שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  יבוטלו כרטיסי האירוויזיון שנמכרו "בניגוד להנחיות"
  לבקשת תאגיד השידור, משרד הכרטיסים "לאן" יבטל את הכרטיסים שנמכרו לבכירים בעולם התקשורת במקום לציבור הרחב "בניגוד להנחיות". אולם מכירת הכרטיסים לא תחודש עד אשר יתברר כיצד נמכרו מלכתחילה
  תאגיד השידור הציבורי הודיע היום (ג') למשרד הכרטיסים "לאן" כי הוא דורש לבטל את הכרטיסים שנמכרו "בניגוד להנחיות", משרד הכרטיסים אישר כי הבקשה תבוצע - בכך אמורה להגיע לסיומה הפרשה המביכה.

   

  הדמיית הכרטיסים (באדיבות כאן)
  (באדיבות כאן)

  השבוע הודיעו בתאגיד השידור כי הם מפסיקים את מכירת הכרטיסים לאירוויזיון בגלל "חשש לאי סדרים" עד להודעה חדשה. מהתאגיד הוסיפו כי מערכות הפיקוח שלהם זיהו ניסיון של גורמים שונים להתערב בהליך המכירה והעלו ממצא כי לפיו יש חשש שמאות כרטיסים בשווי מאות אלפי שקלים ובמקומות הטובים ביותר באולם, נמכרו לבכירים בעולם התקשורת והספורט במקום לציבור הרחב - "בניגוד מוחלט להנחיות מועצת התאגיד".

   

  בין הבכירים היו מנכ"לים מעולם הטלוויזיה ושמם של מנחי התחרות ארז טל ואסי עזר הופיע ברשימות. יש לציין כי כל הכרטיסים המדוברים, כ-300 על פי תאגיד השידור הציבורי, ועשרות על פי גרסת "לאן" - שולמו במחיר מלא.

   

  למרות החזרת הכרטיסים בתאגיד השידור הציבורי עדיין לא מחדשים את מכירת הכרטיסים לאירוויזיון זאת מאחר והם עדיין בודקים כיצד קרה שכרטיסים רבים נמכרו לבכירים בדרך שבה נמכרו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים