שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  היום: יושק המשאף המדיד לצריכת קנאביס רפואי

  חברת סאיקי מדיקל הודיעה היום כי תחל בשיווק המשאף שפיתחה לצריכת קנאביס רפואי, המאפשר שאיפת מינון מדויק של קנאביס רפואי. המשאף יהיה זמין לרכישה עבור מטופלים בעלי רישיון לקנאביס רפואי ומרשם למשאף

  חברת סאיקי מדיקל הודיעה היום (ד'), כי תחל בשיווק המשאף שפיתחה לצריכת קנאביס רפואי.

   

  המשאף עובד באמצעות מחסניות המוטענות מראש בקנאביס. המשתמשים שואפים את הקנאביס לאחר תהליך חימום שזה עובר. המשאף מאפשר את זרימת החומר אל ריאותיו של החולה באופן מבוקר.

   

  קראו עוד:

  4 חודשים לרפורמת הקנאביס הרפואי: מחסור במלאי בבתי המרקחת

  חולים טוענים: רפורמת הקנאביס מייקרת את הטיפול פי 3

  "הקנאביס מחזיק את אבא בחיים, אין לנו כוחות להיאבק במשרד הבריאות"

   

  בחברה מסבירים כי הייחודיות של המשאף הוא בכך שהוא מאפשר שאיפת מינון מדויק של קנאביס רפואי, תוך מזעור תחושת האופוריה והבלבול שצריכת הצמח גורמת.

   

  לכתבה! משאף קנאביס ( )
  משאף קנאביס מדיד

   

  אחידות בריכוז החומרים הפעילים

  המכשיר של החברה, כך מקווים מפתחיו, אמור לתת פתרון לאחת הבעיות המרכזיות של טיפול בקנאביס רפואי – בעיית אחידות הטיפול. מוצרי קנאביס רפואי נבדלים אלו מאלו בריכוז החומרים הפעילים.

   

  תפרחות קנאביס שגדלו על אותו הצמח יכולות לעיתים להיות שונות אלו מאלו בריכוז החומרים הפעילים. ההבדלים בין ריכוז החומרים הפעילים בצמח גרמו לשוני באיכות הטיפול. מטופלי קנאביס רפואי נדרשים להעריך את מינון וכמות החומר אותו הם צורכים.

   

  "הטיפול במשאף סייקי מאפשר טיפול מדיד בקנאביס רפואי בשאיפה", מציינים בחברה ומוסיפים כי המשאף נוסה במחקרים קליניים.

   

  פרי דוידסון, מייסד ומנכ"ל החברה מסר עם יציאת המוצר לשוק כי "פיתחנו טכנולוגיות למתן צמחים גולמיים בצורה מדידה בדיוק של מיקרוגרמים וביצענו ניסויים קליניים שאמצעותם גילינו לראשונה מהו המינון המומלץ לקנאביס בשאיפה".

   

   ( )
  פרי דוידסון והמשאף. פיתחנו טכנולוגיות למתן צמחים גולמיים בצורה מדידה בדיוק של מיקרוגרמים

   

  רמות הכאב פחתו כ-20 דקות אחרי השימוש

  במחקר שביצעה החברה ב-12 משתמשים דיווחו המטופלים כי רמת הכאב שהם חשו פחתה מרמה של 7 לרמה של 4 בטווח זמן של חצי שעה עד שעה לאחר השאיפה. 78% מהמשתתפים ציינו כי הם מסכימים מאוד עם האמירה כי המכשיר קל לשימוש בעוד ש-26% מהם ציינו שהם מסכימים עם האמירה.

   

  במחקר אחר שביצעה החברה נמצא כי רמות הכאב של המשתתפים פחתה ב-45% כעשרים דקות לאחר השאיפה. רמת הכאב שחשו הנסיינים חזרה לרמה שלפני השאיפה לאחר 90 דקות.

   

  המשאף של סייקי ישווק על ידי חברת טבע ישראל והמרשם אליו יינתן על ידי היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות.

   

  על פי הודעת החברה, המשאף יהיה זמין לרכישה עבור מטופלים בעלי רישיון לקנאביס רפואי ומרשם למשאף בעלות של 1,950 שקלים בתוספת סכום של 740 שקלים למחסניות שיכילו את הקנאביס.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים