שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  היחסים מתחממים: הורוסקופ לחודש יולי
  מי זקוק לזריקת מרץ בתחום הקריירה ומה יעזור, אצל מי היחסים צפויים לעמוד במבחן במהלך החודש הקרוב ולמה לא כדאי להדחיק רגשות יותר? ההורוסקופ החודשי של חודש יולי מחכה לכם

  הקיץ הגיע, הטמפ' עולות, כולם יוצאים לבלות בים, בבריכה, במסלולי מים וגם בקניון, בעיקר בשביל המזגן. אז מי צפוי לפגוש את החצי השני שלו במשחק מטקות ומי בזמן רכישת בגדים בחנות, ואיך החופש של הילדים משפיע על המשפחה? זה הזמן לקרוא את ההורוסקופ שלכם לחודש יולי:

   

  אולי האהבה מחכה לכם על חוף הים? קראו את ההורוסקופ החודשי שלכם ותגלו (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  אולי האהבה מחכה לכם על חוף הים? קראו את ההורוסקופ החודשי שלכם ותגלו(צילום: shutterstock)
   

  מזל טלה

  כוכבים המשפיעים על הבית השניים עשר של מפת הלידה שלכם, מאפשרים הגשמת חלומות בתחום הזוגי. אנשים המגיעים אליכם דרך מכרים ואנשי סוד, עשויים לסגור עבורכם קשרים אשר ללא עזרתם, יכולתם רק לחלום עליהם.

   

  בעבודה: טיפוסים בעלי לשון חלקלקה ינסו להמעיט בערך הישגיכם: במקום לקחת אותם ללב, כדאי שתתחברו עם אלה שבאמת רוצים בטובתכם.

   

  טיפ החודש: כדאי לשים לב לאנשים הרוצים בטובתכם, אך מתנהלים בדרך שלומיאלית.

   

  מזל שור

  כוכב נוגה מקיים קשרים עם כוכבים בעלי אנרגיות מחשמלות ויוצאות דופן בתקופה זו של השנה. אתם מתחילים לשלוט בסודותיו של תחום העשוי להכניס לכם רווחים מרשימים: אל תהססו להיעזר במקצוענים שכבר התנסו במסלול המדובר.

   

  גורמים סמכותיים במקום העבודה, יאפשרו לכם להציג עמדות המחדדות את דרישותיכם: בסיפור הזה אתם לגמרי לבד, ככה שאין מקום להיעזר ביועצים. מה שלא תצליחו לעשות לבד, לא תצליחו לעשות בכלל.

   

  אחת התכונות הטובות שבכם היא "לב גדול ורחב": בחודש הקרוב המזל הטוב ירעיף עליכם מטובו

  ברגע בו תקדישו חלק משעות הפנאי שלכם למטרות שעניינן סיוע לזולת.

   

  מזל תאומים

  הכוכב המשגיח עליכם נע בתקופה זו בין גזרות שמיים בעלות אופי שונה זו מזו: אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתתאפקו מרטינות הקשורות בפרשיות רומנטיות שהסתיימו, ממש כשם שתפגינו איפוק בנוגע לפרשיות חדשות אשר זה עתה נכנסו אל מעגל חייכם.

   

  אנשים שהקריירה שלהם הובילה אותם לעמדות סמכותיות, שואפים לעניין אתכם במשרות מפתות: ידיעות שמגיעות אליכם ברגעים הנכונים, עוזרות לכם לקרוא את המפה החברתית בארגון בו אתם מתפקדים או בפשטות, מסייעות לכם להבין "מי נגד מי".

   

  החל מהשבוע השלישי של החודש אתם צפויים לחוות סערות רגשיות שיסתיימו בהפי-אנד.

   

  מזל סרטן

  קשרים עם אנשים ממזלות האש (טלה, אריה וקשת) עשויים להפגיש אתכם עם רגשות אשר עד כה העדפתם להדחיק ולהכחיש. היחסים עימם יובילו אתכם להיכרות עמוקה יותר עם עצמכם: רק כדאי שתיקחו בחשבון שהסיפור הזה נושא אופי של היסחפות וסחרור: אם זה מתאים לכם, אז למה לא?

   

  בעקבות השפעה מעכבת של כוכב נפטון אתם מרגישים שאנשים קרובים רוצים בטובתכם, אבל ממליצים על פתרונות שעלולים להיראות לכם משעממים ונדושים. מה לעשות? לנשום עמוק ולנסות לקבל את דעתם בהבנה.

   

  מזל אריה

  צפוי לכם חודש מאתגר במיוחד. מצב הכוכבים מצביע על כך שבתקופה זו אתם חשופים לטריקים של טיפוסים רודפי בצע: עשו כל שביכולתכם כדי להבחין ולהבדיל בין עסקות נבונות, לבין הצעות מפתות המניחות את כספכם על "קרן הצבי". אל תופתעו אם דווקא מכריכם יגיעו אליכם עם רעיונות עסקיים, שכבר ממבט ראשון הם נראים כטובים מכדי שיהיו מציאותיים.

   

  תחת השפעה מבוכת של כוכב פלוטו, החל מה-15 בחודש צפויה תקופה מוצלחת לשחקני במה ולכל מי שעיסוקם דורש הופעה ייצוגית, וזאת עד לאמצע החודש הבא.

   

  מזל בתולה

  בני הזוג עוזרים לכם להתגבר על פחדים ישנים שמקורם נעוץ בנבכי העבר. אתם מתחילים לקלוט כי אם יש ברצונכם לזכות באהבה, הרי שתצטרכו לפרוץ את חומות המבוכה.

   

  בעבודה: אנשים שמחבבים אתכם אינם חדלים להלל את השינוי שחל בכם. נסו לנצל את המומנטום כדי לקדם את מעמדכם ואולי אף לבקש קידום ושיפור תנאים.

   

  בתחום החברתי צפויים בילויים שעבור המתבונן מן הצד עשויים להיחשב "משוגעים" קמעה, אך נראה שהם מפצים אתכם על תקופה ממושכת של "יובש" רגשי. טיפ: תזרמו.

   

  מזל מאזניים

  בחודש הקרוב ההצלחה מגיעה לאלה מכם העוסקים בבנקאות, מסחר ומלונאות. עלול להתעורר קושי כלשהו בין רצונכם לשמור על הכנסה כספית קבועה ויציבה (גם אם לא מרקיעת שחקים), לבין שאיפתכם לבחון אפיק עצמאי: אל תתאכזבו אם יתברר שאי-אפשר לאחוז במקל משני קצותיו: מי שאינו מוכן ליטול סיכונים, כדאי שייצמד אל הקיים והידוע.

   

  הכוכבים מבשרים טובות לאלה מכם המחפשים אהבה מהסוג ההרפתקני והמהמר, אך רומזת על סדקים העלולים להיווצר בקשרים רשמיים וממוסדים. שימו לב למצבים אשר בהם הצד השני אינו מבטיח לכם דבר, אך אתם עצמכם "מלבישים" עליו רעיונות חסרי שחר.

   

  מזל עקרב

  כבר בתחילת החודש צפויה התלבטות בנוגע למחוות משפחתיות כלשהן שצריכות להיעשות על-פי המוסכמות החברתיות: גם אם אתם לא ממש הרוסים על הקטע הזה, הרי שתצטרכו להתפייס איתו, ולו רק כדי להגיע לשלום בית ולשלום בבית. הכוכבים רומזים שטקט ודיפלומטיה כלפי קרובי משפחה, ישתלמו לכם במישור החומרי.

   

  בתחום הקריירה אתם מצטרפים אל גורמים רבי השפעה ועוזרים להם להגשים את שאיפותיהם: במקביל, כדאי שתגיעו איתם לסידורים המבטיחים את האינטרסים שלכם.

   

  מזל קשת

  אנרגיות סוערות מדגישות את חשיבותם של תחביבים בחייכם, כמו גם את הצורך בהתמקדות בשעות הפנאי שלכם עם אנשים שכיף לכם להיות בחברתם. לאלה מכם אשר חייהם האישיים נכנסו אל מסלול אפור ושגרתי, זוכים בהזדמנות המאפשרת להם לזרום אל מחוזות חדשים ומרעננים: זו הדרך הנכונה לעורר את אשר החל לדשדש במקום.

   

  בנתיב הקריירה רצוי שתתחילו לפלס את דרככם אל הצמרת: אין צורך להציג את הדברים בנחרצות חסרת נימוס, אך כדאי שמישהו ייקח אותם לתשומת ליבו, אתם יודעים, ככה בשביל שגם שימכם יופיע ברשימת המועמדים לקידום.

   

  מזל גדי

  אנרגיות שלא מוכרות לכם מציפות בימים אלה את הבית השישי של מפת הלידה שלכם: התופעה עשויה להזניק למרומים את אלה מכם שהחליפו מקום עבודה לאחרונה, כמו גם את מי שעוסקים במחשבים ובתקשורת.

   

  אל תמהרו לחרוץ דעה על קרוביכם השואפים להתחדשות בחייהם האישיים והאינטימיים, וזאת גם אם במבט ראשון הם מותירים רושם של מנותקים מן המציאות: צפויות לכם הפתעות בסיפור הזה.

   

  מזל דלי

  בחודש הקרוב, כוכב מארס מעצים את האנרגיה הפיסית שלכם והיא נחשבת לנפלאה עבור הספורטאים שביניכם, כמו גם עבור אלה המחלימים. במקביל, אלה מכם העוסקים בעבודה משרדית כלשהי, טוב יעשו אם יצטרפו למסגרת המאפשרת פריקה של עודפי אנרגיה.

   

  במישור האישי תצטרכו ללכת על ויתורים כלשהם, ולו רק כדי להפיג את קנאתו של אדם היקר לליבכם.

   

  בתחום הרומנטי: קשרים שנרקמו בעבר, זוכים לתנופה מחודשת. רבים מכם מגלים עכשיו את טעם האהבה, וזאת לאחר תקופה ממושכת של משחקי כבוד. טיפ: אל תעצרו.

   

  מזל דגים

  זו תקופה נפלאה עבור אלה מכם העוסקים בעבודות מחקר, כמו גם עבור מי שרואה את ייעודו בעולם הנסתר.

   

  בתחום החברתי: אנשים שייצאו מחייכם, חוזרים עם הרהורי חרטה: מצד שני, אל תמהרו לקבלם בזרועות פתוחות, אלא לכו להתייעץ עם גורמים אובייקטיביים המודעים לסיפור הזה. יהיה זה נבון מצידכם להבהיר כי בפעם הבאה הם עלולים למצוא אתכם "תפוסים".

   

  באהבה: צפויה התחדשות למערכות יחסים שהחלו להיסדק, אך בעניין זה דרושה התערבותו של גורם בעל ניסיון. נטייתכם שלא להיתפס ברגשנות, עלולה להוביל למצב לפיו הצד השני אינו מודע לרגשותיכם.

   

  מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים