שתף קטע נבחר

רשת האופנה TNT הגישה בקשה להקפאת הליכים

בבקשה טוענת הרשת כי היא סובלת מירידה במכירות לצד הפסדים תפעוליים. חובות החברה לעובדים נעים בין 600 ל-800 אלף שקל. הבקשה הוגשה בהסכמת 48 עובדי החברה בניסיון למכור את הרשת כעסק חי

רשת האופנה TNT הגישה בקשה להקפאת הליכים. הבקשה הוגשה בהסכמת 48 עובדי החברה בניסיון למכור את הרשת כעסק חי. הרשת בבעלות עלי חיאדרה מפעילה 13 חנויות, 2 מתוכן בזכיינות. בבקשה טוענת החברה כי "הגיעה לקצה גבול היכולת" בשל דמי שכירות שמגיעים ל- 30% מהמחזור מכירות שלה.

 

>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו 

 

ביהמ"ש אישר את מכירת מותג TNT של הוניגמן

המפרק הזמני של מתאים לי מבקש למכור אותה לאיתמר צדוק

זארה החלה למכור אונליין בישראל - כרגע רק באפליקציה

 

בבקשה טוענת הרשת כי היא סובלת מירידה במכירות לצד הפסדים תפעוליים. חובות החברה לעובדים נעים בין 600 ל- 800 אלף שקל . לרשות המסים וביטוח לאומי צברה החברה חוב של כ- 500 אלף שקל. עבור דמי שכירות בחודשיים האחרונים היא חייבת כמיליון שקל, לבנק מזרחי היא חייבת 1.7 מיליון שקל , ארנונה כ- 200 אלף שקל וחובות לנושים אחרים כמיליון שקל נוספים. 

סניף של TNT (צילום: דנה קופל)
סניף של TNT(צילום: דנה קופל)
 

בעלי הנכסים הפקיעו מידי הרשת את הסניפים ועל פי הבקשה חלק ממלאי הסחורות הועבר למחסן מרכזי של החברה כדי לשמור עליה מפני הנושים.

 

על פי הבקשה הרשת הצליחה למצוא קונה לשני סניפים בבילו סנטר ובמתחם ביג טבריה בתמורה ל 90 אלף שקל כולל מלאי לחנויות. על פי הרשת מדובר בסכום טוב שכן בעת הרכישה שלה ב 2018 תומחר כל סניף בכ 15 עד 20 אלף שקל.

 

עובדי החברה מיוצגים על ידי עוד אופיר רונן ואלון הורנשטיין. החברה מבקשת למנות את עוד מיכאל חינצין כנאמן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים