שתף קטע נבחר

הרב עובדיה מכה שנית: הפלסטינים "טמאים מטומאים"

עוד בטרם שככו הדי התבטאויותיו האחרונות, ממשיך עובדיה יוסף בשורה של התקפות מילוליות נגד הפלסטינים, שריד (נבל) והתקשורת (פושעים ובורים)

יומיים לאחר שאמר כי "ששת המיליונים שנהרגו בשואה הם גלגול נשמות של אנשים שחטאו בגלגול הקודם", מנהיגה הרוחני של ש"ס, הרב עובדיה יוסף, ממשיך בהתקפותיו המילוליות. בשיעור שהעביר אמש בבית המדרש "יחווה דעת" בהר נוף, תקף הרב בחריפות את התקשורת (פושעים ובורים), את הפלסטינים (טמאים מטומאים) ואת שר החינוך לשעבר, ח"כ יוסי שריד (נבל).
"אלה אנשי התקשורת, כולם אנשים פושעים, בורים, עמי הארץ, כולם, טיפה של תורה אין להם, שומעים מעט דברי תורה, והופכים אותם לדברים של פולמוס ורשעות", אמר יוסף.
הרב דיבר נגד החינוך בבתי הספר החילוניים, ואמר "הרגו את התורה, ללמוד רק שפות ודרוויש (מחמוד דרוויש) וכל השטויות האלה. במקום שזה, שר החינוך, ילך וידבר עם הגויים שלא יסיתו את הילדים שלהם נגד עם ישראל. מה התוכניות של הלימודים שלהם? כולן הסתות נגד עם ישראל. כל ילד צריך ללמד אותו נשק... כדי להרוג אחד מישראל. כך מלמדים אותם מקטנותם, משחר נעוריהם, ממלאים אותם שנאה (את הפלסטינים). בלאו הכי הם טמאים מטומאים, ומוסיפים עליהם טומאה על טומאתם".
הרב יוסף אמר על שריד: "במקום שיחשוב על הדבר הזה, להביא להם תוכניות לימודים, הוא חושב על דרוויש, הוא לא חושב עלינו. חושב מה ילמדו ישראל, תלך תלמד אותם קודם את הערבים שלך, נבל! תלך תחשוב מה עושים הערבים, איך מלמדים אותם להרוג את ישראל. במקום שיחשוב על זה, חושב איך ילמד דרוויש, איך ילמד נגד התורה, איך יעקור תלמוד תורה שלנו. זה כל מחשבתו. רשע כזה שלא היה בעולם, זה יוסי שריד. למה דיברנו עליו? למה קיללנו אותו? אף פעם לא דיברנו על שום אחד שהוא רשע, זה (שריד) חוטא ומחטיא, התורה קוץ בעיניים שלו. הוא לא יכול לסבול את התורה? אז זה כואב לנו, בורא עולם יודע כמה כואב לנו הדבר הזה".
יו"ר מרצ, יוסי שריד, אמר בתגובה לדברים: "אני מבחין בהתמתנות של הרב. קודם הוא כינה אותי עמלק, והמן ופרעה ומה לא. אז נבל זה קטן עלי". שריד הבהיר כי מבחינתו, האצבע המאשימה מופנית תמיד כלפי המנהיג, ולא כלפי חסידיו: "אינני יודע איזו נשמה התגלגלה בעובדיה יוסף, ואני אודה לאלוהים שנשמתו, רחמנא ליצלן, לא תתגלגל בי".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אי פי
מתקיף. יוסף
צילום: אי פי
דודו בכר
מותקף. שריד
דודו בכר
מומלצים