור מהיר של הממונה.

   

   ההצעות לרכישת הקואופ נחשפות: הגבוהה ביותר של רמי לוי - 163 מיליון שקל

  10 מיליון שקל בדרך לפח: מה יעלה בגורל התלושים של קו-אופ

  מי יהיה הקזבלן של מרכולי הבירה? סוגיית ירושלים תכריע את מכירת קואופ

   

  >> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

   

  נאמני רשת קואופ ביקשו ביום שישי מבית המשפט המחוזי בירושלים לתת היום בדיון בבית המשפט אישור עקרוני למכירת הקואופ. הנאמנים, ד"ר שלמה נס ורו"ח חן ברדיצ'ב, ציינו בדוח שהגישו לבית המשפט באמצעות עו"ד שי גליקמן כי הליך מכירת הפעילות כלל שני סיבובים של הצעות, כשבסופו של דבר ישנן שלוש הצעות רלוונטיות: הצעת רמי לוי (163 מיליון שקל), זול ובגדול (153 מיליון) ומחסני השוק (138 מיליון).

  ידיעות ()
  שלוש הצעות רלוונטיות לרכישת קואופ: הצעת רמי לוי (163 מיליון שקל), זול ובגדול (153 מיליון) ומחסני השוק (138 מיליון)

   

  לדברי הנאמנים, בנקודת הזמן הנוכחית, לאור השיקולים והצעת הממונה להחרגת תשעה סניפים (מתוכם חמישה סניפים בירושלים שיועברו לרוכש חדש שאינו פעיל באזור), יש להצעת רמי לוי יתרון על פני יתר ההצעות מבחינת התמורה הכספית הכלולה בה.

   

  יחד עם זאת, אם זול ובגדול תסיר את המגבלה שהציבה בהצעתה להחרגת עד שני סניפים בירושלים על ידי הממונה, הרי שהצעת זול ובגדול תהא רלוונטית ביותר. מבחינת התמורה הכספית עבור הנושים הצעת רמי לוי הינה הגבוהה ביותר.

   

  הצעתה של זול ובגדול, מבחינת התמורה לקופת הנושים, היא השנייה בגובהה. הצעת מחסני השוק היא אמנם השלישית בגובהה מבחינת התמורה לקופת הנושים, אך מבחינת הממונה על התחרות מדובר בהצעה "במסלול ירוק" הניתנת לאישור מהיר, והוודאות לקבלת האישור היא גבוהה ביותר.

   

  הנאמנים סבורים כי "בשים לב לחג הפסח הקרב ובא, נכון יהיה כי בית המשפט ייתן אישור עקרוני להצעה הזוכה".

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים