שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רוטנשטיינר והרצוג חויבו לא להתבטא נגד ישראל
  חשיפה: בחוזים עליהם חתמו המנהל המקצועי ומאמן הנבחרת שולבו סעיפים האוסרים על השניים לפגוע בשמה הטוב של המדינה, אחרת ימצאו את עצמם מפוטרים. סעיפים כאלו מעולם לא היוו חלק מחוזים של אנשי צוות מקצועי בנבחרות ישראל

  בחוזים עליהם חתמו וילי רוטנשטיינר ואנדי הרצוג עם ההתאחדות הישראלית שולבו סעיפים אשר אוסרים עליהם להתבטא נגד מדינת ישראל, אחרת הם ימצאו את עצמם מפוטרים. 

   

  באחד הסעיפים נכתב כי השניים מתחייבים "לא לפגוע בשמה הטוב או במוניטין של מדינת ישראל, העם הישראלי, ההתאחדות לכדורגל, מנהליה או הצוות המקצועי". בהמשך צוין: "הסעיף גם מתייחס לאמירות כלשהן מצד המנהל הטכני או המאמן אם בראיונות ציבוריים, מסיבות עיתונאים או בשיחות פרטיות".

   

  אנדי הרצוג ו-וילי רוטנשטיינר (צילום: ראובן שוורץ)
  הרצוג ורוטנשטיינר. עקבו אחריהם ברשתות החברתיות(צילום: ראובן שוורץ)

   

  בסעיף נוסף צוין: "המנהל הטכני/מאמן הנבחרת מצהיר בזאת כי לא התבטא באיזושהי אמירה בעבר או השקפה מבוטאת, באופן ציבורי או פרטי, אשר היוותה נזק או ביקורת כלפי מדינת ישראל או העם הישראלי".

   

  סעיפים כאלו מעולם לא היוו חלק מחוזים של אנשי צוות מקצועי בנבחרות ישראל. האוסטרים נשאלו בראיונות לגבי התבטאויות אפשריות שלהם בעבר, ואף נערכו בדיקות לגביהם ברשתות החברתיות ובאתרי אינטרנט. במקרה של הפרת חוזה יפוטרו השניים באופן מיידי.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים