שתף קטע נבחר

פשע שנאה ליד ירושלים: ריססו כתובות וניקבו צמיגים

תושבי הכפר בתיר שליד ירושלים גילו כי אלמונים ריססו הלילה כתובות על קירות וכלי רכב בכפר, וניקבו צמיגים. "די לפיגועים" ו-"אנחנו לא נרדמים כשאחינו נרצחים", הן חלק מהכתובות שרוססו

פשע שנאה בכפר בתיר ליד בית לחם ()
הכתובות שרוססו הלילה בבתיר

אלמונים ביצעו פשע שנאה בכפר הפלסטיני בתיר שמדרום לירושלים. התושבים גילו הבוקר (ד') כתובות גרפיטי שרוססו על כלי רכב ועל קירות מבנים. בין הכתובות: "אנחנו לא נרדמים כשאחינו נרצחים" ו-"די לפיגועים". כמו כן נוקבו צמיגים של כמה כלי רכב בכפר.

פשע שנאה בכפר בתיר ליד בית לחם ()

פשע שנאה בכפר בתיר ליד בית לחם ()
מכונית שהושחתה בכפר

פשע שנאה בכפר בתיר ליד בית לחם ()
 

לפני חודש בוצע פשע שנאה דומה בכפר הפלסטיני ראס כרכר, הסמוך לרמאללה. אלמונים ריססו כתובות בהן "עם ישראל חי" ו"עונש על רצח - מיתה". שבוע לפני כן הושחתו 20 כלי רכב בכפר איסכאכא באזור סלפית שבשומרון. על כלי הרכב רוססו כתובות כגון "בוגדים בוחרים להשתיק פיגועים", וכן שמה של אורי אנסבכר שנרצחה בפיגוע בעין יעל.

 

לפני כשלושה שבועות הרשיע בית משפט צעיר בפשעי שנאה במסגרת פרשת הטרור היהודי "גוש טלמונים". בהכרעת הדין קבע בית המשפט כי הצעיר, שהיה בן 17 בעת המעשים, היה חבר בארגון טרור, והרשיע אותו בעבירות של הצתה, תקיפה בנסיבות מחמירות ממניע גזעני, חבלה בכוונה מחמירה ועבירות נוספות. לפי כתב האישום הוא היה חלק מקבוצת פעילים שהשחיתו רכוש וריססו כתובות גרפיטי באזור בנימין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים