שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  משלימים זה את זה: עושים סדר בזוגיות
  לכל מזל יש מולו מזל משלים, ולכל יסוד אליו שייכים המזלות יש התאמה מדויקת עם יסוד אחר - איך לאיזה יסוד אתם שייכים ומה קורה כשמתחברים ליסוד הלא נכון - ואיך כל זה קשור לליל הסדר? צילה שיר אל עושה סדר
  בימים אלה אנו מתקרבים לתחילת החג המשמעותי הוא חג הפסח, בו נשהה שעות רבות וארוכות עם הקרובים לנו ביותר במעגל המשפחתי הראשון ואם במעגל הרחוק יותר של חברים ומכרים.

   

  ידיעה על התאמת המזלות יכולה לעזור לכולנו במקרים בהם עדיין נשארו נושאים בלתי פתורים ואנו זקוקים לעזרה כדי לדעת כיצד להתנהג ומיהם האנשים

  שיכולים לעזור לנו ולכוון למטרות שאנו זקוקים בחיים הרגשיים והמקצועיים.

   

  זה בדיוק הזמן המתאים להכין את הקרקע לתקופה העתידה לבוא עם אנשים ומכרים שנרצה להמשך חיינו. ייתכן כי אתם אמורים להיקלע למצבים עדינים בעקבות החג ועכשיו לפני שמתחילים ימי החג, עדיין לא מאוחר ואף הזמן הנכון לתקן ולשפר קשרים. מומלץ לכם לדעת כיצד לנהוג לפני שאתם מגיעים להחלטה בנוגע לנושאים משמעותיים. כדי להקל על עצמנו את ההתנהלות עם הקרובים לכם מצורפת להלן רשימה העוזרת להבין מהי היכולת הפנימית שלנו להתחבר אל ילידי כל המזלות.

   

  משפחה לא בוחרים, אבל אולי כן ליד מי יושבים סביב שולחן הסדר. זה תלוי במזל (צילום: shutterstock)
  משפחה לא בוחרים, אבל אולי כן ליד מי יושבים סביב שולחן הסדר. זה תלוי במזל(צילום: shutterstock)
   

  נכון שמשפחה לא בוחרים כמו שנאמר - אבל חברים כן ותמיד טוב לדעת ולהכיר את הכוחות הפועלים מולנו ואיתנו. לסיכום, התאמת המזלות נועדה לעזור לנו להכיר את האפשרויות הקיימות במערכות היחסים. על ידי הכרה ובחירה של המזל הנכון לנו, אנו יכולים לעזור לעצמנו לבנות מערכות יחסים בריאות ומאושרות. על מנת לא לעשות טעויות, מומלץ לכולם לקרוא על התאמת המזלות הבסיסית ולנהוג לפיה.

    

  התאמת מזלות

  ההתאמה בין המזלות השונים נעשית על פי המזל בו נולד האדם הנקרא גם מזל השמש. באסטרולוגיה קיימים 4 יסודות המחולקים לקבוצות: אש, מים, אויר ואדמה. כל מזל משתייך לאחת מהקבוצות הבאות:

   

  המזלות לפי היסודות:
  • אש: טלה, אריה וקשת.
  • אדמה: גדי, שור ובתולה.
  • אוויר: מאזניים, דלי ותאומים.
  • מים: סרטן, עקרב ודגים.

   

  ההתאמה נעשית על פי חוקי ההיגיון של הטבע האנושי - מזלות האוויר יתאימו בעיקר למזלות האש כיוון שהאוויר מלבה את האש. ההפרייה תהיה הדדית ולכל אחד יהיה צורך ברעהו על מנת להמשיך להתקיים ולהתפתח. מזלות המים ירוו את מזלות האדמה ויתנו לה את הלחות הדרושה על מנת לא להתייבש ויחדדו את הצורך בהדדיות עבור תחושת ההשלמה והמשכיות החיים.

   

  יחד עם זאת, ועל אף ההשלמה בין המזלות, רבים בוחרים דווקא את המזלות המנוגדים להם ואז יקרו הדברים הבאים: מזלות המים יכבו ויחנקו את מזלות האש, כיוון שלמרות שמזלות האש דומיננטיים ובולטים יותר, הרי שהשקט והפסיביות של מזלות המים יכבו ויחנקו את הדינאמיות של מזלות האש. מזלות האדמה יכבו ויחנקו את מזלות האש בכך שמזלות האדמה איטיים ואף שמרניים מדי לקלילות ולקצב של מזלות האש ולכן מזלות האש ירגישו כבויים וחסומים אנרגטית.

   

  מזלות האדמה והאוויר יכולים לחיות זה לצדו של זה חיים שלמים ללא מעורבות רגשית כיוון שאין קשר בין האחד לשני אלא בצורה מלאכותית, ויתרה מכך האדמה אומנם זקוקה לאוויר כדי לנשום, אך ככל שנערים יותר אדמה (כובד) על מישהו הוא ירגיש תחושת מחנק.

  לאיזה מזל אתם שייכים? אש, מים, אוויר או אדמה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  לאיזה מזל אתם שייכים? אש, מים, אוויר או אדמה(צילום: shutterstock)
   

  מזלות האוויר ומזלות המים עשויים לחיות חיים שלמים בניסיון לגרום לצד שכנגד להבין זה את צורכי זה, ואולם בבסיסם צרכיהם האישיים שונים ולכן החיבור עשוי להיות מלאכותי ומתסכל.

   

  • מומלץ לעשות מפת התאמה אישית לפני לקיחת מחויבות בכל הנוגע ליחסים בין אישיים ומקצועיים.

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים