שתף קטע נבחר

סלקט רכשה את זברה ב-14 מיליון שקל

16 סניפים של זברה יועברו לידי רשת האופנה המוזלת במסגרת העסקה. בנוסף התחייבה סלקט להעסיק לפחות 85% מ-280 העובדים המועסקים כיום ברשת

רשת האופנה המוזלת סלקט רכשה את רשת זברה שנכנסה להליך הקפאת הליכים . ל"כלכליסט" נודע כי אמש נחתם החוזה להעברת הבעלות על הרשת לידי הבעלים של סלקט, אלון דויטש אלון וקובי הראל. למכירת הרשת נדרש אישור בית המשפט בדיון שנקבע ל-21.5.

 

>> לסיפורים הכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

 

על סף מכירה: נאמן רשת ההלבשה זברה קיבל 3 הצעות מרשתות אופנה 

עוד קריסה באופנה: זברה מבקשת הקפאת הליכים

החובות של רשת זברה נחשפים: 25 מיליון שקל לבנקים ו-50 מיליון שקל לספקים

 

עוד נודע, כי סלקט תשלם עבור הרשת 14.6 מיליון שקל, מתוכם 4 מיליון שקל ישולמו במזומן והיתרה, 10.6 מיליון שקל תועבר בתשלומים שיפרסו על פני 36 חודשים. במסגרת העסקה רוכשת סלקט 16 סניפים של זברה והתחייבה להעסיק לפחות 85% מהעובדים המועסקים כיום ברשת, שמספרם מוערך בכ-280 עובדים.

זברה ZEBRA zebra (צילום: צילום: ענר גרין)
3 הצעות. חנות של רשת זברה(צילום: צילום: ענר גרין)
 

בשלב זה מתכוונת הרוכשת להפעיל את שתי הרשתות במקביל ולא לאחד את סלקט לתוך זברה או להיפך. "אנחנו לא רוצים לעשות זעזועים. הכל נשאר כמו שהוא. נלמד את העסק ואת כוחו של המותג", אישר דויטש ל"כלכליסט". המלאי של הרשת מפוזר בסניפים הפועלים ומוערך בכ-10 מיליון שקל.

 

בעלי המניות בזברה, פיני פרטוק וזאב זינגר, ימשיכו לתת שירותי ניהול לחברה למשך שנה ושכרם ישולם מקופת הכינוס.

 

על רשת זברה התמודדה גם רשת ביגוד אחרת והצעה נוספת הוגשה על ידי ספק של הרשת. בחודש ינואר ניתן צו הקפאת הליכים לרשת זברה בשל חובות בהיקף 100 מיליון שקל שצברה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים