שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  שוב: ירי סמוך למתקן של שירות בתי הסוהר
  עקב הירי סמוך לנציבות בתי הסוהר ברמלה ניזוקו כמה רכבים פרטיים. לא ברור אם הירי כוון לעבר אנשי שב"ס

  התרמילים ליד בית הסוהר (צילום: דוברות שב
  תרמילי קליעים שנורו לעבר בית הסוהר גבעון ברמלה בחודש נובמבר האחרון(צילום: דוברות שב"ס)
   

  כמה רכבים אזרחיים ניזוקו הלילה (ד') בחניית נציבות בתי הסוהר ברמלה. לאחר סריקות שבוצעו על-ידי ניידות סיור של שב"ס ומשטרה, אותרו כמה רכבים אזרחיים שניזוקו מקלעי ירי. המשטרה חוקרת את האירוע. לא בטוח שהירי כוון לעבר השב"ס, מכיוון שהירי אירע סמוך לבית ספר, הצמוד לחניית הכניסה לכלא מעשיהו והנציבות.

   

  בחודש נובמבר האחרון אירעו כמו מקרים של ירי לעבר מתקני שב"ס. תחילה ירו אלמונים לעבר בית המעצר הדרים שבשרון, חודש אחרי שמטען חבלה התפוצץ ברכבה של קצינת שב"ס בנתניה. יומיים לאחר מכן אש נורתה לעבר מתחם בתי הסוהר איילון שברמלה. לא היו נפגעים, נזק נגרם למגדל שמירה של בית הסוהר גבעון, שהיה מאויש באותה העת, וכן למבנה המפקדה בכלא. שני חשודים נעצרו בחשד למעורבות בירי ומעצרם הוארך.

   

  בשב"ס חשדו כי ארגונו של ראש ארגון הפשע קוטייר עודה הוא שעמד מאחורי הירי לכלא הדרים ולכלא איילון. כל זאת, על פי החשד, על רקע ההחלטה לאסור על עודה לצאת להלוויית אחיו.

   

  עודה, תושב ג'לג'וליה שבמשולש, נחשב למקורב לארגון הפשיעה של מוסלי, וארגון הפשע שלו נחשב לחזק מאוד הן במגזר הערבי והן במגזר הכללי. ב-2017 גייסה ימ"ר תל אביב עד מדינה - "חייל" בשורות ארגון הפשע שלו - ובעזרתו הביאה למעצרם של עודה ו-21 חשודים נוספים.

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דוברות שב"ס
  נזק למגדל שמירה בבית הסוהר גבעון. ארכיון
  צילום: דוברות שב"ס
  מומלצים