שתף קטע נבחר

מתגייסים למען נעאה אנסבכר וילדיה

חודשיים וחצי חלפו מאז הפיגוע, ואמה של אורי אנסבכר ז"ל מתקשה לחזור לשגרה - היא טרם שבה לעבודתה ונקלעה לקשיים כלכליים. חברי המשפחה פתחו בקמפיין מימון המונים למענה ולמען ארבעת ילדיה: "המעט שאנחנו יכולים לעשות"

לפני כחודשיים וחצי נרצחה באכזריות אורי אנסבכר ז"ל בת ה-19 בעין יעל בירושלים, בפיגוע שזעזע מדינה שלמה. מאז מתקשה להשתקם אמה של אורי, נעאה אנסבכר (47), והיא עדיין אינה מסוגלת לחזור לעבודתה. בעקבות כך, היא נקלעה לקשיים כלכליים והעול הפך כבד מנשוא. כדי לסייע לה לעמוד שוב על הרגליים, יוצאים החברים של נעאה בקמפיין מימון המונים: "זה המעט שאנחנו יכולים לעשות למענה".

 

מאז האסון חבריה של נעאה מלווים אותה ואת ארבעת ילדיה, טל (22), תמה (16), דוד (14) ושובה (9) אותם היא מגדלת בביתה. "הרצח של אורי זעזע ונגע בכולנו. אורי הייתה נשמה גדולה שמחפשת משמעות ואמת, בעלת נפש רגישה ורצון להוסיף טוב בעולם", סיפר חבר המשפחה אורי שכטר בשיחה עם ynet.

אורי אנסבכר ז
אורי אנסבכר ז"ל ואמה נעאה אנסבכר (צילום: באדיבות המשפחה, משה מזרחי)

גיוס קמפיין ההמונים למשפחת אורי אנסבכר ()
קמפיין הגיוס למען משפחת אנסבכר
 

"בחודשים האחרונים הכרנו את אורי האהובה וליוונו אותה בדרכה האחרונה. חיבקנו את המשפחה, הגענו לנחם, שרנו על אורי והתפללו כל אחד בדרכו הוא. בשבועות האחרונים אנו עדים למצוקה הולכת וגוברת הנובעת מחוסר יציבות כלכלית שנבעה מהמקרה הנורא. המצוקה מדירה שינה מעיניה של נעאה ומקשה על הליך השיקום. נעאה מטפלת בביתה בילדיה ומתמודדת עם העול הכלכלי. לצערנו מאז הרצח היא עוד לא חזרה לעצמה וטרם חזרה לעבודתה כיועצת חינוכית".

 

עוד סיפר שכטר כי "נעאה סיפרה לנו שהיא מודאגת מאוד ומתקשה לישון בלילות. חשנו חובה כחברים והחלטנו לפעול מיידית לסייע ולהקל על ההתמודדות עם האובדן הגדול של אורי שמתערבב עם הקושי הכלכלי שהולך ומחמיר".

 

יונה כהן, חברתה של נעאה ומיוזמות הקמפיין, הוסיפה: "כחבריה של נעאה, אנו מרגישים חובה לפעול להקל עליה בימים קשים אלו ולהוריד מכתפיה עול כלכלי. יחד עם קרן גוש עציון, פתחנו קרן מיוחדת שתסייע לנעאה ולילדיה. זה המעט שאנו יכולים לעשות עבורם בימים אלה. אנו מבקשים להודות לעם ישראל על ההתגייסות לעניין והתמיכה לאורך כל הדרך".

 

מעוניינים לסייע? קמפיין המימון ייפתח היום בבוקר החל מהשעה 6:00 בפלטפורמת גיוס התרומות החינמית Jgive. לתרומה יש להיכנס לאתר Jgive.com לקמפיין "מתגייסים למען נעאה אנסבכר וילדיה" או להיכנס דרך הקישור: http://bit.ly/Support_Noa

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: באדיבות המשפחה
אורי אנסבכר ז"ל
צילום: באדיבות המשפחה
מומלצים