שתף קטע נבחר

רשמית: מדונה תופיע באירוויזיון בתל אביב

כפי שנחשף ב-ynet, מדונה תופיע באירוויזיון בישראל ותבצע שני שירים - כך הודיעה חברת לייב ניישן בבעלות גיא בסר ושי מור יוסף. הזמרת צפויה להגיע לישראל מספר ימים לפני התחרות, עם צוות של למעלה מ-60 אנשים. המיליארדר הקנדי סילבן אדמס, שסייע להבאתה של הזמרת לארץ: "מאמין שהשתתפותה באירוע תתרום תרומה של ממש להצלחת האירוויזיון ולמיתוג ישראל בעולם"

עכשיו זה רשמי: כפי שנחשף ב-ynet, מדונה תגיע להופיע באירוויזיון 2019 בתל אביב ותבצע בו שני שירים - כך הודיעה היום (ב') ל-ynet חברת לייב ניישן ישראל בבעלות גיא בסר ושי מור יוסף.

 

מדונה (צילום: מדונה PR)
בקרוב בישראל. מדונה(צילום: מדונה PR)

 

מדונה תגיע לארץ 4 ימים לפני התחרות ותשהה במלון דן בתל אביב. היא צפויה להגיע ארצה עם צוות של למעלה מ-60 אנשים. מי שיפיק את הופעתה בישראל הוא אסף בלכר, שהפיק בעבר את פרסי האוסקר וגלובוס הזהב. בחברת ההפקות לייב ניישן מוסיפים כי ייתכן שבהמשך ייחשפו שני אמנים נוספים שיגיעו להופיע באירוויזיון בהפתעה.

 

המגעים עם אנשיה של הזמרת נמשכו מזה מספר חודשים, אולם נתקלו בקשיים בשל הפערים הכלכליים הגדולים. בחודשים האחרונים פנו בתאגיד לדני בן נעים, שותפו הישראלי של המיליארדר הקנדי סילבן אדמס, במטרה להשיג סיוע כלכלי שיאפשר את קיום ההופעה. בסופו של דבר המכשול הכלכלי הוסר לאחר שאדמס, אחד התורמים הנלהבים למדינת ישראל, הסכים לממן את העלויות. אתגר נוסף שעמו נאלצה להתמודד ההפקה נסוב סביב חילוקי דעות בנוגע לשיר שאמור היה להיבחר.

 

"אני מתרגש וגאה לארח את מדונה בישראל ולהביאה לאירוויזיון", אמר המיליארדר הקנדי שממן בתרומה את ההופעה של מדונה באירוויזיון, שישודר ב"כאן". "אני מאמין שהשתתפותה באירוע תעצים דרמטית את החשיפה התקשורתית שתקבל מדינת ישראל ותתרום תרומה של ממש להצלחת האירוויזיון ולמיתוג ישראל בעולם".

 

כידוע, האירוויזיון יתקיים השנה בגני התערוכה בתל אביב. הוא ייפתח עם חצאי הגמר ב-14 וב-16 במאי, והגמר הגדול ייערך ב-18 במאי. את התחרות ינחו בר רפאלי וארז טל, כשלצידם אסי עזר ולוסי איוב.

  

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים