שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מקרי המוות המסתוריים בגרמניה: "הסכם רצח-התאבדות"
  3 אורחי המלון שנמצאו מתים כשחיצים נעוצים בגופותיהם היו חובבי תחרויות אבירים ונשק מימי הביניים. לאחד מהם הייתה חנות למכירת נשק שבה נערכו שיעורי לחימה בחרב. המשטרה הודיעה שמצאה צוואות לצד הגופות
  מקרי המוות המסתוריים בגרמניה הם ככל הנראה חלק מהסכם רצח-התאבדות. כך הודיעה אתמול (ג') המשטרה המקומית, ובכך פתרה, כנראה, את התעלומה. בסוף השבוע נמצאו שלוש גופות של אורחי מלון בבוואריה כשחיצים נעוצים בהן. בחדר נמצאו שתי קשתות לירי חיצים. שלשום נמצאו שתי גופות נוספות בדירה בעיר גיפהורן שבצפון גרמניה, דירה השייכת לאחת ההרוגות שנמצאו בסוף השבוע במלון.

   

  עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

   

  גרמניה תעלומה הרוגים חיצים מלון (צילום: AFP)
  המשטרה מצאה צוואות. המלון שבו נמצאו הגופות(צילום: AFP)

  שלוש הגופות הראשונות נמצאו בשבת על ידי חדרנית במלון באזור העיר פסאו שבבוואריה, קרוב לגבול עם אוסטריה, שנכנסה לחדר במלון כדי לנקות אותו. השלושה זוהו כתורסטן ו. בן ה-53, קרסטין א. בת 33 ופרינה ס. בת 30. תורסטן וקרסטין נמצאו מחובקים במיטה כשידיהם שלובות. המשטרה מסרה כי לצד הגופות היא מצאה צוואות.

   

  גופתה של פרינה נמצאה על הרצפה. לפי החשד, היא ירתה שני חיצים בראש ובחזה של חבריה, לפני שירתה לעצמה חץ בצוואר. הרשויות מסרו שלא נמצאו סימני מאבק בחדר, וכי לא נראה שמישהו נוסף היה מעורב בתקרית. לפי ה"בילד" הגרמני, השלושה שהו במלון בדרכם חזרה מאוסטריה, שם קנו לפחות אחת מהקשתות.

  גרמניה תעלומה הרוגים חיצים מלון עוד שתי גופות ב צפון (צילום: AP)
  הזירה שבה נמצאו שתי הגופות הנוספות(צילום: AP)

  גרמניה תעלומה הרוגים חיצים מלון עוד שתי גופות ב צפון (צילום: AP)
  (צילום: AP)

  שתי גופות נוספות אותרו בדירתה של פרינה בעיר גיפהורן שבצפון גרמניה. אחת מהן זוהתה כמורה בת 35, בת הזוג של פרינה. הרשויות לא מסרו מי ההרוגה השנייה, וציינו שהיא צעירה בת 19. המשטרה מסרה כי בניגוד לדיווחים קודמים, לא נמצאו קשתות וחיצים בדירה. דובר של המשטרה אמר שהן "מתו לפני כמה ימים", אך לא מסר מה סיבת המוות.

   

  כלי תקשורת בגרמניה דיווחו כי לשלושת ההרוגים מהמלון "הייתה אובססיה עם התרבות ונשק מימי הביניים". השלושה השתייכו גם למועדון חובבים של תחרויות אבירים. לפי אחד הדיווחים, בחודשים האחרונים הייתה בבעלותו של תורסטן חנות למכירת ביגוד וציוד בסגנון ימי הביניים, כולל כלי נשק. בחנות היה גם שטח שבו נערכו שיעורי לחימה בחרב.

  פורסם לראשונה 14/05/2019 23:53

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  בחדר המלון נמצאו קשתות לירי חיצים
  צילום: shutterstock
  מומלצים