שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הכוכב המבלבל: נפטון עושה לנו בלגן
  כוכב נפטון, הקרוי על שם אל הים, נמצא כעת בנסיגה שתימשך עד לחודש דצמבר השנה – זוהי תקופה של בלבול וחוסר וודאות עבור חלקנו, בעוד שאצל האחרים האהבה, ובעיקר ההתאהבות, פורחת, אך גם זה צריך להיות בעירבון מוגבל

  אנחנו נמצאים בתקופה של חוסר ודאות, ערפול ובלבול והיא משפיעה כעת במפת הכוכבים וכמובן גם על מפת המדינה. הכוכב נפטון, שתפקידו לערפל ואינו מאפשר לראות את המציאות בעין אובייקטיבית, נכנס לנסיגה וגרם לכך שהכנסת פוזרה ובמקביל כולנו נכנסים עכשיו לתקופה של התפתחויות חדשות. נפטון כעת במזל דגים וישהה בנסיגה עד לחודש דצמבר 2019.

   

  זוהי אינה תקופה להחלטת החלטות, אלא לשימור הקיים, ללמוד מחדש את מפת השטח כדי לדעת עם מי להתחבר, ורק בעוד כחצי שנה, ביחד עם תקופת סיום ההליכה המחודשת לבחירות, יצא כוכב זה מהנסיגה ויתיישר וגם אנחנו נדע סוף סוף היכן אנחנו עומדים.

   

  מבלבל אותנו - נפטון בנסיגה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  מבלבל אותנו - נפטון בנסיגה(צילום: shutterstock)

   

  כוכב נפטון מסמל גם את כל נושאי ההתאהבות, היצירה, הרוחניות והנתינה ללא גבולות בהשפעתו החיובית ואילו בהשפעתו השלילית מוכר ככוכב המבלבל,

  יוצר מצבים של חוסר ודאות, חוסר יכולת לראות את המציאות בצורה אובייקטיבית ובלבול חושים. כולנו, מן הסתם, מעדיפים את השפעתו החיובית שכן זו אותה תחושה של יצירתיות והתאהבות שכולם מחכים לה - תחושה של בועת אנרגיה נעימה שאופפת ומושכת להיכנס אליה ולהיסחף אל תוכה. את השפעתו היותר טובה של כוכב זה יחושו המזלות הבאים: דגים, שור, סרטן, עקרב וגדי - תרגישו הרבה יותר רוחניים, רומנטיים, יצירתיים ואף מאוהבים בצורה סוחפת, אך מבלי לאבד את עצמכם בתוך הקשר.

   

  לעומתם יהיו מזלות אחרים, ובעיקר אלו שנולדו בשליש השני של המזל, שיושפעו בצורה שלילית מהקשר ואלו הם: בתולה, קשת, תאומים, אריה ומאזניים. אלו יחושו בערפול כלשהו שיאפוף אותם ויפריע לחשיבה שקולה והחלטית, בלבול, חוסר יציבות ונראה שיהיו הרבה יותר רגישים לסביבה, עד כדי כך שיתנו לאנרגיות של אחרים להשפיע עליהם. מומלץ להם לקחת עזרה על מנת שיצליחו לחשוב ביחד בדרך רציונאלית. החיים יזמנו להם אירועים רבים שיוציאו אותם מאיזון, הם ירגישו חוסר ודאות ולא ידעו כיצד לפעול בנסיבות החדשות שנוצרו.

   

  כוכב נפטון (צילום: נאס"א) (צילום: נאס
  כוכב נפטון(צילום: נאס"א)
    

  אל תשכחו להסיר את המשקפיים הוורודים

  מבחינה רגשית אתם עלולים להיפגש עם אדם אשר תאמינו בכל ליבכם שהוא האדם לו חיכיתם כל ימי חייכם – "הנפש התאומה" שלכם. השפעתו המאתגרת של נפטון היא בכך שאינו מאפשר יכולת ראייה אובייקטיבית, ולכן נראה שתראו את הדברים בדרך אופטימית שמתאימה לתפיסת עולמכם, ותתעלמו מכך שייתכן שהעובדות בשטח מצביעות שעדיין רב הנסתר על הנגלה.

   

  אותו רגש עילאי מרומם נפש הגורם לתחושות אלה, הוא, למעשה, חומר כימי המופרש במוח והנקרא פנילאתילמין. חומר זה מופרש למשך כשנתיים-שלוש וזהו גם הזמן שאדם מרגיש את תחושת ההתאהבות משתלטת עליו. התחושה הטובה שמעורר הקשר החדש, היא של הימצאות בתוך בועה משותפת אנרגטית המעשירה את שני הצדדים ונותנת תחושה עילאית של התרחבות הנפש, שמחה והנאה. את כל התחושות המופלאות והנהדרות האלו, מעורר האדם שנשלח על ידי הקרמה (גורל) להיות הקשר הגורלי שדרכו נלמד "שיעור" להמשך התפתחותנו.

  שימו לב שאתם לא מסתכלים על הכל מבעד למשקפיים ורודים (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  שימו לב שאתם לא מסתכלים על הכל מבעד למשקפיים ורודים(צילום: shutterstock)

  הבעיה בקשר זה היא שהתחושה הטובה אינה נותנת לאדם החווה את אנרגיית ההתאהבות לראות את האדם העומד מולו כפי שהוא באמת, אלא צבוע בצבע "ורוד", כך שהכול נראה טוב, יפה ונהדר. הבעיה מתחילה לאחר שהשפעת החומר הכימי מסתיימת ואז מתחילה אותה ההבנה אצל האנשים אשר מתעוררים למציאות אחרת, ומבינים שלמעשה לא ראו נכון את האדם אשר מולם ומרבית הדברים שחשבו עליו, אינם מתקיימים במציאות. ההתעוררות קשה וכואבת, שכן השפעת כוכב זה נמשכת בין שנתיים לארבע שנים, ובינתיים ייתכן שכבר עבר זמן עד לקבלת התובנה המתאימה.

   

  במקרה הטוב (ויש גם כאלו), גם לאחר ההתעוררות מהשפעת הכוכב, עדיין תישאר תחושת חברות, אהבה, הערכה, כבוד הדדי וכל הנלווה לזה. אלו שחשים בכך, ימשיכו בזוגיות ובשותפות יוצרת ופורייה, ואילו אלו שהתעוררו למציאות אחרת, יתחילו תהליך ארוך וכאוב של פרידה. הדבר הנכון בפרק זמן זה של תחושת ההתאהבות היוצרת מצב של בלבול, הוא לא לנקוט עמדה כלשהי ולחכות זמן מה עד אשר יתבהרו הדברים. לכן, אלו מכם שחווים התאהבות, קשיים וחוסר ודאות מכל סוג שהוא, מומלץ לכם להשהות החלטותיכם ולא להחליט החלטות חפוזות כדי שלא תצטערו מאוחר יותר עם תום מעבר כוכב זה.

   

  עכשיו, כשאנחנו נמצאים באחד השיאים של השפעה כוכבית זו, בחרתי לפרט את הנושא הרגשי כיוון שהוא זה שמושפע במיוחד בתקופה זו. חשוב לדעת שכוכב נפטון עלול להשפיע גם על גורמים נוספים, כגון: עבודה, בריאות, כספים, יצירה וכו'. מומלץ לכל אחד לבדוק השפעה זו בהתאם למפה האישית שלו. כמו כן, היה טוב אם גם שליטי המדינה היו נועצים באסטרולוגיה, כדוגמת הנשיא רייגן בזמנו, כדי למנוע טעויות.

   

  במקרה ואתם חייבים לבצע החלטות, החליפו דעות עם אנשים אובייקטיביים שאתם סומכים על מילתם והשקפת דעתם או התייעצו עם אנשי מקצוע.

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  על שם אל הים - נפטון
  צילום: shutterstock
  צילה שיר אל
  מומלצים