שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הזדמנויות נדירות: הורוסקופ חודש אפריל
  חודש אפריל מסמל את בוא האביב, אז נכון שעדיין גשום בחוץ, אבל בקרוב תצא השמש ותחייך אליכם יחד עם כל הכוכבים. בואו לראות מה צפוי לכם החודש עם ההורוסקופ החודשי שלכם

  החורף, על פי כללי לוח השנה, אמור היה להסתיים עם כניסתו של האביב לחיינו. אז הגשם עדיין כאן, אבל גם ניצנים של תחילתו של מעגל עונות חדש והנה גם הורוסקופ חודשי חדש, לחודש אפריל, שמספר כיצד נעים הכוכבים ומשפיעים על חיינו.

   

  נשימה (צילום: shutterstock)
  רק ייגמר הגשם והאביב פה, בינתיים תקראו את ההורוסקופ החודשי שלכם(צילום: shutterstock)

   

  מזל טלה

  הכוכבים והמזלות זורמים אל סיטואציות אשר לפיהן צפויה לשרור אווירה חברית ביחסיכם עם גורמים רמי מעלה, אך לכם מומלץ להיות קשובים ולהציב לעצמכם גבולות.

   

  הרפתקה לא מתוכננת מלמדת אתכם משהו חשוב על עצמכם ועל מישהו היקר לכם: ייתכן שלהבין פירושו גם לסלוח. שיחות שהיו אמורות להיות קלילות ושוטפות, הופכת לפתע למפגשים בעל אופי רציני: נראה שהצד השני מנסה להעביר לכם מסר חשוב, אך אינו רוצה לתת פומביות לנאמר. זה הזמן לפקוח עין דווקא על אלה שאתם מחבבים: שום מצב אינו מובטח מעצמו, ושום אדם אינו מובן מאליו.

   

  לקראת סוף החודש תגיע הזדמנות נדירה להצטרף לשותפות שהייתה חסומה בפניכם עד כה. צפויה הצטרפות אל מסגרת חברתית יוקרתית. השכירים שביניכם יעשו צעד נועז ויבחנו אפשרויות המובילות לעצמאות כלכלית.

   

  מזל שור

  בחודש הקרוב צפויות לכם הצלחות מהממות, אך תצטרכו לנפנף מחייכם את שרידי העבר. המזל משחק לכם כל עוד את נזהרים בכבודם של הסובבים אתכם. בתקופה זו אתם מפנימים ש"כסף לא צומח על העצים", אז אל תבזבזו אותו.

   

  הזוגיות תזרום על מי מנוחות, כל עוד לא תקבלו אותה כמובנת מאליה. אם ברצונכם לזכות בהצלחה, היו מי שאתם אמורים להיות, מבלי לעשות

  חשבון ל-'מי-מה-למה-וכמה'.

   

  האווירה במקום העבודה צפויה להיות בסגנון מהיר וקליל: נראה שאתם יוצאים לבלות בחברת אנשים אשר יש לכם עימם קשרי עבודה: אין בזה שום רע כל עוד אתם יודעים להבדיל ולהפריד בין בילויים לבין עסקים.

   

  מזל תאומים

  בימים אלה הכוכבים יוצרים מצבים אשר לפיהם צפויות שיחות בעלות אופי אישי עם טיפוסים הנהנים לאתגר אחרים: בשלב כלשהו תצטרכו להכניס את הסיפור הזה לתלם קצת פחות תחרותי.

   

  בעבודה צפויה הזדמנות שתאפשר לכם להוכיח יכולת ארגון וניהול, כדאי שתקפידו על כך שלא ייקחו לכם את הקרדיט.

   

  כספים: אתם עלולים להתפתות לשלם תמורת שרות כלשהו שבמקום אחר עשוי להיות מוענק לכם חינם: כדאי שתבדקו היטב את ההטבות המגיעות לכם. בחודש הקרוב אתם עוללים לסבול מבעיית זכרון... פגישות ואירועים חשובים עלולים לפרוח מזיכרונכם ולגרום לבעיות רבות – נסו לרקום תזכורות לכל ארוע חשוב.

   

  מזל סרטן

  חוויותיו של אדם קרוב מעודדות אתכם להצטרף לפעילות מרתקת בשעות הפנאי – הדבר עשוי להוביל אתכם להתאהב בתחום פנאי חדש לחלוטין שיעורר בכם רבדים רדומים.

   

  אנרגיות רבות משוטטות עכשיו בבית הקריירה שלכם: נצלו את התופעה כדי לצבור הישגים בכל מה שנוגע לשכר, קידום או הטבות. אם ברצונכם לזכות בהצלחה, היו מי שאתם אמורים להיות.

   

  טיפ: הנומרולוגיה צופה לכם קשרים עם אנשים אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם, מסתכמים ב-4.

   

  מזל אריה

  גרמי השמיים מובילים אל אפיקים אשר לפיהם חוויה אינטימית מעוררת בכם זיכרונות רדומים: אין בזה שום רע כל עוד אתם משאירים את הדברים בגדר של מחשבות והרהורים.

   

  אדם חביב יעזור לכם להיפטר מלחץ נפשי שמתחיל לתת את אותותיו: זו תקופה בה אתם זקוקים לאוזן קשבת שתאפשר לכם לפרוק מן הלב. מישהו ינסה לצנן את התלהבותכם ממכר חדש - לאחר שיסיים את את הרכילות, כדאי שתבררו את ההיסטוריה שהייתה לו עם האיש הזה או עם אנשים הקשורים בו.

    

  מזל בתולה

  צפוי חודש מאלף עם שפע של מוטיבים תחרותיים. יכולת הניהול שלכם תועמד במבחן. טיפוסים חלקלקים ינסו לטרפד את הצלחותיכם, אך במידה ותצליחו להחצין את יכולת הארגון שלכם - צפוי קידום בעבודה.

   

  בחודש בקרוב צפויות היכרויות ספונטאניות במקומות סואנים והומים מאדם. הרומנטיקה תתנהל תחת אור הזרקורים ובאווירה טעונה ודרמטית. כושר עסקי שלא אובחן בכם בעבר, בא לידי ביטוי כשאתם במגע עם אנשים: אתם מתמודדים עם בעיות הקשורות בחברים ובעניינים חברתיים וקהילתיים.

   

  מזל מאזניים

  בחודש הקרוב הכוכבים יוצרים מצבים אשר לפיהם כדי לייצב את חייכם הרומנטיים, תצטרכו למקד את האנרגיה באפיק אחד ויחיד.

   

  באופן כללי, שפע האפשרויות עושה לכם טוב, אך לא ממש תורם למשהו תכליתי. אתם מקבלים מסר שבנסיבות אחרות הייתם ששים לקפוץ עליו, אבל כמו שזה נראה עכשיו הוא עלול לשבש לכם קשר חשוב. גם אם מעיקה עליכם פרשיה שהייתם מעורבים בה, זה לא הזמן לשפוך את הלב. טיפ: שימו עין על ילידי מזל גדי.

   

  מזל עקרב

  גרמי השמיים מובילים אל אפיקים אשר לפיהם כדאי שתתפסו מרחק מטיפוסים המסתייעים בכם כדי לעורר את קינאתם של אחרים: בתחילה זה עשוי להיראות נחמד, אך עלול להפוך למטרד בהמשך.

   

  זו תקופה נפלאה להתחיל לתכנן ולבצע תהליך של חיטוב וירידה במשקל: נראה שהפעם תצליחו להשיג את המטרה שהצבתם בפניכם.

   

  בעבודה, מישהו טורח לעדכן אתכם בשמועות: מומלץ שלא לחולל מהומות, אלא פשוט להתחרות באלה שמנסים לתפוס את מקומכם.

   

  מזל קשת

  התופעה הקוסמית יוצרת מצבים אשר לפיהם צפויים לכם עימותים חריפים, שמייד לאחריהם צצים פיוסים, לחיצות ידיים וחיבוקים: נראה שגם הנתיב האישי צופן ריגושים מדהימים המופיעים בעקבות איזושהי מריבה הגונה.

   

  באמצע החודש אתם עלולים להיפגע מאדם שאומר לכם את האמת אך עושה זאת בסגנון מסורבל ומגושם: כדאי שתדעו שלא מדובר במשהו אישי מכיוון שהוא נוהג כך עם כולם.

   

  טיפ: שימו לב למי שמבצע מהלכים ראוותניים מתוך כוונה להרשים אתכם: אם מדובר גם בפזרנות כספית, כדאי שתחליפו איתו כמה מילים.

   

  מזל גדי

  גרמי השמיים מובילים אל אפיקים אשר לפיהם אתם מפרגנים לעצמכם הנאה שנמנעתם ממנה זמן רב: נראה שהאנרגיות הקוסמיות ישגר אליכם את הפרטנר המתאים.

   

  מישהו שצפה לכם כישלון בעסקה כלשהי, נאלץ לאכול את הכובע: במקביל, נראה שהכול נעשה באווירה ידידותית.

   

  בעבודה נראה שיש לכם חשבון מתמשך עם טיפוס כפייתי שמחפש אתכם: במקום להתעסק עם "שתו לי – אכלו לי", כדאי שפשוט תגשימו את מטרותיכם. שימו לב: כדאי שתגלו זהירות בהוצאות כספיות, בעיקר אם מדובר בכלי בית וריהוט: נראה שהמחיר הסופי יהיה רחוק מאוד מקו ההתחלה.

   

  מזל דלי

  צפוי חודש בו לא יחסרו לכם עימותים, אך הכול יתרחש ברוח טובה ובכיף גדול. אנשים יצאו מגדרם כדי לנסות להרשים אתכם. הכוכבים מעניקים לכם את ה"הקלף הנכון" בעיתוי הנכון.

   

  בתחום הזוגי: לכו על מחזרים בעלי שאר רוח. אל תתפשרו. אתם תצליחו להשיג את הרצוי, מבלי להתפשר עם המצוי. אם ברצונכם לזכות בהצלחה, היו מי שאתם אמורים להיות, מבלי לעשות חשבון לטיפוסים יבשים מטבעם.

   

  התחום המשפחתי עולה לראש סדר העדיפויות שלכם בחודש הקרוב – אתם לוקחים את תפקיד המגשר והמפשר בין בני משפחה שמסוכסכים בינהם. טיפ: בכדי להצליח עליכם לבוא עם ראש פתוח.

   

   

  מזל דגים

  בחודש הקרוב מיקום הכוכבים יוצרים מצבים אשר לפיהם צפויה לכם חוויה אינטלקטואלית בחברת אדם שתבונתו מקסימה אתכם: נראה שהוא כובש אתכם מבלי להתאמץ.

   

  בתחום המשפחתי אתם עלולים להעניק פירוש שגוי לדבריו של אדם קרוב: הכי טוב בשבילכם זה לקבל את המילים כפי שנאמרו מבלי לקשט אותן בתוספות.

   

  בשבוע השלישי של החודש צפויות היכרויות ספונטאניות במקומות סואנים והומים מאדם. הרומנטיקה תתנהל תחת אור הזרקורים ובאווירה דרמטית.

   

  מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים