שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  תשמרו על הכסף שלכם: הורוסקופ למזל החודש - תאומים
  מי הם בני ובנות מזל תאומים, מה המקצועות המתאימים להם, מהן התכונות החיוביות ומה השליליות שלהם ומה צפוי להם השנה מבחינת אתגרים, שפע ובכלל? צילה שיר אל מפרטת על בני ובנות המזל החוגגים יום הולדת

  מזל תאומים (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  מזל תאומים(צילום: shutterstock)
   

  תאריך המזל: מ-21.5 ועד 22.6

   

  אלמנט: אויר משתנה.

   

  סמל המזל: תאומים.

   

  איבר בריאותי רגיש: מערכת העצבים.

   

  תכונות חיוביות של המזל: בעלי אינטליגנציה טבעית, ערניים שכלית, פיקחים, רבגוניים, בעלי יכולת להתפרש על נושאים רבים, מלאי אנרגיה, ספונטאניים, מלאי שמחת ואהבת החיים, קלילים.

   

  תכונות שליליות של המזל: חסרי יציבות, נוטים להתפרצויות, בעלי מצבי רוח משתנים, חסרי יכולים להיות במנוחה, שטחיים, מתנשאים, חסרי סבלנות, לא נותנים מעצמם במערכת יחסים עד הסוף.

   

  תחזית כללית שנתית לילידי מזל תאומים

  כילידי מזל זה תהיו קפיציים ודינאמיים, אינכם יכולים להיות במקום אחד ואתם זקוקים להתרגשויות ותנועה

  כדלק להפעלת אישיותכם. אופייכם משתנה ועל כן אתם נחשבים כבעלי יכולת הסתגלות גבוהה בתנאים משתנים.

   

  שפע: הכוכב יופיטר, המוכר ככוכב השפע, נמצא הפעם בבית הזוגיות והשותפויות שלכם והוא בנסיגה עד לסוף שנת 2019. עובדה זו גורמת לכם לחוסר יציבות בכל התחומים האישיים והמקצועיים. התחושה היא שדברים לא זזים, אלא עומדים במקום. ייתכנו שיחות של רצון ואף הכרח לטפל בנושאים הדורשים התייחסות אישית ולכן יהיו פעמים רבות שתחושו שלמרות שפע האפשרויות.

   

  למעשה, אין ביכולותיכם לעשות שינוי כלשהו – אלא רק לחכות עד אשר תחליטו מה התוכניות שלכם ותגבשו דיעות ועשייה. רק בסיום תקופת הנסיגה, תיפסק התחושה הנוכחית ותתחילו ליהנות מיחסים טובים ומשמעותיים, הן במסגרת האישית והן במסגרת המקצועית.

   

  גם אלה מכם שאין לכם מערכות יחסים יציבות, יוכלו הפעם למצוא מערכת יחסים שתרגש ותסעיר אתכם. אלה מכם שפנויים יוכלו למצוא מערכת יחסים שתגרום לכם להרגיש שהנה מצאתם את אשר חיפשתם מזה זמן רב. ואלה מכם המצויים במערכת זוגית ו/או מקצועית, תוכלו לשפר את מערכות היחסים שלכם ולהגיע להצלחות.

   

  אתגר: בשנה הקרובה ימשיך להיות הכוכב סטורן זה המביא איתו צורך בצמצום ולקיחת אחריות במקום המקושר עם כספים המתקבלים מאחרים. זה בדיוק הזמן שבו תווכחו לדעת שאנשים שהבטיחו לכם כספים, לא בהכרח התכוונו לכך ואתם עלולים להיקלע למצוקה כלכלית במידה ולא תשמרו על כספכם. זה לא הזמן להלוות כספים לאחרים, גם אם תרגישו שאתם מחוייבים לכך.

   

  שמרו על כספכם קרוב אליכם. התקופה היותר רגישה מבחינה כלכלית, תימשך עד לחודש אוקטובר 2019. סטורן ימשיך להיות במקום עדין זה עד לחודש אפריל 2020 ואז יצא למזל דלי בין אפריל למאי 2020, אך ישוב ויחזור למזל גדי - הוא בית הכספים שלכם - עד דצמבר 2020 וישפיע בעיקר על אלה שנולדו בשליש האחרון של המזל. לכן, חשוב מאוד לבדוק את הנתונים ולהיצמד לעובדות ולא להיצמד לאופטימיות שאולי לא תמיד תהיה במקומה. זה הזמן להסיק את המסקנות הנכונות לעשייה לאחר שנים לא קלות.

   

  זוהי שנה מצויינת לבדוק את הרווחים העתידיים שלכם ולתכנן בהתאם את תוכניותיכם. מבחינה אישית ורומנטית, עד ליום ההולדת הבא שלכם, תהיה זו שנה שבה תעדיפו לעיתים חברות טהורה ונקייה על פני מערכת יחסים אינטימית פיזית. זו ההזדמנות לטפח את התקשורת בזוגיות.

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים