שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אחרי פרשת נוה: בומבך פרש מהמרוץ ליו"ר לשכת עורכי הדין
  אילן בומבך, שהיה מועמד בולט בבחירות על ראשות הלשכה, הודיע על חבירתו לציון אמיר - שהבטיח לו את הנשיאות אם ינצח. הבחירות לתפקיד היו"ר ייערכו בעוד כחודשיים

  עורך הדין אילן בומבך, שהיה מועמד בולט בבחירות לתפקיד יו"ר לשכת עורכי הדין בעקבות פרישתו של אפי נוה שהסתבך בפלילים, הודיע היום (רביעי) כי הוא מסיר את מועמדותו לתפקיד.

   

  בומבך הודיע שיתמוך בעורך הדין ציון אמיר והוצב במקום השני ברשימתו. השניים סיכמו כי אם ינצח - בומבך ימונה לנשיא הלשכה ולממלא מקומו של אמיר.

   

  ציון אמיר, אבי חימי ואילן בומבך (צילום: מוטי קמחי, גלעד מורג)
  ציון אמיר, אבי חימי ואילן בומבך(צילום: מוטי קמחי, גלעד מורג)

  בהודעה המשותפת שפרסמו השניים נכתב כי "יפעלו יחד לתיקון הליקויים בלשכה כאשר ציון אמיר יעמוד בראש הלשכה ואילן בומבך ימונה לנשיא הלשכה ומ"מ לראש הלשכה".

   

  עו"ד אמיר מסר כי "מדובר במהלך ערכי, אחראי וראוי לטובות ציבור עורכות ועורכי הדין. כדי להוביל שינוי אנחנו חייבים להיות חזקים יחד. אני קורא לכל הכוחות הטובים בלשכה להתאגד סביבנו. עלינו לשים את טובת המקצוע מעל שיקולים פרסונאליים ואישיים, ולהיאבק על עתידה ומעמדה של הלשכה שנמצא בשפל חסר תקדים. רק צוות ערכי ומאוחד יכול להוביל את השינוי".

   

  בומבך הוסיף כי "אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים לשפר את לשכת עורכי הדין בכל התחומים. יצאתי למסע הזה כי אני חש מחויבות עצומה לעורכות ועורכי הדין בישראל. ההסכם שלי עם ציון היא הדרך הטובה ביותר להבטיח לציבור שלנו הנהגה נקייה ושקופה שתשמור אך ורק על האינטרסים שלהם. ציון הוא מבכירי הסנגורים בישראל, ואין בליבי ספק שתחת הנהגתו תגיע הלשכה לחוף מבטחים ולמקום המכובד הראוי לה".

   

  יו"ר לשכת עורכי הדין, אבי חימי, מסר: "אותי לא מעניין איך המפסידים בבחירות יחלקו את הקולות שלהם. בזמן שהם עסוקים בתפירת חליפות, בהפצת פייק-סקרים, חלוקת ג'ובים דמיוניים ורוטציה שמנוגדת לחוק בין ראש הלשכה לנשיא הלשכה, אני עסוק במהפכה שאוביל בוועדות האתיקה ובשירות לעורכי הדין".

   

  הבחירות בלשכה יערכו בחודש יוני בעקבות פרישתו של אפי נוה שהתפטר בעקבות שתי פרשות פליליות שבהן נחשד - מעבר הגבול בנתב"ג ופרשת מין תמורת מינויים - שהסבו מבוכה רבה ללשכה. אמיר יתמודד בבחירות נגד יו"ר הלשכה הזמני, אבי חימי, עורך הדין אביחי ורדי, וכמה מועמדים נוספים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים