שתף קטע נבחר

הפועל ת"א טרם הוציאה הודעה על פיטורי רפואה

פארסת החלפת המאמנים אצל האדומים נמשכת: בקבוצה לא מתכוונים לשלם את שכרו של רפואה (600 אלף שקל נטו) והצדדים ייפגשו בבוררות. אביטן ירוויח כ-37 אלף שקל לחודש וכבר מנסה לסגור עם בלם חדרה דויד מתאוס. תושב: "הדברים לא הסתדרו ונאלצנו להמשיך הלאה"

הפועל תל אביב אינה מתכוונת לשלם את שכרו (600 אלף שקל נטו) של קובי רפואה, שפוטר על ידה, כמוסכם בחוזה והצדדים ייפגשו בבוררות.

 

רפואה יטען על פיטורים לא חוקיים שנעשו, כולל המהלך החד צדדי של שרון ניסנוב בלי יידוע יתר הבעלים והאולטימטום שאם לא יחתום על חוזה המרע משמעותית את תנאיו, הוא לא ימשיך. כידוע, הקבוצה טרם הוציאה הודעה על פיטוריו של המאמן.

 

הפועל תל אביב הפועל רעננה (צילום: ראובן שוורץ)
יטען לפיטורים לא חוקיים. רפואה(צילום: ראובן שוורץ)

 

כפי שפורסם (רביעי) בלעדית ב-ynet, ניסו אביטן סיכם את תנאיו כבר אתמול בשעות הבוקר, כשבשעות הצהריים המוקדמות הוא צולם עם צעיף אדום (בצילום שנשלח לתקשורת מופיע שמה של פארמה עליו).

 

המנהל המקצועי של הפועל חדרה אורן גולן כלל לא ידע שאביטן אפילו בפגישה. גולן הבהיר שהמאמן שוחח איתו בבוקר ושבכלל לא פנו אליו. רק כמה שעות לאחר מכן התברר לו שאביטן כבר חתם על החוזה והצטלם, זאת למרות שהוא מחזיק בחוזה בחדרה ונותרו עוד שני משחקים עד לתום העונה.

 

אחרי המתיחות והעימותים בין האחים ניסנוב לזאב גרינברג ובועז תושב, שלא צידדו בפיטורי רפואה, הוחלט כי למסיבת העיתונאים היום (14:00), בה יוצג אביטן, יגיע דווקא גרינברג, על מנת ליצור קונצנזוס.

 

מכבי נתניה, הפועל חדרה (צילום: ראובן שוורץ)
כבר התחיל לחשוב על חיזוק. אביטן(צילום: ראובן שוורץ)

 

תושב התייחס לפיטוריו של רפואה ואמר: "אני מודה לקובי על התקופה במועדון ועל תרומתו לקבוצה. קובי התחבר למועדון ובפרט לקהל הגדול של הפועל, אך לבסוף הדברים לא הסתדרו ונאלצנו להמשיך הלאה. אני בטוח שכל קבוצה שאליה יגיע, תזכה במאמן מקצועי וראוי. אני מאחל לניסו אביטן הצלחה רבה בתפקידו החדש ומאמין ביכולותו לעמוד במטרה: להצעיד את הפועל שוב לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי. כולנו עומדים מאחוריו, כשרק טובת המועדון עומדת לנגד עינינו".

 

אביטן צפוי להרוויח כ-37 אלף שקל נטו לחודש, כשבהפועל משוכנעים כי לא יצטרכו לשלם את מלוא השכר לרפואה. דן רומן, שהאחים ניסנוב השתמשו בו בכל פעם על מנת לערער את מעמדו של רפואה, ימשיך במועדון, אבל לא יהיה דומיננטי כפי שניסו להצהיר בעידן רפואה. הרכש הראשון שינסה לסגור אביטן הוא הבלם הספרדי דויד מתאוס מחדרה.

 

האוהדים עדיין מאיימים בחרם מנויים משמעותי לקראת העונה הבאה. "אהבנו את רפואה וגם אין לנו בעיה עם ההימור הגדול לקחת מאמן שהצליח במחזורי הפתיחה של העונה ומאז נעלם, אבל יש לנו בעיה עם בעלים שמתנהלים בצורה כזו. הם יישבו לבד ביציעים בשנה הבאה, לא יהיו יותר מ-2,000 מנויים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
קובי רפואה
צילום: אורן אהרוני
מומלצים