שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הפועל ת"א: "החלטת פיפ"א בנושא אבדג'י - בניגוד לדין"
  הקבוצה הגיבה לדרישת ההתאחדות העולמית לכדורגל לשלם 3 מיליון שקל לשחקן: "על פי החוקים בישראל ובעולם האחריות לכך היא של המפרקים, נערער ל-CAS"

  אחרי שנחשף ב-ynet על כך שהפועל ת"א חויבה לשלם לאבדג'י 3 מיליון שקל, היום (שני) הקבוצה הוציאה הודעה רשמית ובה טענותיה נגד השחקן.

   

  "השחקן שיחק בהפועל ת"א בעונת 2007/2008 והחוזה עימו בוטל לפני סיומו המתוכנן. השחקן תבע את חברת "הראל אחזקות" ובספטמבר 2016 – עוד לפני שהחלו הליכי הפירוק - זכה בתביעתו. בינואר 2017 רכשו האחים איציק ושרון ניסנוב, מאיר ובועז תושב וזאב גרינברג את הקבוצה מכונס הנכסים שמונה לקבוצה ולגוף שניהל אותה (הראל אחזקות). כמקובל בדין הישראלי (וגם בכל שיטות המשפט המקובלות) הקבוצה נקנתה נקייה מכל חוב ומי שקיבל על עצמו את האחריות לחובות הם המפרקים שמונו ע"י בית המשפט", נכתב בהודעה.

   

  שרון ואיציק ניסנוב (צילום: ראובן שוורץ)
  שרון ואיציק ניסנוב, בעלי הפועל ת"א(צילום: ראובן שוורץ)

   

  "כל החובות שצברה חברת הראל אחזקות נבדקו ונרשמו ע"י המפרקים, הם מטופלים על ידם ובגין אותם חובות אף הוגשה לאחרונה תביעה גדולה כנגד מי

  שלדעת המפרקים, אחראי להם", הוסיפו בקבוצה, "למעלה משנתיים לאחר רכישת הקבוצה הודיעה פיפ"א - בהחלטה לא מנומקת וללא שנשמעו טענות בעניין, על החלטתה להטיל סנקציות על הקבוצה. אנו מאמינים שההחלטה ניתנה בניגוד לדין ואנו פועלים לביטולה. בכל מקרה ואם בקשתנו לא תיענה אנו מתכוונים לערער על ההחלטה ל-CAS (בית הדין העליון לספורט) אשר יצטרך לקבוע האם ניתן להתעלם מהדין בישראל (אשר בעניין זה דומה לדין השווייצרי אשר חל על ה-CAS) ולתת יתרון והעדפה לנושים זרים על פני נושים מקומיים, שחקנים וספקים, באופן המנוגד לדין הישראלי".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים