שתף קטע נבחר

רביד אוזלבו רוכש את הפועל ראשל"צ, איל ברקוביץ עוזב

הבעלים יעביר את זכויות הניהול לאיש העסקים. ראש העיר רז קינסטליך: "מודה לברקוביץ' על היושרה, הכנות והמאמץ"

איש העסקים רביד אוזלבו רוכש את הפועל ראשל"צ מאיל ברקוביץ שיעזוב מיידית. במכתב שהעביר הערב (ראשון) ברקוביץ' לראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, הוא הודיע כי מספר אנשי עסקים, וביניהם יוסי אלקובי ודודי דהן, הסכימו לקחת עליהם חובות של 1.5 מיליון שקלים. "מלוא החובות, ההתחייבויות וזכויות העמותה יעברו לניהולם ולטיפולם בכל הנוגע להסכם בין העירייה ובין העמותה".

 

קינסטליך נפגש עם ברקוביץ' בעבר והצהיר בפניו כי הוא מעוניין שקבוצת הכדורגל תתמודד על עלייה לליגת העל ותהיה בקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי. השניים סיכמו ברוח טובה כי ברקוביץ' ייפרד מראשון לציון ויביא רוכש שיהיה מקובל על הצדדים.

 

ברקוביץ'. מה תהיה התחנה הבאה שלו? (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
ברקוביץ'. מה תהיה התחנה הבאה שלו?(צילום: אורן אהרוני)

 

קינסטליך אמר: "ראוי שלעיר כמו ראשון תהיה קבוצה בליגת העל. כאחד שהספורט קרוב לליבו אני שואף להצלחתו של המועדון וחותר לכך שראשל"צ תוביל בכדורגל כמו עם קבוצות הכדוריד וקבוצת מכבי הכדורסל. אני מודה לאיל ברקוביץ' על היושרה, הכנות והמאמץ במציאת בעלים לקבוצה".

 

אוזלבו ייכנס למעשה במקומו של ברקוביץ' להסכם הקיים עם העירייה. הוא התחייב להשקיע מכיסו הפרטי שני מיליון שקלים בעונה הבאה במטרה לנסות ולעלות את ראשל"צ לליגת העל. יש לציין כי ההסכם כפוף לאישור מועצת העיר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים