שתף קטע נבחר

"המסע של אור" - ספר ילדים מאת שרי אריסון

ספר הילדים השני שמשיקה כעת אריסון הוא אגדה קסומה שהמסר השזור בה כחוט השני: "תחפש טוב, תמצא טוב – הבחירה שלך". אריסון כתבה עד היום שישה ספרים שהפכו לרבי מכר בישראל ובעולם ותורגמו לשפות רבות

"כשאנחנו מרגישים טוב, עושים טוב ומביעים טוב, הטוב הזה מהדהד הלאה..." (מתוך 'המסע של אור').

 

שרי אריסון משיקה ספר ילדים חדש: "המסע של אור" – אגדה על הילד אור וחברו הקוף שיוצאים למסע ביער בין שבילי ההקשבה, ההתבוננות, ההדהוד ואהבה.

 

במהלך הצעידה ביער, פוגשים השניים חיות שונות: חתול, ארנב, אווז וציפור ומוצאים מפת סתרים שכותרתה "תחפש טוב, תמצא טוב – הבחירה שלך". לאורך כל המסע לומד אור, בעזרת החיות, להקשיב לעצמו, להביט פנימה ולמצוא את הקול הפנימי ואת הייחודיות שלו.

עטיפת הספר - המסע של אור ()
" להביט פנימה ולמצוא את הקול הפנימי". עטיפת הספר - המסע של אור

 

"'המסע של אור' הוא אגדה קסומה בת ימינו שמדברת אל הילד שבתוכנו", מצוין בעטיפת הספר שאויר על ידי שני עצמון. "זהו משל רב עוצמה המבקש להעניק לנו מתנה שתדריך אותנו בכל נתיבות חיינו: תחפש טוב, תמצא טוב – הבחירה שלך".

 

'המסע של אור' הוא ספר הילדים השני שכתבה שרי אריסון. ספר הילדים הראשון שלה "יום של מעשים טובים" ראה אור ב-2016. אריסון כתבה עד היום שישה ספרים שהפכו לרבי מכר בישראל ובעולם ותורגמו לשפות רבות. היא מובילה את חזון עשיית הטוב ופועלת לשינוי חיובי בכל מיזמיה בישראל ובעולם. "השליחות שלי היא ליצור עולם טוב יותר בכל דרך ובכל מעגלי החיים", אומרת אריסון.

 

ב-2 באפריל יתקיים יום המעשים טובים שיזמה אריסון לפני 13 שנים – יום שיא לעשיית טוב כל השנה. ביום הזה צפויים להשתתף למעלה מ-2 מיליון ישראלים (אחד מכל ארבעה) ועוד מיליוני בני אדם בלמעלה מ-100 מדינות ברחבי העולם.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"ליצור עולם טוב יותר בכל דרך ובכל מעגלי החיים "- שרי אריסון
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים