שתף קטע נבחר

איציק שמולי: "אתמודד על ראשות העבודה"

יו"ר סיעת העבודה הודיע על המהלך: "הגיע הזמן לקחת את המושכות לידיים. אני הסיכוי הגדול ביותר לחיבורים ולכך שרבים יחזרו להאמין מחדש בעבודה"

 

איציק שמולי אולפן ynet מפלגת העבודה  (צילום: עידן ארבל )
איציק שמולי(צילום: עידן ארבל )

ח"כ איציק שמולי הודיע הערב (ד') כי יתמודד על ראשות מפלגת העבודה.

 

"הגיע הזמן לקחת את המושכות לידיים", אמר שמולי. "אתמודד על ראשות מפלגת העבודה ואוביל אותה לפרק חדש ומלא תקווה. אני הסיכוי הגדול ביותר לחיבורים ולכך שרבים יחזרו להאמין מחדש בעבודה".

 

בסרטון שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו, אמר שמולי: "הגיע זמן למנהיגות מחברת שמסתכלת לציבור בעיניים. זה הזמן שלנו להחזיר את האמון של רבים שאיבדנו בדרך, לרקום שותפויות חדשות ולפרוץ יחד את גבולות המחנה כדי להגדיל את הסיכוי לשינוי. אני מתמודד על ראשות מפלגת העבודה ואוביל אותה לפרק חדש ומלא תקווה".

 

אבי גבאי  (צילום: AFP)
לא יתמודד על תפקיד היו"ר. גבאי(צילום: AFP)

אתמול הודיע יו"ר המפלגה אבי גבאי לא יתמודד על ראשות מפלגת העבודה בבחירות מקדימות לקראת הבחירות הכלליות בספטמבר. גבאי הכריז על הצעד יום לאחר הפרסום ב-ynet שלפיו גורמים במפלגה טענו כי הוא אינו מתכוון להתמודד שוב על ראשותה.

 

"לתומכים, החברים והשותפים היקרים והאהובים שלי, אני מבקש לעדכן אתכם שלא אתמודד על ראשות המפלגה בבחירות שיתקיימו בחודש הקרוב. הכיוון היה ברור כבר בליל הבחירות האחרונות אבל החלטות גדולות לא מקבלים בעת סערה ולכן המתנתי עד שהדברים יהיו אקטואלים בכדי להחליט ולהודיע. אני מבקש להודות לכולכם על התמיכה, האמונה, על הפעילות והעשייה ועל הכוח והעידוד שנתתם לי ולמשפחתי", כתב גבאי.

 

"כשחשבתי על הדברים בשבועות האחרונים ראיתי עיניים רבות. עיניים שמאמינות ואומרות שאסור לוותר, עיניים שאני יודע שהן עצובות לקרוא את הדברים. חלקכם הפכתם לשותפי דרך עוד לפני בחירתי בפריימריז לפני כשנתיים, ורבים אחרים הצטרפו לאחר מכן. חלקכם פעילים שנים רבות במפלגה ואחרים שהצטרפו לראשונה איתי. יחד הפכנו למחנה גדול שמחפש להוביל לשינוי במפלגה ובמדינה. לצערי הגדול זה לא הצליח".

 

שני מתמודדים נוספים על ראשות מפלגת העבודה הם חברי הכנסת סתיו שפיר ועמיר פרץ. גם אלוף במיל' יאיר גולן אמר כי הוא שוקל להתמודד לתפקיד. מי שלא יתמודד הוא ח"כ טל רוסו, ששוריין על ידי גבאי במקום השני ברשימת המפלגה לכנסת ה-21.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידן ארבל
ח"כ איציק שמולי
צילום: עידן ארבל
מומלצים