שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  אתגרים חדשים: הורוסקופ חודש מרס
  החודש צפויות לחלקכם התלבטויות לא קלות, אחרים מוצאים את עצמם חוזרים להתרחשויות מן העבר ותוהים מה עשו לא נכון אז, כדי לשפר את המצב וחלקכם זוכים לתזכורות מאהבות ישנות שחוזרות להידפק על דלתכם - מה צפוי לכם החודש? הורוסקופ אישי לחודש מרס

  הימים חולפים, השנה מתקדמת, לכל שבוע יש את תנועת הכוכבים שלו ולכל חודש יש משמעות משלו - בהיכנסנו לחודש מרס מסתדרים הכוכבים ולכל אחד ואחת מאיתנו צפויים שינויים שונים. קראו את ההורוסקופ החודשי האישי שלכם.

   

  מתחילים מחדש או מחשבים מחדש (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  מתחילים מחדש או מחשבים מחדש(צילום: shutterstock)

   

   

  מזל טלה

  בימים אלה צפויה התחככות מפתיעה ביניכם לבין מישהו שעד עכשיו רק טיפחתם מחשבות לגביו: נראה שהמציאות עולה על החלום. כמו כן, מצב הכוכבים מראה שמפגש שממבט ראשון לא ממש מלהיב אתכם, עשוי להתגלות כאירוע נעים וזורם.

   

  בתחום הקריירה אתם חווים הצלחה. אתם צוברים כסף בקלות יחסית ובלי להשקיע מאמץ מיותר. לפתע אתם מבינים כי הדברים התחילו להתגלגל לטובתכם החל מן הרגע בו נטשתם אדם שהכביד עליכם.

   

  מזל שור

  הכוכבים והמזלות זורמים אל סיטואציות אשר לפיהן צפויות התלבטויות לגבי אירועים שאמורים להיות אישיים ואינטימיים, אך לא חסרה בהם מידה משמעותית של טקסיות. אל תנסו להעתיק מודל של זוגיות מאדם אחר: אם תחפרו אצלו מתחת לפני השטח, תגלו דברים שלא שיערתם שהם קיימים.

   

  בעבודה אנשים בוחנים אתכם יותר מכפי שאתם משערים. הביקורת תגיע בקרוב ועליכם להתכונן לכך. שימו לב: החל מה-21 בחודש צפויים מצבים רומנטיים חריגים הדורשים מכם לגלות מקוריות ופתיחות.

   

   

  מזל תאומים

  צפויה לשרור אווירה חברית ביחסיכם עם גורמים רמי מעלה, אך לכם מומלץ להיות קשובים ולהציב לעצמכם גבולות. הרפתקה לא מתוכננת מלמדת אתכם משהו חשוב

  על עצמכם ועל מישהו היקר לכם: ייתכן שלהבין פירושו גם לסלוח. בתחום הלימודים צפויות לכם הצלחות מהממות, אך תצטרכו לנפנף מחייכם את שרידי העבר.

   

  בחודש הקרוב קשרים שבינו לבינה מקבלים משמעות עמוקה בהרבה מכפי שהיו בעבר. טיולים משותפים מלמדים אתכם הרבה על הצד השני. שיחות לוהטות רצות בכול ערוצי התקשורת, מה שמזמין רכילות מצד טיפוסים שנוהגים לקנא. טיפ: תתעלמו! ותלכו עם הלב.

   

  מזל סרטן

  יכולת הניהול שלכם תעמוד במבחןבחודש הקרוב. טיפוסים חלקלקים ינסו לטרפד את הצלחותיכם, אבל נראה שאתם הולכים לעמוד במבחן בצורה מעוררת הערצה. הכוכבים צופים שאתם עומדים לזכות בקידום אשר המסר הנלווה אליו שווה הרבה יותר מתמורתו הכספית.

   

  מצב הכוכבים מעודד מסעות רוחניים: זה הזמן להתנתק קצת מתכנים חומריים ולהעדיף את ההתבודדות ואת האינטימיות.

   

  לקראת סוף החודש צפוי חיזור ביישני מצד מחזר שמעדיף פרשיות בסתר, אך אתם מעבירים לו מסר האומר שהוא יכול לשכוח מזה. התחום הרומנטי תופס ווליום גבוה רק עם אדם שאינו חושש להיחשף. זה הזמן לסגור חשבון עם טיפוס שסתם מחולל שערוריות קנאה.

   

  מזל אריה

  הכוכבים והמזלות זורמים אל סיטואציות אשר לפיהן הסבלנות תשתלם לאלה מכם המוכנים לנטוש את הרפתקאותיהם לטובת קשר יציב ושפוי. דווקא היכרויות שאינן אהבה ממבט ראשון, הופכות למשהו שאפשר לסמוך עליו.

   

  אדם שהפך משכיר לעצמאי עשוי להציע לכם כיוון חדש: אל תתפתו להשקיע, כל עוד התמורה אינה ברורה וודאית. בתחום זה, קשרים אישיים שרקמתם לפני מספר חודשים, יוכיחו את עצמם לקראת סוף החודש.

    

  מזל בתולה

  השמש פותחת ערוצים חסומים ואם אתם מצרפים אליכם אדם כלשהו, כדאי שתבחרו במי שמסוגל לצלול יחד איתכם אל העומקים והתהומות שבנפש. במהלך החודש הקרוב צפויות חוויות בעלות אופי פילוסופי: וויכוחים העוסקים בנושאים אינטלקטואליים, מצליחים להסעיר אתכם אבל במקביל הם יגרמו להעמקת קשרים רומנטיים.

   

  עמיתים לעבודה משגרים מבטי קנאה לעברכם, אך עליכם מוטל לפזר את חששותיהם. בכמו כן מומלץ שתתעלמו מרכילויות ולא תבזבזו אנרגיה על מה שהאחרים חושבים עליכם – כי אתם יודעים... אף אחד לא מושלם!

   

  מזל מאזניים

  אתם מתלהבים מאדם שכה שקוע בעיסוקיו המקצועיים עד שאין לו פנאי להקדיש לעצמו: אתם יכולים להיות אלה שתוציאו אותו מזה. רחשושים והתלחשויות במקום העבודה, מדרבנים אתכם להרים טלפון אל מי שבדרך כלל אתם נרתעים לפנות אליו, אבל דווקא צעד זה יכול לגרום לקריירה שלכם לעלות על דרך המלך - מותר לכם לפנטז על קידום ותוספת שכר.

   

  בתחום הרומנטי: מישהו שהתעקש לטעון שאין לו כלום כלפיכם, מחליט להשתפך וחושף את רגשותיו. גם מחזרים מן העבר שלכם לא ממש נעלמו מהשטח וממשיכים להעביר רמזים ומסרים. 

   

  מזל עקרב

  צפויים ימים מאתגרים בתחום הריגשי. אתם נוגעים בנקודות רגישות הקשורות לזוגיות וליחסים הבין אישיים: תצטרכו לתמרן את הדברים כדי להגיע להסכמה, מבלי לדרוך על יבלותיו של הצד השני. תכונה כלשהי שבעבר חששתם לחשוף, הופכת למשהו שאפשר לשוחח על אודותיו: אם תביטו סביבכם, תגלו אנשים רבים הנמצאים איתכם באותה סירה עצמה.

   

  בתחום הקריירה, לאחר תקופת "יובש" צפויות הצעות עבודה הדורשות הופעה מצודדת ומרשימה. סיכוי גדול שתחום זה מתאים לצרכים שלכם בתקופה זו. 

   

  מזל קשת

  בעקבות השפעה מבלבלת כל מספר כוכבים צצה נטייה לתת אמון בהבטחות חסרות שחר. אתם עלולים לראות את הדברים מבעד לעדשות וורודות מדי. זו תקופה נפלאה להרפתקאות ולגיוונים, אך לא ממש טובה עבור אלה מכם המחפשים יציבות ומסגרת.

   

  החל מה-17 בחודש צפויות התלבטויות בין מספר אפיקים רומנטיים, אשר כוללים בין היתר, התנהגות שובבה וילדותית. בתחום המשפחתי צפויות שיחות נפש המאפשרות נטרול משקעים, לכו עם זה עד הסוף!

   

  מזל גדי

  מחזר לוהט מפגין התנהגות מחוספסת שעלולה להוריד לכם את הביטחון העצמי: צפויים להיווצר תנאים שיאפשרו לכם לדון עימו דווקא על חולשותיו שלו. כדאי לרסן את הספונטאניות שכה אופיינית לכם ולהפעיל את ההיגיון "שעות נוספות".

   

  שימו לב – בחודש הקרוב צפויים וויכוחים וחילוקי דעות עם הממונים עליכם, בצירוף הצעות עבודה שלא מן העולם הזה הדבר עלול הלוביל אתכם למחשבות על עזיבת מקום העבודה. טיפ: תנשמו עמוק וקבלו את ההחלטה בעוד כחודשיים.

   

  מזל דלי

  מצב כוכבים ממוזל גורם לכך שדברים טובים עשויים לנחות עליכם בעיתויים ובמקומות הכי פחות צפויים. עמיתים שאכפת לכם מהם, ייקחו לתשומת ליבם את הערותיכם: הצלחתם תשפיע לטובה גם עליכם.

   

  בתחום הזוגיות מישהו שאוהב לחיות באשליות, חושב שאתם מאוהבים בו: הקטע הוא שדווקא בא לכם על מישהו אחר, ועם מעט תחכום אתם מצליחים לגלגל את הדברים בכיוון הנכון. לקראת סוף החודש צפויות שיחות שסוגרות עבורכם סופית את הקשר שאתם מעוניינים בו. טיפ החודש: צפויים רגעים חלומיים לאלה מכם שאינם חוששים משידוכים. 

   

  מזל דגים

  תצטרכו למצוא את שביל הביניים בפרשיה שאתם מעוניינים בה: לא תוכלו להחזיק בכל עקרונותיכם אם יש ברצונכם לכבוש את ליבו של הצד השני. בעבודה / בלימודים אתם הולכים לעשות בית ספר לטיפוס שחצן: זה עשוי להיות נחמד כל עוד תקפידו לסיים את התהליך באווירה פייסנית, מבלי לרכוש לעצמכם אויב חדש.

   

  בתקופה זו של השנה אתם חולקים את חוויותיכם עם אנשי סוד ממזלות המים: סרטן, עקרב ודגים. התנהגותכם הפתוחה וההומוריסטית, גורמת גם ליריביכם לראות אתכם באור נעים יותר. צפויות אפילו התפייסויות והתנצלויות.

   

  מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים