שתף קטע נבחר

בן-ארי על פסילתו ההיסטורית: "חונטה משפטית לקחה את השלטון לידיה"

במסיבת עיתונאים במטה איחוד מפלגות הימין, אמר מיכאל בן-ארי: "את עופר כסיף שקורא לפגוע בילד שלי שהוא לוחם בגבעתי מאשרים, ואותי פוסלים?"

 

 

ד"ר מיכאל בן-ארי הגיב הערב (יום א') לפסילתו על-ידי בית המשפט העליון: "הראש שלי למעלה, אנחנו לא מפילים את הראש. יש פה חונטה משפטית שמנסה להשתלט לנו על החיים. זו לא דמוקרטיה אלא חונטה משפטית שלקחה את השלטון לידיה". בן-ארי דיבר במסיבת עיתונאים שנערכה במטה עוצמה יהודית בירושלים.

 

כל מה שצריך לדעת על בחירות 2019 במקום אחד - מתחם הבחירות של ynet

 

ד
בן-ארי. "חונטה משפטית מנסה להשתלט לנו על החיים"(צילום: EPA)

לדברי בן-ארי, "בל"ד ועופר כסיף קוראים לפגוע בילד שלי שהוא לוחם בגבעתי. כסיף מטיף לרצוח את הבן שלי - אותו מאשרים ואותי הם פוסלים? היום היה טבח ביהודים. מאשימים אותי בגזענות? נאום השהידים ובאים לפסול את בן-ארי. לתמר זנדברג ששמחה, אני אומר לך - לא תדכאו אותנו. את שמתחבקת עם מחבלים וארכי-רוצחים הדרך שלך קצרה ושלנו היא דרך מנצחת. זה לא הסוף. שש שנים הייתי בכנסת ואמשיך להנהיג. מנדלבליט ושי ניצן וכל החבורה הזו צריכה לדעת שנשים סוף לחונטה המשפטית. יהיה פה משפט צדק".

 


 

איתמר בן גביר אמר כי "היום הזה הוא יום שחור לדמוקרטיה הישראלית. דווקא ביום שבו רצחו חייל, בית המשפט העליון מתיר לעופר כסיף ולבל"ד להתמודד. כמה סמלי שביום כזה הוא מאפשר להם להתמודד, אבל פוסל את בן הברית שלי - מיכאל בן-ארי. זה אותו בית משפט שהותיר לבשארה וזועבי להתמודד בבחירות בשם הדמוקרטיה וחופש הביטוי אבל כשמדברים על בן-ארי אין חופש ואין ביטוי".

 

לדבריו, "זאת החלטה שתיזכר בהיסטוריה של מדינת ישראל כהחלטה חמורה שסותמת פיות ופגעה פגיעה אנושה בדמוקרטיה הישראלית. לצערנו פרקליט המדינה חבר לרפורמים ולמרצ. מנדלבליט אימץ ככתבו וכלשונו את המסמך שהוציאו הרפורמים והתחושה שלנו מאוד קשה.

 

"הצבנו לחברינו באיחוד מפלגות הימין מספר דרישות לגיטימיות. אנחנו מביאים איתנו כ-150 אלף מצביעים שרוצים את עוצמה יהודית, חששנו מהרגע הזה וקיווינו שלא יגיע. אם הדרישות שלנו יעתרו נתמודד בבחירות האלה. והניצחון של שי ניצן ומנדלבליט יהיה ניצחון זמני".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים