שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  אסטרולוגיה בתודעה חדשה
  לפעמים נדמה לנו שלא משנה כמה אנחנו מנסים לפתור בעיה אישית, אנחנו מרגישים תקועים בתוך מעגל אינסופי שמחזיר אותנו שוב ושוב לתוך הכאב. שרונה פומס מסבירה על האסטרולוגיה החדשה המאפשרת לנו לפרוץ החוצה, ללמוד דברים חדשים ולהיות שלווים

  יש שפע שיטות ניבוי: האחת מנבאת לפי כוכבים, אחרת על פי סימנים, אלמנטים או מזלות, אך המשותף לכל השיטות הוא הניבוי עצמו. כמה תשובות חיפשנו מבחוץ, כמה חששנו ובעיקר הורגלנו לשמוע מה לא עובד באיזה תחום ומתי. כדאי לדעת שהמשותף לכל אסטרולוגיה הוא הצורך להגן, להגביל, להזהיר,

  וגם כשכבר יש משהו שעובד זה מלווה בדרך כלל באיזה שהיא מגבלה. אך מסתבר שחקירה פנימית, אישית אמיתית, מובילה להסתכלות רחבה יותר.

   

  אחרי 20 שנים של למידה אצל מומחים שונים ברחבי העולם, חקר הנושא, ייעוץ ולימוד, פגשתי בשיטות ניבוי מגוונות, ואז, באופן מפתיע ומתגמל, התעוררתי לתודעה של אסטרולוגיה חדשה. התבהר לי שאין שיטה חדשה או מידע חדש להוסיף על מה שכבר למדנו - שבהחלט הקלה גדולה למי שחושב שיש ללמוד עוד ועוד כדי לגלות עוד סוד שלא הכרנו. למעשה, התברר שהאסטרולוגיה מעולם לא הייתה מוגבלת לתאריך לידה זה או אחר. זו רק התפיסה האנושית שהייתה מוגבלת.

   

  מתחת לכל הסימנים, המגבלות, האפיונים וההגדרות של המידע, שנתפס כמוגבל בהתייחסותו לנושאים של בריאות, מערכות יחסים, קריירה, שפע וכל מה שאנשים מבקשים לדעת עבור עצמם והסובבים אותם - יש מידע נוסף החושף שהתקשינו להבחין כשהסתכלנו בתודעתנו המוגבלת המשתקפת על מה שלא. מה שכן – שהציע חופש וקלות - הוסתר, הודחק, הוחלש ונועד כדי להגן לא רק על הלקוח אלא גם על היועץ עצמו.

   

  תודעה חדשה כוונתה היא לשים זרקור של אור על מידע רחב, רב שכבתי. למעשה, במשך עידנים לא הייתה באמת בחירה חופשית במוח המוגבל הנחווה במימד דחוס ובתודעה של קוטביות, אך משנפתחה דלת עתיקה לעולם חדש בתודעה צלולה, נתגלה שיש באסטרולוגיה הרבה יותר.

  להבין שיש עוד מעבר למה שמוכר (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  להבין שיש עוד מעבר למה שמוכר(צילום: shutterstock)
   

  האסטרולוגיה בתודעה הנמוכה גרמה לנו לחשוב שיש איזה כוח עצום וגדול שמנווט את המפה, שעה שאנחנו חסרי ישע מול מה שנכתב על ידי איזה שהוא כוח עליון, כוח חיצוני או מי יודע אפשר לקרוא לזה גורל או מזל. כפי שהיא ניבאה באופן מדויק לזמנו מה יהיה, היא גם מעולם לא נתנה לנו דרך יציאה אלא בצפייה לזמן זה או אחר שיביא עמו חופש מוגבל. למעשה, חופש אמיתי מעולם לא היה שם ומעולם לא נחוותה תודעה של אסטרולוגיה חדשה, נהפוך הוא, כאשר אנשים פוגשים בייעוץ מחלות, מערכות יחסים מאתגרות ופצעים רגשיים - מרגע שאלו עולים שוב לחזית, נדמה היה שהם נלכדים בהם שוב ושוב.

   

  עכשיו, כששהפלנטה מתעוררת לתודעה חדשה, אפשר לצאת למרחב של שפע והזדמנויות מתוך המפה ומעבר למפה, מתוך זמן ודרך הזמן משום שאסטרולוגיה של תודעה חדשה מראה לא רק את המדהימות שלנו אלא גם את דרך החוצה, זו שלא מחכה לזמן טוב יותר כדי להתחתן, להבריא, להיכנס להריון, להתחיל קריירה, להשקיע וכדומה.

   

  האסטרולוגיה החדשה היא רב-מימדית, מעבר לכוכבים, למספרים, למזלות, לכוכבים ולאלמנטים והיא הייתה שם תמיד, פשוט לא יכולנו להבחין בה מתחת למיסוך והפילטרים של המוח/ המיינד. עכשיו יש לנו הזדמנות לחוות חופש מתוך האסטרולוגיה

  הזמינה רק עבור מי שבוחר בזה, כי עכשיו אפשר.

   

  שרונה פומס , פנג שואי 

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  לשבור את הדפוסים הישנים
  צילום: shutterstock
  צילום: נוח שחר
  שרונה פומס
  צילום: נוח שחר
  מומלצים