שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

למה הפכו מיליוני קלוריות שנשרפו במרתון תל אביב?

וגם: עמותת רוח ישראלית גייסה חצי מיליון שקל מחברות עסקיות לטובת צמצום פערים, מדוע פגש הבעלים של דלתא גליל, אייזיק דבח, את נשיא מצרים ודירה להשכיר, גרסת בנק הפועלים. רכילות עסקית

בזכות הרוח

כחצי מיליון שקל גויסו באירוע ההתרמה השנתי של "הרוח הישראלית", העמותה שהוקמה ע"י הסוכנות היהודית, במטרה לצמצם פערים חברתיים בישראל ולקדם ילדים בסיכון. הכסף, שגויס באמצעות תרומות של חברות עסקיות ומכירת כרטיסים, ישמש בין היתר למלגות השכלה גבוהה לבוגרי כפרי הנוער, תמיכה בילדים המלווים ע"י חונכים ועוד.

 

במהלך האירוע הוענקה לד״ר יוסי בכר, יו"ר הדירקטוריון של בנק דיסקונט, אות הרוח הישראלית ע"ש אהוד מנור ז״ל, על פעילותו לקידום העשייה הפילנתרופית וההתנדבותית למען ילדים ונוער. נכחו ובירכו: יו״ר הסוכנות היהודית, יצחק הרצוג, יו״ר דירקטוריון הרוח הישראלית, משה אטיאס, שמשמש סמנכ״ל הכספים של מטריקס, ומנכ”לית הרוח הישראלית מיקי דהב, שהכריזה על הקמת מועדון עסקי חברתי B2C. עוד נכחו: טל ברודי - יו"ר הכבוד של העמותה, עופרה פוקס מנור – אלמנתו של מנור, מנכ"לים ואנשי עסקים רבים.

גיל בר צבי, איתן יוחננוף, אלי כהן (צילום: רפי דלויה)
משה אטיאס, מיקי דהב, יצחק (בוז'י) הרצוג, עופרה מנור, יוסי בכר, טל ברודי. צילום: רפי דלויה(צילום: רפי דלויה)
 

דירה להשכיר נוסח 2019

קמפיין חדש לבנק הפועלים: "כל משפחה והסיפור שלה - כל משפחה והמשכנתא שמתאימה בדיוק עבורה". הבנק יוצא בקמפיין החדש, כשהוא מבוסס על הבניין המוכר ביותר בהוויה הישראלית - גרסת 2019 של הבניין מהספר ״דירה להשכיר״, שמציין בימים אלו 60 שנה. בסרטון הטלוויזיה יופיעו משפחות שונות בסיטואציות מחיי היומיום, כשבנוסף יעלה קמפיין חוצות ודיגיטל עם מגוון משפחות ישראליות אמיתיות. לדברי אסף אזולאי, מנהל מטה שיווק ופרסום, "האסטרטגיה השיווקית שלנו מתאימה לצרכים המשתנים של לקוחותינו וההחלטות שהם צריכים לקבל". הקמפיין נעשה באמצעות משרד הפרסום גיתם BBDO.

 

 

רצים ותורמים

אלי כהן, מנכ"ל ארגון פתחון לב, השכים קום והתייצב במתחם הסיום של סמסונג, נותנת החסות הראשית במרתון ת"א, שהוקם השנה בסימן "מרתון הקלוריות". למתחם הגיעו כל הרצים מיד בתום הריצה, ושם המירו את הקלוריות ששרפו במרוץ ,למוצרי מזון שנארזו בחבילות מיוחדות שייתרמו על ידי סמסונג למשפחות נזקקות לקראת פסח. סך הכול נשרפו 42,337,035 קלוריות אשר הומרו ל-50,103 מוצרי מזון שנתרמו על ידי סמסונג במרוץ. כהן וגיל בר צבי, מנהלי שיווק סמסונג, עודדו את ההולכים ורצים לשרוף קלוריות וכך לתרום.

 

בין הנרתמים והרצים: איתן יוחננוף - מנכ"ל רשת יוחננוף, שהגיע עם קבוצת הריצה של הרשת, 150 מלגאי תוכנית !IMPACT של ארגון ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה (FIDF), בהם גבריאל טראוב, בוגר התוכנית שרץ עם אילנה וגארי גמרמן, שתרמו עד היום 14 מלגות IMPACT! בסך כולל של כרבע מיליון דולר, שהגיע לארץ במיוחד עם אחיה של אילנה, נתן דרורי ותמר כהן, שגם הם נמנים על התורמים, וכ-2,000 ילדים בגילאי 5 עד 12, שלקחו חלק במיני מרתון. את הריצה המיוחדת לילדים בעלי צרכים מיוחדים ליוו שחקני ושחקניות ליגת העל בכדורגל.

 

גיל בר צבי, איתן יוחננוף, אלי כהן (צילום: טל שובל)
גיל בר צבי, איתן יוחננוף, אלי כהן(צילום: טל שובל)
 

אורנה פסח (מנהלת תוכנית IMPACT! של FIDF ), גארי גמרמן, אילנה גמרמן, גבריאל טראוב, תמר כהן ונתן דרורי (צילום: גיא אריאלי)
אורנה פסח (מנהלת תוכנית IMPACT! של FIDF ), גארי גמרמן, אילנה גמרמן, גבריאל טראוב, תמר כהן ונתן דרורי(צילום: גיא אריאלי)

 

כדורסלן בקז'ואל

את צילומי קמפיין אביב- קיץ 2019 של רשת אופנת הגברים BAGIR הובילו אוראן רוט, שחקן כדורסל בליגה ארצית וליעם בר טוב. לצילומים, שהתקיימו במלון סטאי בתל אביב, הגיעו הפרזנטורים, וגם חיים ושוקי רייך, מנכ"לים משותפים לרשת, ויצחק רייך, יו"ר הדירקטוריון. עלות הקמפיין נאמדת בכ-80 אלף שקל, כשהפרזנטורים גוזרים מכך כשליש.

ליעם בר טוב, חיים ויצחק רייך, אוראן רוט (צילום: שי קדם)
ליעם בר טוב, חיים ויצחק רייך, אוראן רוט(צילום: שי קדם)
 

ממגן ב-250,000 דולר

שמוליק שטרנשוס, מנכ''ל חברת המיגון מולטילוק, נמצא בימים אלו ברוסיה. לא, הוא לא נופש, אלא מטפל בפרויקט מיגון שהחברה שלו זכתה בו – מיגון מגדל הטלוויזיה והרדיו 'אוסטנקינו', שמתנשא לגובה של 540 מטרים, ונחשב למגדל הרביעי בגודלו בעולם. החברה מתקינה בו צילינדרים ומנעולים. ולמה זה חשוב? כי בתמורה לזה יירשם לטובת החברה סכום של כ-250,000 דולר.

מגדל אוסטנקינו (צילום: יח
מגדל אוסטנקינו(צילום: יח"צ)
 

דבח בשולם עם נשיא מצרים

אייזיק דבח, המנכ"ל והבעלים של דלתא גליל, נפגש עם נשיא מצרים, הגנרל א-סיסי בארמונו בהליופוליס. זאת לרגל החלטת הקונגרס האמריקאי להעניק מדליית זהב לנשיא המנוח, אנואר סאדאת, על תרומתו להסכם השלום בין ישראל ומצרים. זאת גם כי דבח מכהן כיו"ר הוועדה, שהמליצה בפני הקונגרס על הענקת המדליה, ובנוסף דלתא גליל מעסיקה כ-3,000 עובדים במספר מפעלים במצרים וכך מיישמת הלכה למעשה את הסכם השלום בין ישראל למצרים.

אייזיק דבח (מימין) במצרים (צילום: עזרא פרידלנדר)
אייזיק דבח (מימין) במצרים(צילום: עזרא פרידלנדר)
 

החדש של אומגה

מותג שעוני היוקרה אומגה אירח באתר הסקי סנט מוריץ שבשוויץ שורת כוכבים, וזאת כחלק מהשקת שעון חדש. בין היתר גלשו שם השחקן והבימאי פול וסלי, השחקן הספרדי מיגל ברנרדאו, יזמית האופנה האיטלקית קיארה פרני, והדוגמנית פרנצ'סקה קנופה. כמובן שהכוכבים קיבלו את השעון מתנה בתום האירוע, ישירות מידיו של נשיא אומגה. אם מי מכם יחפוץ לקשט את ידו בשעון החדש, ממשפחת SEAMASTER PLANET OCEAN , הוא ייאלץ להיפרד מ-75,000 שקלים. מינימום.

קיארה פרני (צילום: יח
קיארה פרני(צילום: יח"צ אומגה)
 

סלפי סייבר

הסטרטאפ הישראלי Salt Security נבחר לשלב הסופי בתחרות הסייבר הבינלאומית RSA., שמתמקדת בתחום אבטחת המידע. לשלב הסופי הגיעו עשרה סטרטאפים מרחבי העולם מתוך מאות שנבדקו, וההכרזה על הזוכה תעשה בכנס שיערך בתחילת מרץ בסן פרנסיסקו.

 

הכנס מהווה בין היתר פלטפורמה לחברות המציגות חדשנות בתחום אבטחת המידע וחשיפתן מול קרנות הון סיכון ומומחים בתעשייה, כשבחמש השנים האחרונות 14 סטארטאפים שהגיעו לגמר ביצעו אקזיטים, והמיזמים גייסו הון כולל של שני מיליארד דולר. החברה הישראלית הוקמה על ידי רועי אליהו ומייקל ניקוסיה, כשפתרון האבטחה שפיתחה החברה מגן על ממשקי API, יסודות של יישומים דיגיטליים, שמעבירים מידע ונתונים רגישים.

רועי אליהו (צילום: סלי בן אריה)
רועי אליהו(צילום: סלי בן אריה)
 

דנילוביץ' ממשיך לפתח

חברת ECI Telecom, ספקית גלובלית של תשתיות רשת, פתחה את מרכז הפיתוח החדש שלה בפארק ההייטק "גב ים נגב" בבאר שבע, במעמד ראש העירייה, רוביק דנילוביץ, מנכ"ל ECI, דריל אדוארדס, סמנכ"ל הכספים, גיורא ביתן, ומנכ"ל גב ים, אבי יעקובוביץ'. מרכז הפיתוח של החברה שנפתח בפארק עוסק בין היתר בפיתוח מוצרים לטכנולוגיית התקשורת העתידית 5G במהירויות גבוהות ומועסקים בו מעל ל-100 עובדים, מעל ל-80% מהם תושבי באר שבע.

אבי יעקובוביץ, רוביק דנילוביץ, דריל אדווארד, גיורא ביתן (צילום: יח
אבי יעקובוביץ, רוביק דנילוביץ, דריל אדווארד, גיורא ביתן(צילום: יח"צ)
 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: טל שובל
גיל בר צבי, איתן יוחננוף, אלי כהן מרתון הקלוריות
צילום: טל שובל
מומלצים