שתף קטע נבחר

גם אתם הוזמנתם להשקת המכונית של פרארי?

בעלי פרארי נבחרים בכל העולם הוזמנו לאירוע השקת דגם חדש ביום האחרון של חודש מאי, עם 1,000 כ"ס ויחידת מנוע היברידית. שני ישראלים בין המוזמנים שיגיעו

האם המכונית הבאה של פרארי תצויד ביחידת 1,000 כ"ס היברידית ותוצג בעוד כשבועיים? לפי ההזמנה שנשלחה ללקוחות החברה המחזיקים במכוניות של מותג הסוס הצוהל, זה בדיוק מה שעומד לקרות.

 

פרארי הזמנה ()

פצצה באדום - הפרארי החזקה והמהירה בייצור סדרתי

לראשונה בהיסטוריה: פרארי בוחנת מנוע חשמלי

 

ביבואנית פרארי לישראל אישרו את הפרטים והבהירו כי מדובר בדגם כל-חדש שימוצב מעל ה-812 הנוכחית, זו המייצרת 800 כ"ס, מגיעה ל-340 קמ"ש ומזנקת ל-100 ב-2.9 שניות. שני בעלי פרארי ישראלים הוזמנו אף הם ויגיעו לאירוע האקסלוסיבי שיתקיים בשעות הערב המוקדמות של ה-31.5 במרנלו, איטליה.

 

בתקשורת האירופאית מזכירים כי יו"ר המותג לואי קאמילרי, עדכן במהלך דיווח על תוצאות הרבעון הראשון של השנה כי ביצועי המכונית שתוצג יהיו גבוהים אף מאלה של ה-812 סופר פאסט הסופר-מהירה בעצמה. כדאי להזכיר כי לפרארי יש כבר מכונית היברידית (קלה) עם הספק מרבי שמדגדג את הרף הבלתי נתפס, לה-פרארי בעלת ה-963 כ"ס ממנוע V12 בנפח 6.3 ליטר.

 

בפורום אירופאי של חובבי ונהגי פרארי שוררת תמימות דעים באשר ליחידת ההנעה הצפויה: V8 שיחובר למנוע חשמלי בודד או עם שניים נוספים (שלושה בסך הכל).

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ההזמנה של פרארי. גם אתם הוזמנתם?
ynet רכב בפייסבוק
לוח winwin
מומלצים