שתף קטע נבחר

מינויים חדשים ב"קרן אריה יהודה": עו"ד ריקי רוזנברג מונתה ליו"ר, סיגל בר-און לנשיאה

קרן אריה יהודה ישראל הינה קהילה של נשים התורמות למען קידום והעצמת נשים ונערות בחברה הישראלית. היא מהווה חלק מהרשת העולמית של "אריה יהודה", אשר כוללת 18,500 נשים יהודיות ברחבי העולם, שתורמות לקהילותיהן ולישראל

מינויים חדשים ב"קרן אריה יהודה: עו"ד ריקי רוזנברג מונתה ליו"ר הקרן, וסיגל בר-און, היו"ר היוצאת מונתה לנשיאת בקרן.

 

בטקס רב משתתפים שהתקיים בשבוע שעבר, מונתה עו"ד רוזנברג לתפקיד והחליפה את סיגל בר-און, אשר סיימה 4 שנות כהונה  בתפקיד היו"ר של קהילת הנשים הישראליות הפילנתרופיות. עו"ד רוזנברג התמחתה בתחום המיסים, בעלת משרד עו"ד שעסק בתחום זה וחברה פעילה בקרן אריה יהודה מזה כ-18 שנים.

 

 מימין: סיגל בר און היורית היוצאת לתפקיד הנשיאה (צילום: דבורה שרר)
מימין: סיגל בר און היורית היוצאת לתפקיד הנשיאה(צילום: דבורה שרר)

 

בר-און שמונתה לנשיאת הקרן, סיכמה את פעילות הקרן בארבע השנים האחרונות, בהן הוכפלו מספר התורמות הפילנתרופיות הישראליות, תקציב התמיכה  של הקרן בפרויקטים חברתיים שבר שיאים חדשים, ואמרה: "אני מאחלת לעו"ד רוזנברג הצלחה בתפקידה. זוהי זכות לעמוד בראש ארגון חברתי מעורר השראה ולהוביל את העשייה החברתית למען קידום והעצמה של נשים ונערות לצד השליחות של הרחבת העשייה הפילנתרופית הנשית בישראל".

 

קרן אריה יהודה - ישראל הינה ייחודית בקרב ארגוני הנשים בישראל, ופורצת דרך בפילנתרופיות נשים. הקרן מהווה חלק מהרשת העולמית של "אריה יהודה", אשר כוללת 18,500 נשים יהודיות ברחבי העולם, שתורמות לקהילותיהן ולישראל. אריה יהודה ישראל פועלת תחת חסותה של הרוח הישראלית אשר שייכת לסוכנות היהודית.

 

פעילות הקרן

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דבורה שרר
היו"ר הנכנסת והיו"ר היוצאת
צילום: דבורה שרר
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים