שתף קטע נבחר

חברי השופטת החשודה: "מקצועית, חכמה וראויה"

לאחר פרסום שמה של אתי כרייף כחשודה בפרשת "מין תמורת מינויים", אמרו העובדים בבית משפט השלום בנתניה כי מדובר ב"שופטת טובה, חביבה ולא מתנשאת". עו"ד שהופיע מולה: "הופתעתי, אין לי מילה רעה להגיד עליה"

 

אתי כרייף (צילום: אתר בתי המשפט)
אתי כרייף(צילום: אתר בתי המשפט)

"אנחנו בהלם", אמרו  היום (רביעי) כמה עובדים בבית המשפט השלום בנתניה בעקבות פרסום שמה של השופטת אתי כרייף, שנעצרה בחשד למינויה תמורת שוחד מיני בפרשת אפי נוה. "אנחנו לא מאמינים למה שפורסם", אמרו. "קשה לנו לעכל". עורכי דין שהופיעו בפני כרייף אומרים כי מדובר ב"שופטת ראויה וטובה".

 

לפני פרסום החשדות בתיק, הגיעה השופטת כרייף כהרגלה לבית המשפט בו היא עובדת וניהלה תיקים פליליים. לאחר פרסום דבר החשדות ומעצרה היה אמור להתנהל אצלה תיק פלילי אך היא לא הגיעה לעבודתה והדיון נדחה.

 עורך דין אפי נוה פרשת המין והמנויים (צילום: מוטי קמחי )
אפי נוה(צילום: מוטי קמחי )

"כששמענו על הפרשה הבנו שהיא מעורבת בה ולכן לא הגיעה לעבודה. היא עובדת פה כשנתיים וחצי ואין לאף אחד מילה רעה להגיד עליה", סיפרו עובדים בבית המשפט. "היא שופטת טובה. לא אחת שמרימה את האף או מתנשאת על העובדים. היא חביבה ומדברת בגובה העיניים. אף פעם לא שמענו אותה צועקת. היא הייתה שקטה, ניהלה דיונים בצורה מכובדת ותמיד מטופחת. אחת שראויה לשבת על כס השיפוט. אנחנו פשוט בהלם ומתקשים להאמין למה שפורסם".

 

עובד אחר בבית המשפט מוסיף: "אם המינוי שלה הוא בגלל שוחד מיני אז זה אסור וצריך למצות איתה את הדין. אם מדובר ביחסים ללא תמורה אז לא צריכה להיות בעיה. היא אשה בוגרת, גרושה פעמיים ומותר לה לקיים יחסי מין עם אדם בוגר. בסוף יתברר שהיחסים היו בהסכמה וללא תמורה וסתם פגעו בשופטת טובה שעושה את עבודתה נאמנה".

עוה
עוה"ד יוסי קליין ובועז קניג

הדיון האחרון שקיימה כרייף היה בעניין של נאשם באחזקה וסחר בסמים והוא נידון לארבעה חודשי מאסר בפועל. סניגורו של הנאשם, עו"ד יוסי קליין, שגם הופיע בפני השופטת כרייף לא פעם, אומר כי מדובר ב"שופטת בוגרת, מקצועית, שיודעת להחזיק אולם ולנהל דיון. לא מתלהמת, לא צועקת אבל יודעת להעמיד עורך דין על מקומו כשצריך. היא מבינה במשפט ויש לה את הכישורים להיות שופטת טובה מאוד. הסיפור הפתיע אותי. אין לי מילה רעה להגיד עליה".  

 

עו"ד בועז קניג היה אמור להופיע בפניה בתיק פלילי, אך הדיון באותו היום כאמור בוטל עקב מעצרה. גם עו"ד קניג הופיע בהרבה מאוד תיקים בפני השופטת וגם הוא מלא שבחים על פועלה.

 

"מדובר בשופטת משכמה ומעלה, מקצועית וחכמה שגם אנשי התביעה והפרקליטות וגם הסנגורים מאוד מעריכים ואוהבים להופיע בפניה. שופטת סבלנית ומקצועית ביותר, עם ניסיון רב ביותר עוד טרם מינויה למשפט הפלילי. היא עברה את כל התחנות במערך התביעות המשטרתיות כולל ראשת שלוחה. אין לי שום של ספק שגם לולא אפי נווה דרכה לכס השיפוט הייתה סלולה ובטוחה".

 

 

 

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אתר בתי המשפט
השופטת אתי כרייף
צילום: אתר בתי המשפט
מומלצים