שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  פייגלין התנער מהמועמד שהתנגד לחיסונים: "הוא התבלבל קצת"

  יו"ר מפלגת זהות התייחס במפגש עם סטודנטים באוניברסיטת תל אביב למספר 13 ברשימתו, שהביע בעבר דעה נגד מערך החיסונים: "הוא קצת תמים לדעתי ונתפס למשהו". על הרפורמים: "אין כאלה בישראל, זאת פיקציה"

   

   

   

  פייגלין בכנס    (צילום: ליהי קרופניק)

  פייגלין בכנס    (צילום: ליהי קרופניק)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  "הוא איש טוב, רק התבלבל קצת". כך השיב היום (ה') יו"ר מפלגת זהות משה פייגלין לשאלת סטודנט באוניברסיטת תל אביב בדבר המועמד מספר 13 ברשימתו לכנסת, שלמה גורדון, שהביע בעבר התנגדות לרגולציה של המדינה בהליכים רפואיים ובהם חיסונים.

   

  "הוא איש טוב, איש מתוק, בחור חביב, אבל קצת תמים לדעתי, ונתפס למשהו", אמר פייגלין במפגש עם סטודנטים שנערך כחלק מהשבוע הפוליטי שאותו עורכת אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב בקמפוס.

   

  פייגלין הוסיף: "לא הכנסנו את אורן חזן לכנסת, לא איזשהו סרסור מבולגריה. הוא איש טוב, רק התבלבל קצת. מה שחשוב להבין באופן מהותי זה שהוא מדבר על כפיית חיסונים, לא על איסור חיסונים. הוא מספר 13, נגיע לשלושה עשר מנדטים ונתמודד עם זה".

  משה פייגלין (צילום: מוטי קמחי)
  פייגלין באוניברסיטת תל אביב(צילום: מוטי קמחי)

  בתשובה לשאלה בעניין הגיור השיב פייגלין כי "אין באמת רפורמים בישראל, זאת האמת". פייגלין הסביר כי "זה פיקציה, זה משרדי פרסום. הקימו רחבה בכותל למי שלא רוצה תפילה אורתודוקסית, רחבה יפהפייה, לא הייתה פעם אחת שיש בה תפילה. יהיה יותר צורך? נגדיל אותה, אבל אין. קיום התורה בישראל הוא אורתודוקסי, רבותיי, אין מה לעשות. יש פה פייק ניוז, פיקציה. זה לא באמת אישיו". בהמשך הוסיף פייגלין כי "כשאתה מקל בגיור, אתה בעצם יוצר התבוללות".

   

  פייגלין שוחח עם הסטודנטים גם על החזון שלו בנושא הביטוח הלאומי. "הביטוח הלאומי זה המס הכי דרקוני שיש. ברגע שאתה מגיע לגיל 18 אתה מתחיל לשלם, לא משנה מה. 80 אחוזי מס שנכנס לתקציב המדינה, כמו המסים על רכב חדש. זה הולך לכבישים? לא. 80 אחוזים למדינה, לניסנקורן ולחיים כץ". עם זאת, פייגלין הדגיש באשר לניסנקורן וכץ כי "זו מטאפורה".

   

  מוקדם יותר השבוע חולל פייגלין סערה כאשר אמר כי ידרוש את תיק החינוך למפלגתו, ובנוסף, כי לגליזציה של קנאביס תהיה אחד התנאים שלו לכניסה לקואליציה. בריאיון לאולפן ynet אמר פייגלין כי "הדבר שמבחינתנו יהיה תנאי בסיס לכניסה לממשלה זה הלגליזציה לקנאביס. כי אנשים פה פשוט מתים, סובלים, בגלל הסיפור הזה שאין לגליזציה. מעבר לכך, הנאמנות שלי לארץ ישראל היא גלויה וברורה ומוחלטת".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מוטי קמחי
  פייגלין באוניברסיטת תל אביב
  צילום: מוטי קמחי
  מומלצים