שתף קטע נבחר

מתיחות שיא בין האחים ניסנוב לרפואה

שוב בלאגן בהפועל ת"א: הבעלים טרם שוחחו עם המאמן לגבי העונה הבאה ונראה כי הם מנסים להראות לו את הדרך החוצה ולמנות את שרון מימר במקומו. רפואה שלא מתכוון להתפטר החליט להדיח את העוזר דן רומן ואמר: "רק אני אקבע מי משחק ומי חותם"

עוד בלאגן בהפועל תל אביב. המתיחות בין האחים ניסנוב לקובי רפואה שהחלה כבר לפני חודש, מתקרבת לנקודת רתיחה. הבעלים של הפועל תל אביב עדיין לא שוחחו עם המאמן לגבי ההכנות לעונה הבאה ונראה כי בשל שכרו הגבוה הם לא מעוניינים שימשיך במועדון ורוצים להחליפו בשרון מימר שהתפטר מהפועל חיפה.

 

"האחים ניסנוב עושים הכל להראות לרפואה את הדרך החוצה", טען גורם בהפועל. בשלב זה רפואה שומר על שתיקה ובניגוד לשנה שעברה בה התפטר מתפקידו פעמיים, הוא לא מתכוון לעזוב מיוזמתו. "לרפואה יש חוזה לעונה הבאה והוא מבחינתו ימשיך", הסביר גורם בקבוצה.

 

קובי רפואה (צילום: ראובן כהן)
קובי רפואה. עוד מחלוקת עם הבעלים(צילום: ראובן כהן)
 

 

אחת המחלוקות נוגעת לאופן בניית הסגל. הבעלים לא היססו להצהיר כי למרות הכישלון העונה, הם מתכוונים להמשיך באותה המדיניות גם בעונה הבאה. מנגד, עומד רפואה שטען בפני אנשי המועדון: "רק אני אקבע מי יחתום ומי ישחק". הגישה של רפואה זוכה לגיבוי על ידי חלק מאנשי המועדון ואחד מהם אמר: "הבעלים הרי בנו את הסגל העונה וכשלו, איזה כלים מקצועיים יש להם בדיוק".

 

גם בנוגע לעוזר המאמן אין הסכמה בין הצדדים. רפואה כבר קיבל החלטה לפיה אחד האנשים הקרובים ביותר לאחים ניסנוב, דן רומן, לא ימשיך בתפקיד למרות רצון הבעלים. האחים ניסנוב ייעדו לרומן גם את תפקיד הסקאוט, אך נראה כי יתקשה לעבוד לצידו של רפואה. רפואה זוכה להערכה מצד האוהדים, שמתכוונים למחות נגד המהלכים האחרונים של ההנהלה. "מה הם מבינים בכדורגל. שוב הם יבנו קבוצה כושלת", טענו חלקם.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יאיר שגיא
קובי רפואה
צילום: יאיר שגיא
מומלצים