שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  הקרב על העבודה מתחמם: הפריימריז לתפקיד היו"ר ייערכו בנובמבר

  הנהלת המפלגה קיבלה את הצעת גבאי להקדים את הפריימריז לראשות המפלגה לנובמבר. בחודש הקרוב תכונס ועידת המפלגה ותצביע על ההחלטה ועל הצעת פרץ לדחות את הבחירות המקדימות

   

  טפט אבי גבאי (צילום: חגי דקל)
  אבי גבאי. הנהלת המפלגה קיבלה את ההצעה - הפריימריז יתקיימו בנובמבר(צילום: חגי דקל)

  הנהלת מפלגת העבודה קיבלה את הצעתו של היו"ר אבי גבאי וקבעה שהבחירות המקדימות לראשות המפלגה יתקיימו בחודש נובמבר. בחודש הקרוב תכונס ועידת המפלגה כדי לאשר את ההחלטה ואת המועד המדויק שבו ייערכו הפריימריז.

   

  גבאי הציע להקדים את הבחירות המקדימות לראשות המפלגה בעקבות השפל במניין המנדטים שאליו הגיעה מפלגת העבודה בבחירות האחרונות, שישה מנדטים בלבד.

   

  גבאי לאחר המדגמים: מכה אלקטורלית לעבודה

  גבאי לאחר המדגמים: מכה אלקטורלית לעבודה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  במקביל ישנה כוונה נוספת להעלות להצבעה בוועידת המפלגה את הצעתו של ח"כ עמיר פרץ, שלפיה יש למנות יו"ר זמני למשך שנה וחצי עד שנתיים, ורק לאחר מכן לקיים בחירות לתפקיד יו"ר קבוע. כדי להעלות את ההצעה יצטרכו חברי הוועידה להשיג יותר מאלף חתימות.

   

  ההחלטה של הנהלת המפלגה פותחת את המאבק על תפקיד היו"ר, שלנוכח מצבה של מפלגת העבודה, צפוי להיות לא קל. השמות שעלו עד כה הם של חברי הכנסת המובילים איציק שמולי וסתיו שפיר, היו"ר לשעבר עמיר פרץ, הח"כ הוותיק לשעבר איתן כבל ויו"ר קק"ל דני עטר, שהיה בעבר ח"כ מטעם העבודה.

   

  "אין יותר מדי משמעות להחלטה שהתקבלה היום, מכיוון שזה פורום של אנשים שמונו על ידי גבאי", אמר גורם במפלגה. "ההכרעה האמיתית תתקבל בוועידה. גבאי מגיע כיו"ר מוכה וחבול ומתחיל את הוועידה בתנאי פתיחה מאוד לא טובים מבחינתו. מדובר בהודעה פומפוזית לתקשורת, אבל בתוך המפלגה אנשים מבינים את המצב ובפועל לא נקבע עדיין באמת אם יהיו פריימריז".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים