שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "ארץ נהדרת", תתכונני: אח של מולי שגב מגיע לריאליטי
  מיכאל שגב נראה כמו עוד מתמודד אלמוני מקועקע, אבל כשנוברים באילן היוחסין שלו, מגלים שיש לו קשרים טובים מלרובנו. בריאיון ל-ynet, הוא מספר איך ויתר על החיים בים לטובת "2025" ולמה אנחנו לא צריכים לחכות לחיקוי שלו ב"ארץ נהדרת". צפו

   

   

  "מולי שגב הוא הבן של אבא שלי, ראיתי אותו ארבע, חמש פעמים בחיים, מתוכם פעמיים דיברנו קרוב. הוא אחלה גבר אבל בטוח ראית אותו יותר פעמים ממני", כך אומר מיכאל שגב, רגע לפני שהוא נכנס אל הריאליטי החדש "2025".

   

  מתוך 12 המתמודדים שנכנסו לעיר בשבוע שעבר, אחד הצליח לחמוק מתחת לרדאר. שגב, מדריך גלישה בן 27, לא עורר הרבה עניין כשעמד ליד ארז טל וקורין גדעון, וגם בתוך העיר הוא עוד לא נפתח. אבל רגע לפני שהתנתק מהעולם האמיתי ונכנס אל הריאליטי, פגשנו את שגב הצעיר ושמענו מי הוא באמת.

   

  מיכאל שגב 2025 (צילום: ערן לוי)
  מיכאל שגב(צילום: ערן לוי)

  שגב, בנם של שלמה שגב ואילניה שיימן גדל למציאות משפחתית מורכבת. לכל אחד מהוריו יש ילדים מנישואים קודמים ולא עם כולם הוא בקשר. לדוגמה, עם מולי שגב, בנו החורג של אביו והיוצר של "ארץ נהדרת", הוא יצר קשר לראשונה כשהיה נער, ומאז ראה אותו פעמים בודדות. "הכרתי אותו לראשונה בגיל 17", מספר שגב, "וזה די קשה להנחית על מישהו אח כזה עם קעקועים, טיפוס מוזר כזה".

   

  אתה חושב שיעשו עליך חיקוי ב"ארץ נהדרת"?

  "זה להקדים את המאוחר, אני יכול לדעת מה יעשו עליי? יעשו מישהו עם אוזניים גדולות, מה כבר הם יכולים להגיד עליי?"

   

  מיכאל שגב 2025 (צילום: ערן לוי)
  לא בקשר עם אחיו(צילום: ערן לוי)

  כל ניסיון לעורר שיחה לגבי האילן המשפחתי המסובך של שגב, נתקל בחומת התנגדות בצורה. "זה רק אילן יוחסין", שגב מתייחס לנושא בקלילות אף שברור כי זו מעמסה לא פשוטה. אולם הוא מצליח להרפות את ההתנגדות כשמגיעים לנושא הזוגיות.

   

  ראית בבית מודל בריא של זוגיות?

  "וואלה לא, לא היה. גם ככה הקשר שלי בטח לא יהיה קונבנציונלי".

   

  למה?

  "לא היה לי קשר אמיתי עד עכשיו, הקשר הכי ארוך שלי היה שבועיים".

   

  חיפשת זוגיות אמיתית?

  "אני רוצה, אבל אף אחת לא תרצה אותי. אני מוכן כבר ארבע שנים, אבל טוב לי לבד".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים