שתף קטע נבחר

זלקה על הבחירה להדליק משואה: "מייצג את העדה בגאווה"

קפטן הפועל חדרה, שהוא גם לוחם בעורב צנחנים, התרגש לאחר שנודע לו כי נבחר להדליק משואה ביום העצמאות: "מרגיש שליחות, זה כבוד גדול". במועדון התמוגגו: "מנשה מייצג את הישראלי היפה"

שמחה גדולה בהפועל חדרה עם ההודעה הרשמית שמנשה זלקה, קפטן הקבוצה, יזכה לכבוד אדיר וידליק משואה ביום העצמאות ה-71 למדינת ישראל.

 

זלקה התרגש מאוד מהבחירה: "זה כבוד גדול להדליק משואה ביום העצמאות של המדינה היקרה שלי. אני מלא גאווה ומכיר תודה למי שבחר בי. אני מודה לאנשים היקרים של הפועל חדרה שמאפשרים לי בכל עת לצאת למילואים ולשלב בין שתי האהבות הגדולות שלי בחיים, וכמובן לחברים בעורב צנחנים - היחידה שלי בסדיר ובמילואים".

 

מנשה זלקה (צילום: שלומי גבאי, הפועל חדרה)
"מבין שאני מהווה מודל לחיקוי". מנשה זלקה(צילום: שלומי גבאי, הפועל חדרה)

 

"אני מרגיש שאני מייצג את העדה שלי בגאווה גדולה, מרגיש שליחות ומבין שאני מהווה מודל לחיקוי. זהו רגע מרגש מאוד עבורי ועבור משפחתי היקרה", סיכם זלקה. 

 

במועדון התמוגגו: "מנשה מייצג את הישראלי היפה. אדם ערכי, מחובר לשורשים ולמדינה, לוחם בכל רמ"ח איבריו. בחירתו מוסיפה המון כבוד לקבוצה, לעיר חדרה ולמדינת ישראל. הוא מהווה מודל לחיקוי לילדים רבים שמבינים כי לפעמים חלומות מתגשמים, ואנו בטוחים כי הוא ימשיך לתרום לקבוצה ולמדינה באותה מסירות גם בעתיד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שלומי גבאי, הפועל חדרה
מנשה זלקה
צילום: שלומי גבאי, הפועל חדרה
מומלצים