שתף קטע נבחר

אתר המלונות לפי שעה מגיע לישראל

האתר הבינלאומי Hotels By Day להזמנת חדרי מלון למספר שעות מתחיל לפעול בארץ עם מחירים זולים מאוד - יחסית להשכרת החדרים ללילה. למי השירות פונה ומה המחירים בתל אביב? כל הפרטים בכתבה

זה לא מה שאתם חושבים: הפלטפורמה הבינלאומית להזמנת חדרי מלון פנויים למשך מספר שעות, Hotels By Day נכנסת לפעילות בישראל ומאפשרת הזמנת חדרי מלון במחיר הזול בעד 50% ממחיר חדר לשהיית לילה.

האתר Hotels By Day (מתוך אתר Hotels By Day)
האתר Hotels By Day(מתוך אתר Hotels By Day)

מדובר בפלטפורמה אינטרנטית שמאפשרת לאנשים הזקוקים לחדר רק לכמה שעות. כמו למשל, אנשי עסקים שמגיעים לארץ וזקוקים לעבוד ולנוח בזריזות לפני שממשיכים לטיסה או תיירים ונוסעים המחפשים חדר מלון בלי ללון בו. 

 

מדובר בתופעה מוכרת בעולם הנקראת בקיצור DAY USE (שימוש יומי), והיא באה לגשר על הפער הקיים במלאי חדרי מלון ריקים בעיקר בשעות הבוקר לבין תיירים ולקוחות שזקוקים לחדר לכמה שעות כדי להתרענן לאחר טיסה, להניח את החפצים או פשוט ליהנות משירותי בית מלון כמו בריכה, ספא ועוד.

אחד מחדרי השינה הפרטיים ()
באים לשים את הראש לכמה שעות
  

לדברי יאניס מואטי, מנכ"ל ומייסד Hotels by Day, שהוקמה ביחד עם שותפים בשנת 2015, הרעיון על הקמת החברה נבע מטיולים אישיים שלו. במהלכם, הוא מתאר כי היה זקוק להאריך את זמן השהייה בבית המלון והבין כי יש בכך אפשרות גם למלון להגדיל את הכנסותיו על ידי השכרת חדרים פנויים לפרקי זמן קצרים וגם לסייע לאנשים שזקוקים לחדר לכמה שעות.

 

לאחר פעילות במספר ארצות החברה מתחילה כאמור לפעול גם בישראל ומציעה מגוון חדרים בבתי מלון בטווח השעות בין 7 בבוקר ו-9 בערב במחירים שנעים בין 700-190 שקלים לחדר. זאת בהתאם לרמת המלון.

 

"אם בעבר הזמנת חדר ליום העלתה אסוסיאציה רומנטית, אנו רואים היום שהסיבות בגינן מזמינים חדר ליום הינן רבות ומגוונות. אנו עובדים במגוון רחב של מדינות עם הרשתות המובילות בעולם, ביניהן: Hilton, Hyatt, Marriott ורבות נוספות, עם מעל מאה אלף הזמנות דרך הפלטפורמה. אני גאה לפתוח אפשרות זו בפני הקהל הישראלי", אמר ליאור יואב, מנהל אזורי מזרח תיכון ואירופה.

המלונות התל אביביים כבר בפנים (מתוך אתר Hotels By Day)
המלונות התל אביביים כבר בפנים(מתוך אתר Hotels By Day)
 

בבדיקה אקראית שערכנו באתר של החברה מצאנו חדרים במספר מלונות בתל אביב, להיום (חמישי), מהשעה 10 בבוקר עד 6 בערב, במחירים של כ-400-300 שקלים.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פלטפורמת המלונות לשעה - מעכשיו גם בישראל
מומלצים