שתף קטע נבחר

פרשמרקט במו"מ מתקדם לרכישת רשת סופר דוש לפי שווי של 200 מיליון שקל

חודש לאחר שהונפקה בבורסה בת"א וגייסה 250 מיליון שקל, רשת הסופרמרקטים של האחים אמיר מנסה שוב לרכוש את הרשת מבת ים המונה 4 סניפים

רשת הסופרמרקטים פרשמרקט, שבשליטת האחים יוסי ושלומי אמיר, במו"מ מתקדם לרכישת רשת סופר דוש מבת ים, לפי שווי של 200 מיליון שקל.

 

קבוצת קפה קפה רכשה את הסושיה ופרנג'ליקו

אחרי שנים של קיפאון: תנובה רכשה מפעל פסטות

קונים פחות: ירידה במכירות של רשתות השיווק

 

סופר דוש מנהלת ארבעה סניפים בבת ים ונחשבת לרשת מצליחה עם שולי רווח גבוהים. בעבר כבר נוהל מו"מ בית הצדדים, שלא הבשיל לעסקה.

 

רשת סופר דוש, בבעלותו של עזרא דוש, החלה את דרכה באוגוסט 1988, אז פתחה המשפחה את סניף הסופרמרקט הראשון שלה הממוקם בשדרות העצמאות בקרבת חוף הים של בת ים על שטח של 800 מ"ר. בינואר 2004 פתחה החברה סניף שני בקניון בת ים על שטח של 3,000 מ"ר ובפברואר 2006 נפתח הסניף השלישי בקניון בת-ימון על שטח של 3,000 מ"ר. לפני כשנה פתחה הרשת סניף למגזר החרדי הנקרא סופר דוש מהדרין בשטח של 2,000 מ"ר.

סופר דוש (צילום: עמית שעל)
סופר דוש(צילום: עמית שעל)

בחודש שעבר (מאי) הנפיקו האחים אמיר את רשת הסופרמרקטים פרשמרקט לפי שווי של 750 מיליון שקל. בהנפקה גייסה החברה כ-250 מיליון שקל בעיקר משני משקיעי עוגן - אלטשולר שחם ומנורה מבטחים. החברה, שבה מחזיקים האחים אמיר לאחר ההנפקה ב-75%, נסחרת לפי שווי של 1.1 מיליארד שקל.

 

החברה מתמקדת בפורמט החנויות השכונתיות במרכזי הערים ומפעילה 31 סניפים בפריסה ארצית, תחת מספר מותגים, בשטח כולל של מעל ל-22 אלף מ"ר. בפרשמרקט מועסקים כ-1,250 עובדים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים