שתף קטע נבחר

שמה החדש של ליגת העל: ליגת הבורסה לניירות ערך

מינהלת הליגות והבורסה לניירות ערך סיכמו על שיתוף פעולה לשלוש שנים החל מהעונה הקרובה, במסגרתו ישונה שם הליגה. היקף החסות הוא מעל 12 מיליון שקלים לכל התקופה

מינהלת הליגות לכדורגל והבורסה לניירות ערך סיכמו על שיתוף פעולה אסטרטגי לשלוש שנים החל מעונת המשחקים הקרובה. המשמעות: שמה החדש של ליגת העל בכדורגל יהיה "ליגת הבורסה לניירות ערך", אחרי אישור ההסכם על ידי דירקטוריון הבורסה.

 

ההסכם החדש עם הבורסה לניירות ערך יחליף את ההסכם שנחתם בעונה האחרונה בין המינהלת לג'פניקה, שמסתיים בימים אלו. שיתוף הפעולה יעניק לבורסה לניירות ערך ולפעילותה חשיפה במסגרת משחקי ליגת העל. היקף החסות הוא מעל 12 מיליון שקלים לשלוש העונות הבאות, החל מעונת 2019/20.

 

הסכם חדש. כלפון (צילום: מינהלת הליגות לכדורגל) (צילום: מינהלת הליגות לכדורגל)
הסכם חדש. כלפון(צילום: מינהלת הליגות לכדורגל)

 

יו"ר מינהלת הליגות לכדורגל, ארז כלפון: "השותפות החדשה עם הבורסה לניירות ערך, אשר מהווה אבן יסוד בכלכלה הישראלית, היא משמעותית לליגת העל ואני בטוח כי תתרום רבות לתדמית הליגה, תסייע בהקניית כלים פיננסיים לשחקני הכדורגל, אשר יבטיחו את איתנותם הכלכלית גם לאחר פרישתם מהמשחק, ותיתן לציבור הישראלי את החוט המקשר בין ספורט וכלכלה".

 

מנכ"ל הבורסה לניירות ערך בתל אביב, איתי בן זאב: "בשנה האחרונה אנו משקיעים מאמצים רבים בחיבור הבורסה לקהל הרחב ובהגדלת המעורבות וההשתתפות שלו בהצלחת הכלכלה הישראלית דרך שוק ההון. שיתוף הפעולה האסטרטגי עם ליגת העל בכדורגל מהווה הזדמנות מצוינת וייחודית עבורנו לחבור למותג חזק ופופולרי בעל חשיפה רחבה וכמובן לקהלים חדשים ומגוונים - גברים ונשים, מבוגרים וצעירים ומשפחות בכל רחבי הארץ. אנו שמחים מאוד על החיבור המנצח והמרגש שיתרום לא רק לקידומה של הבורסה לניירות ערך, אלא גם ייתן ערך לחיזוק הכדורגל והספורט הישראלי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים