שתף קטע נבחר

לראשונה: אמזון מאפשרת למכור מוצרים בעברית

עוד צעד בדרך של אמזון לישראל: האתר החל לאפשר לתאר מוצרים בשפה העברית וחנות ראשונה תורגמה כבר לעברית. עד כה מוכרים יכלו למכור באמזון ארה"ב באנגלית בלבד

 

 

אמזון בעברית: האתר החל לאפשר למוכרים ישראלים למכור מוצרים בשפה העברית. עד כה אפשר היה למכור באמזון ארה"ב באנגלית בלבד ובאתרים הנוספים של אמזון באנגלית ובשפה המקומית. בעברית ניתן היה לערוך חיפוש, אך לא לתאר מוצר. השבוע פורסם לראשונה ב-ynet כי אמזון מתחילה לפעול בישראל.

 

אמזון נכנסת לישראל: טוב או רע לשוק ולצרכנים?

שאלות ותשובות: המדריך המלא למוכר הישראלי באמזון

אמזון השיקה אתר בערבית לשוק הערבי

 

>> לסיפורים הכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו 

אמזון (צילום: Shutterstock)
(צילום: Shutterstock)
 

בעקבות הבשורה, חנות ראשונה של מותג ישראלי כבר תרגמה את מוצריה לעברית. מדובר בחנות של חברת מאמי קר. את החנות תרגמה חברת eCommunityשל אודליה אורבך וניר זיגדון. הדף וממשק המשתמש עדיין מופיעים באנגלית.

 

אמזון מגיעה לישראל

קמעונאית הענק פנתה השבוע בעברית למוכרים בישראל והזמינה אותם למכור לראשונה באופן מקומי לצרכנים מקומיים. הפנייה סימנה את תחילת הפעילות של האתר בארץ, עם אתר שיפנה לישראלים.

 

במייל שנשלח לכמה מאות מוכרים ישראלים, נכתב: "חבר יקר, אנחנו שמחים להזמין אותך להיות חלק מקבוצת מוכרים נבחרת ולהשתתף בתוכנית Local Delivery בישראל. התוכנית מאפשרת לך להשתמש בחשבון המוכר שלך ב-Amazon.com כדי למכור ולספק הזמנות ישירות ללקוחות בישראל, באמצעות המלאי שלך בישראל דרך Fulfillment by Merchant".

 

במייל מציעים למוכרים "להירשם עכשיו כדי לפנות ללקוחות בישראל ולהרחיב את העסקים שלך. תהיה בין הראשונים: להציע הצעות ייחודיות המספקות חוויית משלוח משופרת ללקוחות מקומיים, להציע מבחר מקומי כולל מוצרים ייחודיים הרלוונטיים ללקוחות מקומיים, לשפר את הסיכויים שלך לזכות בתיבת קנייה (Buy Box) עבור הזמנות הנשלחות לישראל ולשפר את יכולת הגילוי של המוצרים שלך בפני לקוחות מקומיים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: AFP
לראשונה: מוצרים בעברית
צילום: AFP
מומלצים