שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  שחקן אשדוד החשוד בהטיית משחק נמצא דובר אמת
  הכדורגלן עבר בדיקת פוליגרף בשני מכונים שונים ונמצא דובר אמת. כעת הוא זועם על ראשי המועדון בטענה שהכתימו את שמו ומתכוון לפתוח בהליכים נגד הקבוצה

  יממה לאחר הפרסום על חשדות כי שחקן ממ.ס אשדוד, לכאורה, היה מעורב בהטיית משחקים, בקבוצה עוסקים רק בפרשה הזו. שחקני הקבוצה היו בהלם מהפרסום ודרשו מאנשי המועדון לאפשר להם לדעת במי מדובר ולפרסם זאת באמצעי התקשורת. הסיבה: לנקות את שמם הטוב.

   

  אתמול נערכה שיחה בין השחקן המדובר לבין חבר הנהלה, לפני פנייה להתאחדות לכדורגל. השחקן עבר היום שתי בדיקות פוליגרף בשני מכונים שונים (מכון כספי ברמת גן באופן פרטי ובמשרד אופנהיימר ברחובות) ובשתיהן נמצא כי הוא דובר אמת. 

   

  התאחדות לכדורגל (צילום: אורן אהרוני)
  אשדוד תפנה להתאחדות לכדורגל?(צילום: אורן אהרוני)

   

  השחקן זעם על ראשי המועדון וביניהם הבעלים ג'קי בן זקן, בטענה שהכתימו את שמו, ומתכוון לפתוח בהליכים כנגד הקבוצה. השחקן מסר באמצעות עורך דינו: "בעקבות חרושת השמועות הזדונית החליט השחקן המיוצג על-ידי עורך הדין רועי רוזן לבצע בדיקת פוליגרף עצמאית במכון שמעון כספי ברמת גן. יתרה מכך, במהלך היום בוצעה בדיקת פוליגרף נוספת לשחקן מטעם מ.ס אשדוד, והוא נמצא דובר אמת. מבחינת השחקן הסתיימה הפרשייה שהינה כפי שטען מאז תחילת חרושת השמועות, בבחינת סערה בכוס תה".

   

  תגובת המועדון תובא כשתתקבל.


  פורסם לראשונה 18/03/2019 11:22

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים