שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  איים על קבלן בגלל רומן: 9 חודשי מאסר לראש ארגון פשע מהדרום
  בני שלמה נידון למאסר בפועל בגין איומים על קבלן מאשקלון שניהל רומן עם גרושה של אחד ממכריו. שלמה דרש 50 אלף שקל או "שיראה נמלים למשך שארית חייו". הוא הואשם תחילה גם בסחיטה, אך הסעיף הושמט

  בני שלמה ראש ארגון פשע מהדרום (צילום: בראל אפרים )
  ראש ארגון הפשע בני שלמה(צילום: בראל אפרים )

  בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר היום (ד') תשעה חודשי מאסר בפועל על ראש ארגון הפשע מהדרום בני שלמה, בגין איומים על קבלן מאשקלון שניהל רומן עם גרושתו של אחד ממכריו.

   

  לפי כתב האישום שהוגש נגדו, שלמה איים על הקבלן, בין השאר בפגישה בביתו במושב חלץ, דרש ממנו לעזוב את האישה ולפצות כספית את הגרוש שלה - אחרת ייפגע. שלמה, שיוצג על-ידי עורכי הדין נס בן נתן ונעמה אלחדד, הואשם תחילה בסחיטה באיומים, אך הורשע לבסוף באיומים בלבד.

   

   

  עו
  עורכי הדין נס בן נתן ונעמה אלחדד

   

  הפגישה במושב התקיימה לאחר שהקבלן היה מעורב בקטטה עם הגרוש, שהובילה למעצרו של האחרון. הקבלן הסכים להיפגש עם שלמה, אף שחשש בשל מעורבותו בעולם הפשע. שלמה איים בפגישה על הקבלן שאם לא יעביר לגרוש 50 אלף שקל, הוא "יראה נמלים" כל שארית חייו, על מנת להבהיר לו שיהרגו אותו. מקורב אחר לגרוש, אף דרש פיצוי של 100 אלף שקל מהקבלן.

   

  הקבלן סירב להגיש תלונה, אבל המשטרה השיגה את הקלטות השיחות שערך עם שלמה, שהוכיחו את מסכת האיומים שעבר. לאחר מעצרו טען שלמה בחקירתו שמעולם לא ראה את הקבלן ואין לו קשר אליו. רק לאחר שנחקרו מעורבים נוספים קשר עצמו לאירוע. גם אז הכחיש כי איים על הקבלן.

   

   

  שלמה נחשב לאחד מראשי ארגוני הפשע הגדולים בארץ. בעברו הרחוק השתייך לארגון הפשע של שלום דומרני, אבל פרש ממנו כעבור זמן מה והקים ארגון עצמאי. בעבר נכשלו כמה ניסיונות לפגוע בו. בשנת 2015 חוסל אחיו, שלום שלמה, ביריות במושב באזור חבל לכיש.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים