שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אינסטגרם מחסלת את אפליקציית המסרים שלה
  אפליקציית Direct תיעלם בקרוב, אבל מיליון המשתמשים שלה יוכלו להמשיך לשלוח הודעות אחד לשני באמצעות אפליקציית האם אינסטגרם. התוכנית של צוקרברג: איחוד התשתיות של וואטסאפ, אינסטגרם ומסנג'ר

  אינסטגרם מחסלת את אפליקציית המסרים המיידיים שלה Direct: משתמשים דיווחו על הודעה שבישרה להם על כך שהאפליקציה עומדת "ללכת" בחודשים הקרובים, והתמיכה בשירות תיפסק. זה לא אומר שלא נוכל לשלוח הודעות באינסטגרם, אלא שכל התכתובת הענפה הזו תתבצע ישירות מתוך אפליקציית האם. 

  אינסטגרם סטורי (צילום: Shutterstock)
  אינסטגרם(צילום: Shutterstock)

   

  "בחודשים הקרובים אנחנו נפסיק לתמוך באפליקציית דיירקט", נכתב בהודעה, "השיחות שלך יועברו אוטומטית לאינסטגרם, כך שאין צורך לעשות דבר".

   

  אם זוכרים שהשיחות בדיירקט ובאינסטגרם ממילא מסונכרנות ביניהן, ממש כמו השיחות בפייסבוק ובמסנג'ר, אז כאב הלב אינו כה עמוק.

   

  אינסטגרם מחסלת את דיירקט ()
  ההודעה שקיבלו המשתמשים

   

  אפליקציית דיירקט נחשפה בסוף 2017, והמדינות הראשונות שבהן הוכנסה לשימוש בשלב הפיילוט היו ישראל, צ'ילה, איטליה, פורטוגל, טורקיה ואורוגוואי, אוסף מדינות מעניין בפני עצמו שגורם לך להרהר מה המכנה המשותף ביניהן. באותו זמן הצהירו באינסטגרם שהפיכת הצ'אט האינסטגרמי לאפליקציה עצמאית תאפשר להם לתת שירות טוב יותר. עד כה הותקנה האפליקציה על ידי יותר ממיליון משתמשים.

   

  הנסיבות השתנו ככל הנראה, ולפייסבוק, שבבעלותה אינסטגרם, יש כנראה תוכניות אחרות עבורנו: בינואר השנה הכריזה פייסבוק כי בכוונתה לאחד את

  תשתית אפליקציות המסרים וואטסאפ, אינסטגרם ומסנג'ר, להעניק לכולן הצפנה מקצה-לקצה ולאפשר להשתמש בכולן באמצעות חשבון משתמש אחד תוך כדי המשך פעולתם כשירותים עצמאיים.

  הרעיון שעומד בבסיס האיחוד הוא להשאיר את המשתמשים בתוך אקוסיסטם אחד בבעלות פייסבוק וכך להתמודד בצורה טובה יותר עם תחרות מצד גוגל או אפל. הצפי להפעלת האיחוד היה תחילת 2020 לכל המאוחר, ויתכן שסגירת דיירקט היא הסנונית הראשונה בהפעלה המלאה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים