שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מיכל אנסקי: "עכשיו טוב, אני מנסה לחזור לשגרה"

  פגשנו את מיכל אנסקי בהופעתה הפומבית הראשונה בארץ מול קהל מאז השיתוק שתקף אותה במפתיע, והיא נראתה אופטימית מתמיד: "איבדתי משהו, אבל הרווחתי משהו הרבה יותר גדול". צפו בסרטון

  חודשיים וחצי חלפו מאז שתקף את אשת התקשורת מיכל אנסקי שיתוק על שם בל, והיום התקיימה הופעתה הפומבית הראשונה בארץ בפני קהל. חודשים לא פשוטים עברו על אנסקי, שתיעדה את המחלה ואת תהליך ההחלמה ממנה בחשבון האינסטגרם שלה. אנסקי משמשת כפרזנטורית של דג הברמונדי ישראלי, והיום (יום שלישי) התקיימה מסיבת עיתונאים מתוקשרת. אנסקי היא זו שמובילה את הקמפיין.
  מיכל אנסקי (צילום: תיקי גולן)
  מיכל אנסקי, יפה מתמיד(צילום: תיקי גולן)
  ההשקה של הדג נדחתה עד שאנסקי תתקדם עם תהליך השיקום ותוכל לעמוד ולדבר מול הקהל. "זה קלישאתי, אבל לפעמים אנחנו צריכים לאבד משהו בשביל להעריך אותו", מודה אנסקי בגילוי לב. "אבל איבדתי משהו והרווחתי משהו הרבה יותר גדול ועכשיו טוב ואני מנסה לחזור לשיגרה. אנחנו טובים בתמיכה הדדית, בארץ הזו שאנחנו מאוד אוהבים לרדת עליה, להתחבר יחד, הרגשתי את זה וזה חימם לי את הלב וריפא אותי".
  מיכל אנסקי (צילום: תיקי גולן)
  מיכל אנסקי: "לפעמים צריכים לאבד משהו בשביל להעריך אותו"(צילום: תיקי גולן)
   
   
  אנסקי, שכבר לא מעט זמן נמנעת מאכילת בשר, סיפרה שהיא מקפידה על התזונה שלה, והציעה לחשוב על הרגע שבו המזלג שלנו מגיע לפה, ולא לקבל שום דבר כמובן מאליו. אנסקי חתמה את האירוע ואיחלה לכל הנוכחים בריאות ואוכל טוב.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: תיקי גולן
  מיכל אנסקי: מנסה לחזור לשגרה
  צילום: תיקי גולן
  מומלצים