שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  השמיים מתבהרים: הורוסקופ חודש יוני
  ביקורתיים ובררנים, מצפים לנסיך על הסוס הלבן, משקיעים חכם ומתוחכם ומוצאים חברים חדשים - מה צפוי לכל אחד ואחת מכם בחודש יוני שמתחיל מיד? קראו את הורוסקופ החודש ותגלו

  חודש יוני בפתח ואיתו חג השבועות, חודש אחרון לפני היציאה לחופש הגדול וגם הימים מתארכים ונעשים מהבילים. אז מה צפוי לכל בת ובן מזל על הגלגל? קראו את ההורוסקופ החודשי שלכם ותגלו:

   

  הגלגל ממשיך להסתובב (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  הגלגל ממשיך להסתובב(צילום: shutterstock)

   

  מזל טלה

  כוכב מרקורי משדר אליכם אנרגיה קלילה ולא מחייבת. בתקופה זו צפויים טיולים רבים, מסעות, בילויים במקומות נופש והיכרויות מפתיעות בבתי-מלון. מיקומה של השמש מבשר על כל שצפויים יחסים טובים עם ילידי המזלות תאומים ובתולה.

   

  בתחום הרומנטי: זו תקופה טובה לתחילתם של קטעים לוהטים אך אין ללחוץ על בני הזוג. כדי להתמיד בסגנונכם החדש תצטרכו לבצע מהפך במסגרת החברתית לה הורגלתם או אפילו להצטרף אל מסגרת חדשה וליבראלית יותר.

   

  שימו לב, המצב הקוסמי רומז שאתם עומדים להצליח בעסקה שזרועותיה חובקות עולם.

   

  מזל שור

  בחודש הקרוב כוכב נוגה מכניס אל חייכם לא מעט טלטלות ומשברונים. אתם תצטרכו להסתייע בהרבה טאקט ודיפלומטיה על מנת לחלץ את הזוגיות מן הבוץ בו היא תקועה.

   

  עסקה פיננסית שחלמתם עליה, מתחילה לקרום עור וגידים: יחד עם זאת, עדיין דרוש מסע שכנוע כדי לזרז את מהלך העניינים.

   

  בתחום הקריירה נפתח עבורכם חלון הזדמנויות במהלך השבועיים האחרונים של החודש - שינויים במקום העבודה מובילים לאפשרויות חדשות שלא הבאתם

  בחשבון. אל תשכחו כי כל שינוי הוא מעין הזדמנות בתחפושת. טיפ: מיצאו את האנשים שיתמכו בכם מאחורי הקלעים.

   

  מזל תאומים

  בחודש הקרוב כוכב מאדים משפיע עליכם, זה אומר שמקומות בילוי ליליים ואינטימיים צופנים עבורכם מזל וריגושים: נראה כי אין לכם בעיה ליטול יוזמה, וזאת גם אם אתם חורגים מן הכללים המקובלים.

   

  בעבודה אנשים בעלי מעמד גבוה נוטלים אתכם תחת חסותם. רבים מכם זוכים בקידום שלא ממש ציפו לו. זה הזמן המתאים לבקש תוספת שכר והטבות.

   

  מזל סרטן

  מיקומו של אוראנוס מבשר על עיתוי נפלא לחתימה על חוזים רשמיים, כמו גם קבלת קביעות במשרות ארעיות. כמו כן, הוא מבשר טובות לאלה מכם המבקשים לפצוח במשטר של דיאטה או שיפור אורח החיים.

   

  כוכב פלוטו נושא ברכה להשקעות פיננסיות שביצעתם לפני זמן רב ויהיה עליכם לשקול האם להמשיך את ההשקעה או למכור ו"לצאת".

   

  בסוף השבוע האחרון של החודש אתם צפויים להתמודד עם משברים משפחתיים שאיש כבר אינו זוכר כיצד פרצו. טיפ: נסו להזתכל על הדברים מנקודת מבטם של הסובבים אתכם, זה יקל עליכם לקבל את הביקורת.

   

  מזל אריה

  בתקופה זו אתם מרגישים חיוניים ואנרגטיים מתמיד. בתחום החברתי, אתם תופתעו כאשר תיווכחו לדעת עד כמה אתם אטרקטיביים ומושכים. ככל שהפרטנרים שלכם נראים כקשים יותר להשגה, כך תגבר עוצמת העזרה שתוגש לכם מצד הכוכבים. אל תרימו ידיים לנוכח אובייקטים שעושים קולות של אדישות.

   

  עבודה ולימודים: הממונים עליכם מודעים להשקעותיכם ואינם מאחרים לתגמל אתכם בהתאם. הדבר נכון גם בנוגע ללימודים, ההשקעה שלכם מביאה תוצאות ואתם מקבלים זריקת אנרגיה לקראת מבחנים שיערכו בקרוב.

   

  מזל בתולה

  בתחילת החודש אתם מרגישים חסרי אנרגיה וקיימת אפשרות לסבול מבעיות בריאותיות הקשורות למערכת העיכול.

   

  אתם לא מצליחים להבין מה קורה והתחושה היא שהסביבה אינה רואה בעין יפה את הצלחתכם. אל דאגה: גורמים רבי יכולת מסייעים לכם להיפטר מאנרגיות שליליות, כולל אלו שניצבו תחת השראתו של עין הרע.

   

  אבל לא הכל רע, מדובר בתקופה נפלאה עבור חשבון הבנק שלכם, כמו גם עבור עסקים המבוססים על אמון וגישה עניינית.

   

  בשורת החודש: בקרוב צפויה החלמה מהירה לאלה מכם שנפצעו לאחרונה או סבלו מאלרגיות.

   

  מזל מאזניים

  בניגוד לאופי הטבעי שלכם, אך בהשפעתו של כוכב מרקורי, אתם מוצאים את עצמכם ביקורתיים ובררנים מהרגיל. עכשיו, יותר מתמיד, אתם שואפים אל בני זוג מושלמים אשר אין בהם פגם. תוכלו לזכות בחיזורים והצעות אך עליכם להתפשר מעט עם האופטימלי, ולא להמתין לבואו של האידיאלי.

   

  בעבודה (וגם בלימודים) אתם מאמצים גישה פרפקציוניסטית, שעשויה להיטיב עם תפוקתכם, אך לא ממש מומלצת ליחסיכם עם עמיתיכם. בכל מקרה אסור לכם לקחת את החיים ברצינות רבה מדי, והדגש בחודש הקרוב הוא יותר על כיף ובילויים בחברת אנשים ממזלות עקרב, שור ודגים.

   

  מזל עקרב

  זה הזמן להעלות אל פני השטח את שמו של אדם הצפון במחשבותיכם, אשר עד עתה לא לא היה לכם את האומץ לחזר אחריו. העניקו עדיפות רומנטית לילידי מזלות האוויר, כלומר: למאזניים, לתאומים ולדליים.

   

  במקביל, זהו עיתוי מושלם להציג מועמדות למשרות (ג'ובים) שלכאורה גדולות עליכם בכמה מספרים.

   

  טיפ מהכוכבים: נסו לסלוח לעצמכם על חטאי העבר, אתם יודעים, אלה שאינם משפיעים יותר.

   

  מזל קשת

  בחודש הקרוב צפויות השקעות חכמות ומתוחכמות הצופות את העתיד. האינטואיציה שלכם תהיה חדה ומושחזת מתמיד, ואתם יכולים לסמוך על תחושות הבטן שלכם.

   

  במקביל להצלחות הרבות שלכם, אתם חווים אנרגיות מעכבות החל מה-15 בחודש. התופעה מרסנת במקצת את אופייכם הלוהט, ויוצקת אנרגיה הרמונית אל נתיב הזוגיות. זה הזמן להתפייסות, לקיום תקשורת טובה עם בני זוג ולשאוף לשלום-בית. מסלול הקריירה צופה טובות לאלה מכם העוסקים בפיננסים ובמתמטיקה.

   

  בסוף השבוע האחרון של החודש תסבוכות משפחתיות צפויות לבוא אל חוף מבטחים.

   

  מזל גדי

  מיקומו של כוכב מאדים ברקיע מקלף אתכם מן השריון שאתם נוטים להתבצר בו, ופותח אתכם לאנרגיות תוססות ונועזות בתחום החברתי ובעבודה. נראה כי אתם הולכים לסגור חשבון עם אנשים שנהגו לרדת לחייכם, ובכלל זה גם בני זוג שהכבידו (אם הכבידו).

   

  יזמות: זה הזמן להתעניין בפרויקטים פיננסים שהתשואה להם עשויה להיקטף בעתיד הרחוק. צפויה לכם הצלחה.

   

  לקראת 24 בחודש אנרגיות חלומיות מציפות את תחום הזוגיות, בעיקר עבור אלה אשר הפכו יחסי ידידות ליחסים רומנטיים. טיפ: תזרמו.

   

  מזל דלי

  אתם צפויים לחוות חודש מוצלח. אם שקלתם להקים שותפות כלשהי (עבודת צוות), או ליטול שותף לעסקיכם – זה הזמן.

   

  בתחום הזוגיות אתם בראש אחד עם הפרטנרים שלכם, ומצליחים לראות את הדברים גם מנקודת המבט שלהם. הדבר גורם לכם להיות "בעננים".

   

  צפויה הצלחה לעוסקים בפסיכודרמה, בריפוי בעיסוק, בילדים בעלי צרכים מיוחדים, בייעוץ כזה או אחר ובכלל, בעבודה עם קהל.

   

  מזל דגים

  מיקומו של כוכב ונוס מסייע לכם להתבונן בעיני הפרטנרים לזוגיות ולומר להם את אשר רובץ לכם על הלב. זה הזמן לטפל במשקעים ובחריקות בתחום ההוא-ההוא, אתם יודעים.

   

  בתחום החברתי אתם פורחים בחודש הקרוב יהיו מי שיטענו כי רוח ילדותית קפצה עליכם, אך טוב תעשו אם פשוט תתעלמו מהערות שנועדו לעקוץ.

   

  בסופי השבוע אתם זורמים אל תוך חגיגה של בילויים, ואתם מרגישים טוב עם עצמיכם ועם היכולת שלכם לחבר בין אנשים.

   

  מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים