שתף קטע נבחר

בסביבת רפואה המומים מהפועל ת"א: "אין גבול לחוצפה"

אחרי שהקבוצה טענה כי המאמן הפר חוזה ולכן היא לא צריכה לשלם פיצויי פיטורים, מקורביו משיבים מלחמה: "בהפועל חיים בסרט, האחים ניסנוב ישלמו את כל הפיצוי"

בסביבתו של קובי רפואה היו המומים מהמכתב שנשלח אליו ונחשף לראשונה ב-ynet, שלפיו הוא הפר את החוזה עם המועדון. "אין גבול לחוצפה של הפועל תל אביב. לטעון שקובי רפואה הפר חוזה כי לא דיבר עם כמה גורמים זוטרים במועדון? המלחמה רק התחילה והאחים ניסנוב ישלמו את כל הפיצוי", אמרו מקורבים למאמן.

 

על פי חוזהו המקורי של רפואה, הנאמד בכ-600 אלף שקל נטו לעונה, במקרה של פיטורים הוא אמור לקבל את מלוא שכרו. במכתב שנשלח מהפועל אחרי הפיטורים נטען שהמאמן הוא זה שבעצם הפר את חוזהו, כי היה לכאורה בנתק עם גורמים במועדון כמו דן רומן ואנשי צוות נוספים. מעבר לכך, בהפועל טענו שהמאמן הסב נזק למחלקת הנוער, מאחר שלטענתם היה בנתק עם מאמן קבוצת הנוער אורי אוזן.

קובי רפואה (צילום: אורן אהרוני)
קובי רפואה. המקורבים מבהירים שהמלחמה רק התחילה(צילום: אורן אהרוני)

 

יש לציין כי רפואה היה לאורך הדרך בקשר ישיר עם מנהל מחלקת הנוער, עומר בוקסנבוים, ושידרג שחקני בית כמו שי אליאס, רז שלמה, עידן כהן ואחרים. הפועל תל אביב למעשה הודיעה כי אינה מוכנה לשלם למאמן את הפיצוי כלל, והוא אף נדרש להשיב מיידית את המכונית שקיבל מהמועדון והייתה כלולה בחוזה שלו.

 

פרקליטו של רפואה, עורך דין רועי רוזן, ישיב על המכתב של הפועל וידרוש לקבל את מלוא הפיצוי. "בהפועל חיים בסרט, הם בחרו לפטר את רפואה ועכשיו יצטרכו לשלם. תהיה מלחמה גדולה", הסבירו בסביבת המאמן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יאיר שגיא
קובי רפואה
צילום: יאיר שגיא
מומלצים