שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הראפר לוקץ': "הרגשתי אפס בתחום הזוגי ואז הילה הגיעה"

  אחרי שנים בהן נשים סירבו לקחת אותו ברצינות, הכיר לוקץ' את הילה, זמרת ומוזיקאית שהפכה מהר מאוד לזוגתו ואהבת חייו. בראיון משותף הם מספרים על ההערות שהם מקבלים ברחוב, על המעריצות ששולחות הודעות מטרידות באינסטגרם ועל האהבה הענקית שנרקמה ביניהם, דייט אחר דייט

  לוקץ' וזוגתו בחתונה (צילום: דימה וזינוביץ)
  לוקץ' והילה ביום חתונתם. "בנות לא לקחו אותי ברצינות לפני כן"(צילום: דימה וזינוביץ)
   

  יום אחד הראפר והמוזיקאי, איתי לוקץ', המתין למונית. לתדהמתו, הנהג הסתכל עליו וברח. לא רצה לקחת אותו. זה לא קרה בגלל השירים שלו או דברים אחרים שהוא אמר בטלוויזיה, אלא נטו בגלל המראה החיצוני שלו. "הזמנתי מונית, באתי לעלות והנהג אמר לי, 'אתה לא עולה, אתה תהרוס לי את הריפוד'. תוך כדי זה שלפתי את הנייד שלי מתוך כוונה לשאול אותו שוב ולתעד את זה, אבל הוא כבר נסע ממני".

   

  המומחים של חתונה ממבט ראשון: כך התאמנו את הזוג המאושר

  הזוג שהפך את חייו לקומיקס מצליח

  מדוע אנו מתאהבים באדם אחד ולא באחר?

   

  מגיל צעיר הוא מתמודד עם האיבה הישראלית כלפי השמנת יתר, דרך הערות ויחס מתנשא שהוא חוטף לא פעם מאנשים שונים שנקרים בחייו, אבל הסבל הכי גדול היה בתחום הזוגי. "מול החברה היה לי מאוד קשה, אבל חשוב לי להבהיר שכן הייתי ילד מקובל. היו לי חברים ותמיד הייתי במרכז העיניים, למרות שתמיד ידעתי שאולי מסתכלים או בוחנים אותי יותר, במיוחד בכל הנוגע לבנות. כשהייתי יוצא עם מישהי אנשים היו בשוק שזה בכלל קורה. זה רק הוסיף למה שהרגשתי עם בנות. בכלל הרגשתי אפס בתחום הזוגי".

   

  אוי.

  "תראי, יצאתי עם בנות עוד מגיל 16, אבל בהחלט היו לי קשיים - לא לקחו אותי ברצינות, התייחסו אליי לא יפה, חוויתי בגידות. הייתי נמצא עם בחורות שהיו משחקות איתי משחקים - פעם רצו אותי, פעם לא רצו. לא חוויתי יחס טוב מבנות והייתי במערכות יחסים הרסניות מאוד".

   

  בדיעבד, אתה יכול לדעת למה זה אולי קרה?

  "כי אני נתתי לזה לקרות. כי לא הערכתי את עצמי. כי למה בעצם שמישהי באמת תרצה אותי? תחשבי שבגיל 18 ממש רציתי להתגייס, אבל לא גייסו אותי בגלל המשקל אז ביקשתי להתנדב אבל שגעו אותי באלפי בדיקות, משכו את הזמן... היה מקרה שממש ביקשו ממני שוב פעם לחזור על אותן בדיקות ואותם דיונים, ובסוף עוד החליטו לסגור לי את התיק. ממש רציתי להתנדב אבל הצבא פשוט לא רצה אותי.

   

  "אין ספק שזה לא תרם להערכה העצמית המאוד נמוכה שהייתה לי. וזה לא רק בגלל העודף משקל, זו הייתה פשוט הזנחה כללית - לא הייתי מטופח, גידלתי על הראש שלי ראסטה אחת מלאה קשרים, לא התגלחתי, היה לי זקן ארוך. בקיצור, מוזנח. זה דבר גורר דבר, ורק כשהתחלתי להבין שאני שווה כמו שאני, הצלחתי להעמיד את עצמי במקום. היום ברור לי שאפשר להיות אדם גדול ועדיין לדאוג לנראות ולטיפוח שלי. בגיל 25 עשיתי ניתוח קיצור קיבה ודברים החלו להשתנות. עברתי גם תהליך פסיכולוגי שעזר לי לשבור תבניות של הרבה שנים, להבין שאני שווה משהו. זה גם מה שנתן לי את הפוש לקבל את עצמי, לא משנה איך וכמה אני שוקל".

   

  "הייתי הריבאונד שלו"

  הוא בן 34 היום, שחקן בסדרות טלוויזיה וזמר ראפ מוערך. לפני שנה נישא לזמרת הילה חלואני (29), איתה הוא גם יוצר מוזיקה משותפת. הילה מודה שנושא המשקל עדיין מעורר הדים ברחוב, גם אחרי שאיתי עצמו התראיין על כך לתוכנית 'שמנופוביה' (HOT 8). "נתקלתי בתגובות שמנופוביות בעיקר מאנשים שפשוט החליטו שהם דיאטנים ושזה עניינם או 'חובתם' לשאול אותי, כזוגתו של איתי, למה הוא אדם גדול והאם הוא עשה או לא עשה ניתוח".

   

  איתי: "יאמינו או לא, כל תוקעי המבטים, אבל ממש טוב לנו. הזוגיות שלנו טובה, מחבקת, תורמת. אנשים לא מבינים שעבדנו על זה בשביל לשמור על עצמנו כזוג".

   

  הילה: "איתי מצחיק אותי בטירוף, לא משעמם איתו לרגע. הוא מוכשר במה שהוא עושה, נאמן לעצמו, מביא משהו חדש בעייני, משהו ייחודי. הוא בן זוג וואו, והנתינה והפרגון שלו זה בלי סוף. לא רק בקטע של כסף, בקטע המקצועי - הוא מפרגן ודוחף, ואם אני צריכה אותו אז בכל דבר הוא יהיה שם. הוא קולט אותי ואת הפרטים הקטנים מבלי שאני אבקש ממנו. קורא מחשבות שזה מדהים. רק חבל שאני לא כזאת, אז הוא מציב לי סטנדרט גבוה".

   

  איתי: "בתור בת זוג היא מדהימה, מאוד מתחשבת וכזאת חמודה".

  הילה: "קראת לי שמנה עכשיו?"

  לוקץ' ואשתו ביום החתונה (צילום: דימה וזינוביץ)
  לוקץ' והילה. "הוא מציב לי סטנדרט גבוה"(צילום: דימה וזינוביץ)
   

  כמה זמן היית רווקה עד שפגשת אותו?

  "הייתי רווקה מלא זמן, תקועה במערכות יחסים של אהבות חד-צדדיות, סטוץ אחד ואז הכרתי את איתי".

   

  איך הכרתם?

  איתי: "לפני הילה הייתי בקשר עם מישהי שאהבתי, והיה לי בר שהכניס אותי לקשיים כלכליים, וכשסגרתי את העסק אז גם החברה עזבה. חודשיים ישבתי בבית וכל היום בכיתי".

  הילה: "דרך אגב, אני הייתי הריבאונד שלו".

   

  איתי: "אני הייתי שבור מהאקסית שלי, בוכה בלי הפסקה ואבא שלי, שאני מאוד אוהב ומעריך, אמר לי תצא לדייטים פשוט. ראיתי את הילה בפייסבוק והיא מצאה חן בעיניי. גם לפי התמונות שלה הבנתי שהיא מהתחום. שלחתי לה הודעה בדיוק כשהייתי בצילומים לסרט ('עיר תחתית', ט.ג). בכלל לא היתה מחשבה שזה יתפתח למה שזה היום. זה היה בקטע של 'בוא שניה נפסיק לבכות על האקסית'".

   

  הילה: "איתי תפס אותי בדיוק בתקופה שבה סיימתי לימודים ב'רימון'. אני זמרת, כותבת, הייתי זמרת מלווה בקדם-אירוויזיון ושיתפתי פעולה עם הרכבי רוק וכל מיני מפיקים. זה אומר שאני ממש אוהבת לעקוב אחרי אנשים שאני מעריכה את הכישרון והאמנות שלהם. איתי הוא אמן שיצר אצלי עניין מקצועי, אז רציתי לעקוב אחריו".

   

  מה ידעתם אחד על השני לפני?

  איתי: "כלום".

  הילה: "התוודעתי לאיתי כשהוא הוציא את שיר השמנה".

   

  ידעת שמדובר בדמות מעוררת מחלוקות?

  הילה: "לא תפסתי אותו כמישהו שמעורר מחלוקות".

  איתי: "בנוגע לשיר השמנה - היו אנשים שלקחו את השיר לא טוב. אני לא מזלזל בתגובות, אבל שקלתי בצילומים 150 קילו, כן?"

   

  הילה: "בקיצור, היה לי סטוץ עם בחור שמהר מאוד הבנתי שאני רוצה ממנו הרבה מעבר. בזמן שאני מחכה לטלפון או כל סימן חיים ממנו, הייתי בבית של אמא שלי בחיפה, בבאסה מטורפת, ופתאום קופצת לי בפייסבוק הודעה מאיתי. התחלנו לדבר ולרגע הייתי בהלם. מה, מאיפה הוא צץ? אבל לא חשבתי בכלל על מקום רומנטי. בפעם הראשונה שנפגשנו ישבנו באיזה מקום בתל אביב, ועדיין לא חשבתי שזה דייט. זה היה על הדרך".

   

  איתי: "נוצר בינינו חיבור טוב, ככה שקבענו להיפגש שוב".

  הילה: "ועדיין לא נפל לי האסימון שמדובר בדייט. מבחינתי, היה לנו חיבור טוב והרבה במשותף בקטע מקצועי, לכן חשבתי שזה מקצועי נטו".

  איתי: "מה שאני מחשיב כדייט שני אירע בחיפה. טיילנו בטיילת לואי - שזה די רומנטי, ולי היה ברור שזה ממש דייט. אנחנו באוטו, מגיעים אליה הביתה, אני רוצה לנשק אותה... והיא זזה!"

   

  הילה, תסבירי!

  "אני באוטומט שלי התכוונתי לתת לו נשיקה בלחי ואז התבלבלתי ועצרתי את זה. רק אחרי שאיתי אמר לי שהוא חושב שאנחנו לא באותו ראש נפל לי האסימון, ובשבריר שניה חשבתי לעצמי שאין לי מה להפסיד. הוא מעניין אותי, הוא מצחיק אותי, למה לא לנסות?"

   

  "ודווקא בדייט הזה הבטן שלי עשתה רעשים נוראיים", מעיר איתי. "ערב לפני עשיתי ארוחת חנוכה מטורפת - 400 סופגניות, שף שמכין דברים מטוגנים, פסטות, כדורי גבינה... בקיצור, מושחת! כמו הרבה מהאורחים שהיו אצלי ששילמו מחיר כבד, גם הבטן שלי סבלה מסחרחורת ובלגנים, ואני לא יכול לשחרר מולה...", הוא אומר והשניים מתפקעים מצחוק. "והיא בטוחה שהבטן שלי משמיעה קולות ברכב כי אני מתרגש", הוא צוחק. "ברגע שהיא יצאה מהרכב, כל הדרך מחיפה לתל אביב... וואי...".

   

  וואי. ומתי הבנתם שזה - זה?

  הילה : "תוך חודשיים כבר עברתי לתל אביב וזה פשוט קרה".

   

  לא הפריע לך שאת יוצאת עם דמות מוכרת?

  "לא הפריע לי להיות עם מישהו מוכר, כן הפריע לי בהתחלה שנגיד יש לי יום רע ואני מבואסת ואז אנחנו הולכים ברחוב ואנשים רוצים להצטלם איתו, או נגיד אני בוכה ממשהו ופתאום אנשים קופצים עליו ואני צריכה רגע לעצור ולצאת מהדרמה האישית שלי ולהיות שם בשבילו. למזלי היום אנשים כבר עושים ישר סלפי והולכים".

  איתי: "היום הם רוצים להצטלם איתך!"

   

   

  אחרי כמה זמן הצעת לה להתחתן?

  איתי: "אני חושב שהתכנון היה להציע לקראת השלוש שנים, אבל קלטתי שאני לא אספיק להציע בזמן לתוכנית שתכננתי לנו, אז זה קרה אחרי שלוש וחצי שנים".

   

  איזו תוכנית?

  "זה היה אירוע בפני עצמו שלקח לי הרבה זמן לתכנן. אמרתי להילה שלרגל חגיגות השלוש וחצי שנים שלנו יחד סגרתי לנו ארבעה לילות בחדר מפנק במלון בירושלים. במקביל, אני וחברים ארגנו הפקה שלמה - אוטובוסים שיביאו את המשפחות ואת כל החברים שלנו לשם. תכננתי מראש הצעת הפתעה במסעדה של המלון לכל האורחים שלנו. אהה כן, וקניתי לה טבעת".

   

  מרגע שהילה מראה לי את הטבעת, איתי מדבר אך אני מתקשה להקשיב ורק משפשפת את העיניים. חתיכת טבעת, אני אומרת לה והילה מחייכת ומודה לי. "חשבתי שאנו חוגגים את השלוש וחצי שנים שלנו, אז התלבשתי יפה לארוחת ערב", היא נזכרת. "בדרך לחדר אוכל יש כניסה לבר, ואיתי רצה שנציץ פנימה. לא לגמרי הבנתי מה הקשר עכשיו לבר, והיה וילון אז הוא הזיז את הווילון ופתאום יש מולי מלא אנשים שמוחאים כפיים, ושלט עם הכיתוב: 'התתחתני איתי?"

   

  איתי: "האירוע הזה יצא לי 45 אלף שקל".

   

  הלם. אם ככה הייתה ההצעה, אני לא רוצה לדעת כמה עלתה החתונה!

  איתי: "החתונה הייתה משוגעת. זו הייתה חתונה יקרה, עם האוכל והאלכוהול הכי טובים והאווירה הכי מטורפת".

   

  מה היה שם?

  איתי: 12 הופעות של חברים שהיו אורחים, ביניהן: נצ'י נצ', ויקטור ג'קסון שכולל כמובן את ג'ימבו ג'י, מיכאל סיווסה, מעיין ברגמן, DJ מושיק, טל טירנגל, יאנג בויז, נורוז".

   

  "גם אנחנו הופענו", אומרת הילה. "בהתחלה לבשתי שמלת כלה מהממת של אלון לבנה, ואחר כך החלפתי לשמלת לאדים זוהרת, כמו שיש בפסטיבלים".

   

  איתי: "הקוצ'אלה של ההיפ-הופ. כל מי שהיה בחתונה הזאת אמר שזה היה האירוע הכי טוב שהוא אי פעם היה בו".

  הילה צוחקת: "היינו צריכים למכור כרטיסים".

   

  ומי היה הבריידזילה מביניכם?

  איתי: "אני הייתי הבדריידזילה, אני הייתי הלחוץ. הייתי מאוד נחמד לכולם כמובן ולצוות, אבל פשוט לחוץ! דווקא ביומיים האחרונים לפני החתונה הכול נרגע, אבל לפני זה הייתי לחוץ מהכול - חליפה, זמן, אוכל, ומה יקרה אם יהיה לי נקע ברגל?"

  הילה: "בסוף הכול היה מושלם. ההורים שלי כבר לא צעירים וכל החברים שלהם, אנשים בני 60 ומעלה, פשוט לא הפסיקו לרקוד. היו ווייבים מיוחדים".

   

  איך אתם מבלים בזמנים רגילים?

  איתי:" כמו כל זוג - מסעדות, מלונות, חו"ל. אנחנו אוהבים את לונדון במיוחד, אבל מקפידים לחגוג את הזוגיות שלנו לאורך כל השנה, שנזכור שיש מה להעריך".

   

  שניכם מוזיקאים שגם יוצרים יחד בתחום מלא חיכוכים, אגו, דעות וריבים. איך אתם מצליחים להסתדר למרות האתגרים?

  הילה: "לאומנים אכן יכול להיות אגו ומה שעוזר לנו זה לשים את האגו בצד. בגלל שמלכתחילה אין לי אגו מטורף, זה בא לי בטבעיות יותר".

   

  איתי: "אני כן אדם עם אגו, ואני מנסה מאוד להשתלט על זה ולהקשיב לצד השני. בניגוד לעבודה מול מישהו אחר, כשאפשר להתווכח ולהתעצבן, כשאני באולפן עם אשתי, אני יודע שאחר כך אנחנו הולכים ביחד הביתה. כשהתחלנו להקליט ביחד הייתי צריך ללמוד לרסן את עצמי - לשים את האגו בצד, ללמוד להקשיב לצד השני ולא להתעצבן כשמגיעים לאי-הסכמות וויכוחים".

  לוקץ' וזוגתו בחתונה (צילום: פאשה מץ)
  משתפים יחד פעולה. לוקץ' והילה(צילום: פאשה מץ)
   

  קרה שכבר היו פיצוצים ביניכם בצד המקצועי?

  הילה: "היו בהתחלה חיכוכים שלא היו לי נעימים, אבל לא נתתי לעצמי להיפגע. אני יודעת מול מי אני עומדת - יוצר שמאוד רגיש לאומנות שלו וזה חשוב לו מאוד שהכל יצא מושלם".

  איתי: "כבר יצא שעשינו סשן הקלטות באולפן ומרוב שהיינו עצבניים האחד על השני ולא הצלחנו לתקשר, שני שירים ירדו לטמיון".

   

  הילה, לאיתי יש כריזמה ממגנטת. את לא מקנאה או דואגת מכל המעריצות ותשומת הלב שהוא מקבל?

  הילה: "בטבעי שלי אני לא אדם קנאי, כמובן שזה רגש טבעי וזה לגיטימי, אבל לקחתי את זה לפרגון".

   

  באמת לא יצא שראית הודעות מבחורות?

  הילה: "כל הזמן אני רואה! בנות שולחות לו הודעות באינסטגרם ובפייסבוק, ופעם באיזו הופעה, כשהוא הציג אותי על הבמה, בנות התחילו איתו מולי!"

   

  וואו. אילו הודעות הן שולחות לו?

  הילה: "נשים יכולות להיות מאוד בוטות, אבל הוא מתמודד עם זה".

   

  איתי: "אני תמיד עונה, אני לא מתעלם. אני עונה בקונקרטיות ואני נחמד מאוד. אני יודע שלא אבגוד וגם אף פעם לא בגדתי. מישהי פעם הגיבה לתמונה שלי ושל הילה בלונדון, ושאלה - 'למה אותי אתה לא לוקח?', אז עניתי שאני נוסע רק עם אשתי. אבל הודעות בוטות כמו 'אפשר לשלוח לך תמונת עירום?' - בידיעה ברורה שאני תפוס, או תגובות כמו 'חברה זה לא קיר' - אני חוסם. מי שלא מכבד את זה שאני נשוי, אני חוסם אותו. כשמבקשים ממני לעדכן כשאתגרש, אני גם חוסם".

   

  ולך שולחים הודעות מטרידות?

  הילה: "כן, אבל אני חושבת שאני משדרת פחות נגישות".

   

  מתי החלטתם שתעבדו יחד ותעשו מוזיקה?

  הילה: "זה בא באופן טבעי. שנינו מאותו תחום בסופו של דבר".

  איתי: "יצאתי עם זמרת בעבר ולא עבדתי איתה, אבל הילה זמרת מעולה ובגלל זה גם רציתי שנעבוד יחד".

  לוקץ' וזוגתו בחתונה (צילום: פאשה מץ)
  "כולם יגידו לכם שזה האירוע הכי טוב שהם היו בו". לוקץ' והילה בחתונתם האמנותית(צילום: פאשה מץ)
   

  יש לכם סינגל חדש בשם 'בחלל'. מה תוכלו לספר עליו?

  איתי: "אני והילה רצינו לעשות שיר ביחד. הלכנו לאולפן, ההפקה המוזיקלית התחילה עם הביט והרגשתי שאנחנו במשהו חללי, והכול פשוט קרה. הילה כותבת ואני שר. את הפזמון כתבנו ביחד ואני התחלתי לעבוד על הביטים ויצא מגניב".

  הילה: "כל תהליך העבודה שלנו מאוד אסוציאטיבי. אנחנו לא מפתחים נושא. אין פה תיאור של החיים שלנו כמו שהם. בשיר 'בחלל' אני שרה על עישונים, ואני לא מעשנת בכלל".

   

  מה יותר חשוב לכם – רגעים רומנטיים או להוציא סינגל משותף?

  איתי: "ברור שרומנטיים. מבחינתי סינגל זה לא פקטור".

  הילה: "הוצאה של סינגל משותף זה כיפי ומרגש, אבל אין על הרגעים הרומנטיים שלנו".

  איתי:"גם אם תהיה לי הופעה, הילה היא במקום הראשון אצלי ואחר כך המשפחה. רק אז הקריירה".

   

  על מה אתם רבים?

  הילה: "על זה שהוא משאיר לי מגבות רטובות על הרצפה".

  איתי:" אני כועס כשהיא מציבה לי חוקים ומעירה לי. עשיתי המון שינויים ואני מסודר. אהה היא מאחרת כרונית ואני יכול להשתגע מזה לפעמים".

  הילה: "אני מבקשת ממנו תמיד להגיד לי מתי להגיע למקום מסוים - אבל שעה לפני כן, ככה שאגיע בזמן".

   

  אני חייבת לציין שאני מאוד מאוכזבת. בתור מוזיקאים שחיים בסצנת הראפ וההיפ הופ, חשבתי שאשמע מכם סיפורים על זוגיות סוערת, מלאת קנאה, יצרים וסערות, אבל אין לכם אף שערורייה.

  הילה: "כי לאיתי יש חזות של ראפר קשוח בזמן שהוא בעצם דובון אכפת לי".

  איתי: "אנחנו זוג נורמטיבי".

  הילה:" לא קים וקניה. אין לנו סיפורי סמים ובגידות כמו של כל מיני זוגות בתעשיית המוזיקה בעולם".

   

  זה נורא מאכזב אותי.

  איתי: "מה את רוצה? זה ההיפ-הופ בארץ".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דימה וזינוביץ
  איתי לוקץ' והילה חלואני. אהבה מדייט שני
  צילום: דימה וזינוביץ
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים