שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  נסיגתו של סטורן: על הפחד משינוי
  בשבוע שעבר החל הכוכב סטורן בנסיגה ועוד לפני כן הביא לחיינו אירועים שונים שהטרידו את מנוחתנו. משהחלה הנסיגה, האירועים שפקדו אותנו חדלו, אך נותרו שאריות שמשפיעות עלינו וימשיכו להשפיע עד ספטמבר השנה. אז איך מתמודדים וכיצד יוצרים שינוי בלי לפחד? צילה שיר אל מסבירה
  המורה הגדול סטורן נכנס בשבוע שעבר לנסיגה שתימשך בחודשים הקרובים. זוהי תקופה מאתגרת ומלמדת עבורנו בשל הימצאותו של כוכב סטורן - שנחשב למורה הגדול והמאתגר - במצב זה. סטורן, המוכר גם בשמו הנוסף שבתאי, הגיע בשבוע שעבר למעלה בה נעצר והחל במסעו האיטי "אחורה".למרות שכבר בטרם
  מועד העצירה היה הכוכב בנסיגה, הרי שב-29 באפריל הוא נעצר סופית על מעלת הנסיגה והפעם במזל גדי ויישאר שם עד לחודש ספטמבר 2019.

   

  כבר בחודשים האחרונים, ובעיקר כחודשיים לפני כניסת הכוכב לנסיגה, חוו אנשים רבים, ובעיקר בני ובנות המזלות" סרטן, גדי, מאזניים, אלה, תאומים ואריה - בעיקר למי שנולדו בשליש האמצעי של המזל שלהם - תקופה סוערת ועמוסה. כל מי שלא חווה את האנרגיה של הכוכב באופן ישיר, יתוודע אליה דרך אירועים שקורים ויקרו לאנשים בסביבה הקרובה להם.

   

  רק החודש (מאי) ניתן יהיה להתחיל לנסות לסכם את התקופה וקצת להבין, להפנים ולראות את האור בקצה המנהרה בנושאים שהטרידו אתכם בחודשים האחרונים. כל המאורעות שהתרחשו נגרמו תחת השפעה כוכבית זו ובעיקר סביב זמן התחנה, שזהו הזמן בו מתרחשים הארועים העיקריים.

  כוכב סטורן (צילום: shutterstock)
  כוכב סטורן(צילום: shutterstock)
   

  למעשה, כוכב סטורן הוא המשפיע העיקרי בכל תהליך שינוי המתרחש בחייו של אדם. בימים שלפני נסיגת הכוכב המשיכו להתרחש מאורעות שייתכן ועדיין מטרידים את מנוחתכם, אך סביר להניח כי מאז תקופת כניסת הנסיגה כבר לא מטרידים אתכם אירועים חדשים - וכול מה שקורה ויקרה, ייסוב סביב הנושאים שאירעו עד היום, אך בוואריאציות שונות.

   

  בשלב זה, רצוי שכל אחד ישאל את עצמו מה הוא אמור ללמוד מההתרחשויות וכדאי ומומלץ שכל אחד יבדוק מהי הנקודה החלשה שלו כדי שיוכל לתקן אותה, ובכך לשפר את חייו ולהעלותם למקום גבוה יותר.

   

  מטרת הכוכב הוא להאיר את החלק החשוך באישיות הפנימית והמורכבת של כל אחד. תהליך ההארה הינו ארוך וכואב ולעיתים קרובות נעשה במשך זמן ארוך במיוחד וזאת בגלל הנטייה הטבעית של האדם לחזור אל העבר המוכר והידוע, הכולל בתוכו גם דפוסי התנהגות שליליים, גם אם הם מכאיבים ולא מקדמים.

   

  טבעי שמעברו של הכוכב יחדד ויקצין מצבים ויגרום להבין שיש הכרח לראות את הדברים מזווית ראייה מרוחקת כדי לקבל פרופורציה נכונה על הדברים. רק צורת מחשבה והבנה של "מה הכוכב בא ללמד אותי?" ולא מחשבה קורבנית, כמו "למה זה קורה לי או למה מגיע לי לסבול?" יכולה לקרב את האדם לתהליך מודעות ולשינויים המתבקשים ממעברו של הכוכב, ובכך לקצר מהלכים כואבים.

   

  ולסיום, חשוב מאוד וכדאי לדעת שלמרות ההשפעה הקשה והמפחידה מעט של כוכב זה הרי שבסופו של דבר זהו בעצם הכוכב הטוב והמחזק ביותר שרק בהשפעתו אנו מבצעים את השינויים ההכרחיים בחיינו והוא למעשה שליח היקום שדוחק אותנו לפינה עד אשר נעשה את השינוי המיועד. מטרתו העיקרית היא לחזק את האדם לקראת הליכתו בשביל שינויי החיים והמשפט "מה שלא הורג אותי מחשל אותי" הוא המוטו שצריך להיאחז בו בזמן מעבר כוכב זה.

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים