שתף קטע נבחר

בעקבות תגרה אלימה: פוצץ משחק בליגת הנערים

המשחק בין רמת אליהו ונחלת יהודה הופסק, לאחר שוויכוח על כר הדשא גלש לקטטה ביציעים. חבר הנהלת נחלה יהודה: "נער ששיחק אצלנו ועבר אליהם התגרה בלי הפסקה, קיבלתי אגרוף לפנים". רמת אליהו: "מנהל הקבוצה שלהם עלה ליציע והכה את אביו של השחקן"

שוב אלימות בכדורגל הישראלי. משחק הנערים בין רמת אליהו לנחלת יהודה פוצץ הבוקר (שבת) לאחר מהומה אלימה ביציע בה היו מעורבים גם חלק מהשחקנים. במצב של 0:2 לרמת אליהו החל ויכוח שגלש לאלימות ביציע עד שלשופט לא נשארה ברירה והוא שרק לסיום, כמה דקות לפני תום הזמן החוקי.

 

חבר הנהלת נחלת יהודה, יוסי זוהר, שהיה באצטדיון סיפר את הגירסה שלו לאירועים: "נער ששיחק אצלנו ועבר אליהם התגרה בלי הפסקה בשחקנים שלנו וחימם עם כמה מבוגרים את המשחק בצורה מבישה עד שפרצה קטטה ביציע. חטפתי אגרוף לפנים ועד עכשיו אני סובל מכאבים. הוזעקה משטרה למגרש אבל כולם כבר נעלמו עד שהיא הגיעה. שינצחו, לבריאות, אבל על האלימות לא נעבור לסדר היום ואני אגיע לוועדת משמעת לספר כל מה שקרה שם. בושה וחרפה".

 

שוטר שוטרים ניידת משטרה אילוסשוטרים אשקלון (צילום: דוברות משטרה)
המשטרה הוזעקה לאצטדיון(צילום: דוברות משטרה)

 

מרמת אליהו נמסר בתגובה: "שחקן שהיה בנחלת יהודה עבר אלינו באמצע העונה. אתמול הוא נכנס בדקה ה-70 כשהובלנו 0:1. עם כניסתו למגרש החלו שחקני ואנשי נחלת יהודה להקניט אותו ולאיים עליו".

 

"התפתח ויכוח בין אביו של השחקן למנהל המועדון שלהם, שעלה ליציע והכה אותו. אנחנו לא אשמים באלימות ובהפסקת המשחק. אף שחקן, הורה או נציג מועדון מהצד שלנו לא גרם לאלימות. גם הובלנו 0:2 אז ברור שאין לנו שום אינטרס בכך. אביו של השחקן היה מאושפז כל הלילה והגיש תלונה במשטרה". אגב, המשטרה פתחה בחקירה בעקבות התלונה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים