שתף קטע נבחר

ביהמ"ש אישר את מכירת מותג TNT של הוניגמן

המותג, כמו גם 26 החנויות הנושאות את שמו, ימכרו ל-4 זכיינים של הרשת. השופט חגי ברנר: "אין למעשה חלופה אחרת וטובה יותר"

עכשיו זה סופי: בית משפט המחוזי בת"א אישר היום (א') את בקשת נאמני רשת הוניגמן למכור את המותג TNT, כמו גם את 26 החנויות של מותג זה, תמורת כ-2 מיליון שקל.

 

הנאמנים הגישו לאחרונה את בקשת אישור המכר, בה טענו כי "לאחר מאמצים רבים מצד הנאמנים, אשר נשאו פרי לבסוף, מובאת לאישור הצעה זו, שיש בה כדי לשמר את המותג TNT יחד עם מרבית חנויות המותג, באופן שיאפשר לא רק את שימורו כי אם גם את המשך העסקת הרוב המכריע של עובדיו באותם תנאי העסקה.

 

תמורת 2 מיליון ש': נאמני הוניגמן הגישו בקשה לאשר מכירת TNT

רשות ההגבלים אישרה את המיזוג בין הוניגמן לקיווי

 

   (צילום: יח"צ) (צילום: יח
(צילום: יח"צ)

"בכך, לעמדת הנאמנים, יש משום צעד חשוב נוסף בהבראת החברה, שכן ככול שיאושר המכר ימשיכו לפעול שניים מתוך שלושת המותגים של החברה (הוניגמן קידס וכן TNT), ולכל הפחות 65 חנויות ימשיכו להפעיל מותגים אלה באמצעות מאות מעובדי הרשת".

  

ארבעת הרוכשים הינם זכיינים של הרשת: עלי חיאדרה, מוחמד אבו יונס, איאד אבו יונס ומגדי חיאדרה. השופט חגי ברנר קבע היום, כאשר החליט לאשר את המכר, כי "איש אינו חולק על כך שגם הפעם לא הושגה תמורה גבוהה במיוחד עבור הממכר, אלא שלמרבה הצער, אין למעשה חלופה אחרת וטובה יותר. הנאמנים פרסמו הזמנה לקבלת הצעות וקופצים רבים על העגלה לא נמצאו", נקבע.

 

בהחלטתו קבע השופט כי הבקשה לאישור המכר שהגישו הנאמנים, עו"ד קרן רייכבך סגל, פיני יניב ורו"ח בועז גזית, מבטיחה את המשך קיומו של המותג TNT ושומרת על מקום עבודתם של 80% מן העובדים בסניפים הנמכרים.

 

כזכור, רק לפני שבועיים אישר השופט חגי ברנר מבית המשפט המחוזי בתל אביב מכירת 38 סניפי הוניגמן לרשת KIWI שבבעלות חברת אבני שוהם אופנה. האחרונה רכשה למעשה את מותג הוניגמן קידס וחנויות ברשת. העובדים ברשת מיוצגים על ידי עוה"ד אופיר רונן וגלילה הורנשטיין, ותמכו במכירת מותג TNT.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים